fbpx

VILNIUJE: Ingos Jablonskės įkvėpimo dirbtuvės „Minčių alchemija. Kaip, keičiant mąstymą, keičiasi visas gyvenimas?“

Data:2017-03-20 Laikas:19 val. Miestas:Vilnius Kaina:20 Eur
Kiekvieno mūsų gyvenime būna akimirkų, kai nuleidžiame rankas, pajutę, kad padarėme viską, ką galėjome, tačiau rezultatas mūsų netenkina arba jis yra ne toks, kokio tikėjomės, ir tada jaučiamės beviltiškai. Arba nuolat patenkame į situacijas, kurios išsisprendžia taip, kad tai greičiau yra kompromisas nei mūsų laimėjimas.
Tokiomis akimirkomis mes ieškome atsakymo, ką galėjome padaryti kitaip, geriau, tačiau kartu suvokiame, kad toks sprendimas gali ateiti tik kardinaliai pakeitus algoritmą, pagal kurį ieškome išeičių.

Dažnai akligatvis yra ne ten, kur ieškome. Ir mums nebūtinai reikia keisti veiksmus ar jų seką.

Tačiau būtina pakeisti mąstymo būdą ir mintis, iš kurių jis gimsta. Šiam pokyčiui reikia tiek nedaug – tik suvokti minčių šaltinį ir kartu įgauti galių jas transformuoti. Tam nereikia jokios magijos, tiksliau, magijos riekia tik šiek tiek – daug svarbiau skaidrus ir sąmoningas dėmesio nukreipimas į vidinį „aš“ – kur ir yra visi atsakymai.

Minčių alchemijos įkvėpimo dirbtuvėse mes nekursime naujos gyvenimo filosofijos. Kartu su įkvėpimo mokytoja Inga Jablonske žaismingai tyrinėsime praktines minčių keitimo technikas. Džiaugsmingai atrasime, kas yra pagrindinis BARJERAS, trukdantis mums siekti svajonių gyvenime, ir sužinosime, kaip jį peržengti lengviau, nei tikimės.

Temos, praktikos:

  • Mąstau, vadinasi, ESU? Kaip gimsta mintys.
  • Minčių buhalterija – individuali praktinė užduotis.
  • Žodžių kazino – darbas grupėse.
  • Mano pasaulio eskizas – teorija ir individualus darbas (pagal „mind map“ principą).
  • Kaip auginti savyje minčių alchemiko talentą?
  • Bazinės mintys ir mąstymo būdai, keičiantys gyvenimo kokybę.
  • Kaip mano žodžiai augina arba griauna kitą? Individuali praktinė užduotis.
  • Tyloje gimstantys spontaniški atsakymai ir kūryba.
  • Skaidrumo būsena – meditacija.
  • Sąmoningumo mygtukas (namų darbai).

Inga-Jablonske_SoulAction1

Įkvėpimo dirbtuves ves: lektorė Inga Jablonskė – sėkminga verslininkė ir vadovė, emocinio intelekto lavinimo specialistė, aktyvi visuomenininkė, kūrybinė mūza ir laiminga moteris.

Skaitykite interviu su Inga Jablonske: „Ir laimės šaltinis, ir visi atsakymai slypi mumyse“ („Pajūrio naujienos“, 2017 m. vasario 3d.).

 

 

Kviečiame registruotis ir atvykti į įkvėpimo dirbtuves!

Įkvėpimo dirbtuvės VILNIUJE vyks kovo 20 d., pirmadienį, 19 val.
Viešbutyje „Artis Centrum Hotels“, Totorių g. 23, Vilnius.

Įkvėpimo dirbtuvių trukmė – 3 val. Kaina – 20 EUR.
Bilietą galite įsigyti prieš renginį renginio vietoje grynaisiais.

Vietų skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija.
Spausk mygtuką „Registruokis!“ ir registruokis jau dabar

Iki malonaus susitikimo!
„SoulACTION“ komanda

Žiūrėkite temos pristatymą „Džiaugsmo Detektyvo“ video „MINČIŲ ALCHEMIJA. Kaip, keičiant mąstymą, keičiasi visas gyvenimas“

„MINČIŲ ALCHEMIJA.Kaip, keičiant mąstymą, keičiasi visas gyven...Amerikiečių rašytoja Louise Hay yra sakiusi: ,,Kiekviena mintis kuria mūsų ateitį.".

Kaip gimsta mūsų mintys? Ar galime jas kontroliuoti? Kurti? Kodėl tai svarbu? Į šį ir kitus klausimus bandysime atsakyti visi kartu su Inga Jablonske įkvėpimo dirbtuvėse „MINČIŲ ALCHEMIJA.Kaip, keičiant mąstymą, keičiasi visas gyvenimas?", kurios vyks Vilniuje kovo 20 d. - http://bit.ly/2k4fchj, o kovo 23 d. Kaune - http://bit.ly/2jtjmhZ

Posted by Džiaugsmo Detektyvas on Tuesday, 31 January 2017

 

 

Vidinis džiaugsmas ir su juo atkeliaujanti tyla - misija įmanoma!Inga Jablonske siunčia saulėtus linkėjimus iš Palangos ir linki šį savaitgalį atrasti bent akimirką sau💙.

Posted by Džiaugsmo Detektyvas on Friday, 10 February 2017