fbpx

VILNIUJE: NEMOKAMAS kurso poroms “Amžinas medaus mėnuo” pristatymas!

Data:2017-02-27 Laikas:19:00 val. Miestas:Vilnius Kaina:NEMOKAMAS

Transformuojantis poros santykių kasdienybę, vienintelis Lietuvoje, praktinis mokymų kursas poroms „Amžinas medaus mėnuo“!
Pagreitink asmeninę evoliuciją augdamas santykiuose.
Atrask besąlygišką meilę, intymumo palaimos dovanas poros gyvenime.

Registruokis į 2017 m. vasario  mėn. 27 d., pirmadienį, 19 val. vyksiantį NEMOKAMĄ kursų pristatymą! 

arba PIRK mokymus jau dabar! 

Perkelk poros santykius į kokybiškai naujo suvokimo ir patirties lygį!
Mėgautis vis stipriau liepsnojančia meile, atsidavimu vienas kitam, džiaugtis gurmaniškais intymumo stebuklais ‒ štai taip turėtų atrodyti besivystantys santykiai poroje.

Tobuliems santykiams kurti reikalingi įgūdžiai ir specialios žinios! 

Tu išmoksi ir sužinosi:

Kaip išlaikyti ir auginti meilės ir artumo jausmą
Kaip sukelti ir palaikyti aistrą poroje
Sukurti romantiką: kaip ji atsiranda ir kur dingsta
Rasti ir spręsti konfliktų priežastis
Kas daro laimingą santykiuose vyrą, o kas – moterį
Kokios yra pagrindinės porų bendravimo klaidos ir kaip jas ištaisyti?
Darnaus poros bendravimo metodikos
Buitinis ir sakralus požiūriai į santykius, į moterišką ir vyrišką prigimtis.
Ką reikia žinoti bei mokėti, kad santykiai ir intymumas abiem teiktų pasitenkinimą?
Kaip gimsta dvasinis malonumas intymiame gyvenime?
Intensyvi asmeninė evoliucija augant santykiuose.
…..Ir dar daugiau!

Tai vienintelė tokia efektyvi mokymų programa poroms Lietuvoje!
Profesionalių specialistų pagalba, mokymų metu pora realiai integruoja gautas žinias, praktikas, patyrimus, atranda visiškai naujai vienas kitą ir galimybių būti laimingiems kartu. Nuostabiausia, kad tai nėra tik trumpalaikis patyrimas. Tai realus pokytis, naujos kokybės poros santykių įtvirtinimas!

 „Amžinas medaus mėnuo“ – tai itin efektyvus ir turiningas trijų pakopų mokymas, įsisavinamas paeiliui. Galima mokytis tik pirmą žingsnį (EQ kursą poroms), įgauti įstabią naują kokybę poros gyvenime, ir galima tęsti tobulėjant antroje ir trečioje pakopose. Atskirai mokytis aukštesnėje pakopoje be ankstenių nėra galimybės. Kiekviena kurso dalis padeda išlavinti tokius unikalius gebėjimus, įgūdžius, kurie tampa pamatu kitai mokymų pakopai.

„Amžino medaus mėnesio“ kursą sudaro 3 pakopos:

  1. Emocinio intelekto (EQ) lavinimo kursas poroms (trukmė – 2,5 mėnesio) ir vasaros EQ stovykla poroms (4 dienos). 
  2. „Amžinas medaus mėnuo“ (9 mėnesių trukmės savaitgaliniai mokymai) ir vasaros mokymų stovykla (4 dienos). Dvi pakopos.

Pora, baigusi visų trijų pakopų mokymą „Amžinas medaus mėnuo“, perkelia savo santykius į visai naują sąmoningumo, meilės, pasitenkinimo ir išminties kokybę.

Jeigu jūs esate pora, norinti ilgai ir darniai būti kartu, jeigu tikite, kad meilė ir trauka turi ne mažėti, o visada džiuginti porą, šie mokymai kaip tik jums. Kursas tinka visoms poroms: ir toms, kurios ką tik susipažino, ir toms, kurios kartu jau ne vienus metus.

Daugiau informacijos apie mokymų temas ir programą:
https://soulaction.lt/mokymai/mokymai-poroms-amzinas-medaus-menuo/

Kursą veda:
Andrė AMIYA Pabarčiūtė – mokymų centro „SoulACTION“ įkūrėja, vadovė, asmeninio ir dvasinio augimo mokymų moterims, vyrams ir poroms programų Moters Magijos Mokykla bei „Amžinas medaus mėnuo“ autorė, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistė, bestselerio „Moters magijos mokykla“ ir knygos „Amžinas medaus mėnuo“ autorė, menininkė, dainininkė, prodiuserė. Mokymus sėkmingai veda jau daugiau kaip 11 metų. Daugiau informacijos www.motersmagijosmokykla.lt

Rimvydas Židžiūnas – mokymų centro „SoulACTION“ įkūrėjas, vadovas. Mokymų programų Moters Magijos Mokykla, „Kūrėjo kodas“, „Amžinas medaus mėnuo“ autorius. Požiūrio plėtimo seminarų, kuriuose apsilankė tūkstančiai žmonių, knygų „Gyvenimo kūrėjas“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ autorius, emocinio ir dvasinio intelektų lavinimo specialistas. Mokymus veda jau daugiau kaip 20 metų.

Emocinio intelekto (EQ) lavinimo instruktoriai Justė Gelgotaitė ir Darius Slavinskas

Kurso „Amžinas medaus mėnuo“ dalyvių atsiliepimai:

„Nieko tyresnio, šventesnio ir sakralesnio nesame patyrę šiame gyvenime ir santykiuose. Nėra sukurta žodžių išreikšti šiuos nuostabius patyrimus poroje, tačiau beribė meilė, atsidavimas vienas kitam ir bendros erdvės bei pasinėrimas į begalybę būtų tai, ką jaučiame po šių mokymų.
Pradžioje susitinka žmonės, jų asmenybės ir visa jų istorija, o paskui ateina suvokimas, kad yra daug daugiau – tai sielų susitikimas, kai du tampa viena. Dėkojame savo mokytojams už dalijimąsi.“ Saulė ir Donatas

„Tai, ką patyriau porų mokymuose, iš esmės pakeitė mano gyvenimą, mano požiūrį į savo antrąją pusę. Atsirado sakralesnis santykis su moteriška prigimtimi, pagarba, meilė, noras atskleisti, globoti, išklausyti ir rūpintis. Atsirado praktinis patyrimas, kad mano mylima moteris gali būti Deivė. Atsirado įkvėpimas tobulėti prisilietimų srityje, būti sąmoningam mylėjimosi procese, medituoti seksualiniame gyvenime.“ Tomas 

„Porų mokymai – vienas iš tų mokslų gyvenime, kuriuos turėtume patirti kiekvienas. Tai sąmoningų, sakralių santykių žemėlapis, žinojimo esencija. Iki šių mokymų įsivaizdavau, kad tikrai išmanau apie vyro ir moters santykius. Mano kelionė santykiuose tik dabar išsiplėtė į aiškų matymą, kaip sukurti rojų, kasdienę šventę būnant vienas su kitu, kaip patirti buvimo kartu stebuklą.“ Vaida

Pirmoji mokymų pakopa EQ poroms prasideda:
Kovo 26 d., pirmadienį, 19 val.

Kurso trukmė 30 užsiėmimų po 2.5 val. Vyksta vakarais 3 kartus per savaitę, pirmadieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais nuo 19 val., viešbutis „Artis Centrum Hotels“, Totorių g. 23, Vilnius

Mokymų kaina žmogui su poros nuolaida:
dirbančiam – 480 Eur;
studentui ar bedarbiui, pateikus pažymėjimą – 300 Eur.
Galima mokėti dalimis per 2.5 mėnesio.

Kurso įsigyjimas patvirtinamas sumokėjus visą sumą arba avansinį mokestį – 150 Eur porai.

Lauksime tavęs NEMOKAMAME kursų pristatyme
Data: 2018 m. kovo mėn. 19 d.
Laikas: 19:00 val. Atvykimas nuo 18:45 val.
Trukmė: 1,5 valandos
Vieta: viešbutis „Artis Centrum Hotels“, Totorių g. 23, Vilnius

Būtina išankstinė registracija!