fbpx

VILNIUJE: Ingos Jablonskės įkvėpimo dirbtuvės „Netobulas ir Laimingas“

Data:2017-01-24 Laikas:19:00 val. Miestas:Vilnius Kaina:20 Eur

Žmonių prašymu kartojama “Netobulas ir laimingas” įkvėpimo dirbtuvių tema, sulaukusi puikių atsiliepimų ir atnešusi pokyčių dalyvių gyvenime. Tai galbūt tavo paskutinė galimybė joje sudalyvauti ir išsinešti atsakymą sau!

Inga Jablonskė dirba pagal unikalią autorinę metodiką, kviečiančią žmogų į gyvenimą pažiūrėti paprasčiau, o kiekvieną iššūkį priimti kaip smagų įtraukiantį žaidimą.

Užplūdo pyktis, nerimas, nepasitikėjimas ar liūdesys? Viduje mes visada turime resursą, kurio pagalba galime iš įtampos pereiti į atsipalaidavimą. Tam tereikia pripažinti – ESU NETOBULAS! Netobulumo atsakymas išlaisvina galimybes ir taip atidaro naujas duris. Netikėta? Neįtikėtina? Ir tai VEIKIA.

„Išsitraukite savo asmeninę meškerę – atėjo laikas dalintis! Kviečiu ieškančius atsakymų žmones į pasidalinimo vakarą, kuriame bus visko, o svarbiausia – EMOCIJŲ. Tokių, kurios juokina, augina, kviečia girdėti save ir asmeniškai tau sako – „TU tik pažiūrėk, koks nuostabus ir UNIKALUS ESI. Noriu pasidalinti tuo, KĄ žinau aš, ir kviečiu Tave atsinešti savo TIESAS. Kas žino, gal įvyks nuostabūs mainai?“, – sako lektorė Inga Jablonskė.

Apie ĮKVĖPIMO dirbtuves ir kūrybišką laiką kartu:

Tiesiausias kelias į laimę ir trumpiausias į nelaimę. VIENO žingsnio dėsnis, keičiantis VISKĄ. Tai gyvenimo kūrimas be išorinių KAUKIŲ.

Įkvėpimo dirbtuvėse „Netobulas ir laimingas“ kalbėsimės:

 • Kaip išsigryninti auksines tiesas SAU?
 • Kur gyvena LAIMĖ?
 • Kodėl tikriausia laimė visada yra PAPRASTA ir BANALI?
 • Kaip išmokti sakyti AČIŪ sau ir kasdienai?
 • Kodėl Tu esi savo gyvenimo magas?
 • Kas gali įjungti tavo laimės variklį?
 • Kodėl kūdikis yra daug labiau išmintingas už mane ir Tave?
 • Ar spaudi TAIP mygtuką, pasaulio nepastovumui?
 • Kodėl tikroji dovana visada yra VIDUJE?
 • Kaip kuriasi ŠIANDIEN iš vidinio pertekliaus?
 • Kodėl DŽIAUGSMAS yra Tavo vaistas?
 • O PRASMĖ – tai Tavo VITAMINAI?

Nauda Tau: Praktinės užduotys ir namų darbai, kurie įgalins keisti kasdienybės įpročius. Ir atsakymas, kurį išsinešite: kas keičiasi, kai keitiesi TU?

Įkvėpimo dirbtuves ves: lektorė Inga Jablonskė – sėkminga verslininkė ir vadovė, emocinio intelekto lavinimo specialistė, aktyvi visuomenininkė, kūrybinė mūza ir laiminga moteris.

Inga Jablonske klausia: Ar tu tiki, kad esi vertas laimės? Kolekcionuok patvirtinimus, o ne paneigimus!

Posted by Džiaugsmo Detektyvas on Thursday, 5 January 2017

 

Dalyvių atsiliepimai apie įkvėpimo dirbtuves

„Šie mokymai – tikras atradimas visur skubantiems ir dažniausiai nieko nespėjantiems žmonėms. Priverčia stabtelėti ir permąstyti vertybes, perdėlioti mintis į pusiausvyrą ir pozityvą. Visas užsiėmimas yra labai interaktyvus ir įtraukiantis į veiklas. Be to, Inga labai uždeganti ir nuoširdi lektorė. Labai rekomenduoju sudalyvauti ir būti laimingiems!“ Ana

„Šios dirbtuvės atidarė man vartus į supratimą apie tai, kas yra džiaugsmas, kad būti laimingam tereikia apsidairyti aplink, pabūti čia ir dabar. Labai puiki atmosfera, kurią sukelia ne tik geranoriškai nusiteikę, norintys tobulėti žmonės, tačiau ir puikiai valdanti renginį ir įvairias situacijas jaunatviška žavi lektorė Inga.“ Marius

„Labai džiaugiuosi turėjusi galimybę sudalyvauti šiame įkvėpimo seminare. Aš ‒ žmogus, mėgstantis konkretumą, todėl labai džiaugiausi pateikta koncentruota ir į veiksmus nukreipta informacija, kurią pradėjau naudoti iš karto! Viskas išjausta, patikrinta, gyva ir nuoširdu, labai charizmatiška lektorė, kuri man asmeniškai yra tiesiog moteriškumo pavyzdys.“ Sigita

Kviečiame registruotis ir atvykti į įkvėpimo dirbtuvės!

Įkvėpimo dirbtuvės VILNIUJE vyks sausio 24 d., antradienį, 19 val.
Viešbutyje „Artis Centrum Hotels“, Totorių  g. 23, Vilnius.

Įkvėpimo dirbtuvių trukmė – 3 val. Kaina – 20 EUR.
IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS DVIEMS tik 30 Eur. Apsilankykite seminare kartu su draugu (-e), šeimos nariu (-e), kolega (-e), mokėdami 10 EUR mažiau.
Bilietą galite įsigyti prieš renginį renginio vietoje grynaisiais.

Vietų skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija. 

Iki malonaus susitikimo!
„SoulACTION“ komanda