fbpx

VILNIUJE: INGOS JABLONSKĖS ĮKVĖPIMO DIRBTUVĖS „TAVO GYVENIMO LEGENDA: pažadink vidinį genijų!“

Data:2016-10-25 Laikas:19:00 val. Miestas:Vilnius Kaina:20 Eur

Po didžiulio dėmesio ir puikių atsiliepimų sulaukusių pirmųjų įkvėpimo dirbtuvių „Netobulas ir laimingas“ kviečiame leistis į naują vidinę kelionę tyrinėjant savo talentus, troškimus ir unikalumą.

Vaikystėje mes svajojame ir mums atrodo, kad pasaulyje pilna galimybių, o ne ribų.

Vėliau, gyvendami suaugusio žmogaus gyvenimą, vieną rytą pabudę suvokiame, kad viskas, apie ką svajojome, liko neįgyvendinta ir mūsų kasdienybė yra daugiau pilka nei atspindinti mūsų širdies troškimus. Galbūt toks rytas Tau išaušo šiandien? O galbūt jau seniai pajutai, kad visos svajonės Tau slysta iš rankų ir jauti – arba dabar, arba niekada. Tik bijai, nes vis savęs klausi: „Ar tikrai dabar?“

Ši istorija atspindi tai, kaip tūkstančiai žmonių šiandien mato pasaulį. Jie jaučiasi bejėgiai kažką pakeisti, bijo kardinalių pokyčių ir kartu dar labiau bijo nugyventi visiškai nereikšmingą gyvenimą, būdingą daugeliui žmonių.

Yra atsakymas, pakeičiantis viską. Ir tas atsakymas nesiūlo griaunančių pokyčių, bet siūlo pakeisti požiūrį į save ir gyvenimą. Šis užsiėmimas ne tik apie tai. O dar daugiau apie mumyse gyvenantį genijų. Jį dirbtuvių metu mes ne tik aptiksime, bet ir išmoksime su juo draugauti pamatysime jo unikalumą ir galimybes pasaulyje reikštis per kūrybą, kuri mus gali išlaisvinti ir kartu sukurti mums sėkmę, tik jau kitokią – tokią, kuri suteikia nuostabų realizacijos jausmą.

Trokšti, kad Tavo gyvenime atsirastų sėkmė, įkvėpimas ir skrydis? Ateik į Ingos Jablonskės įkvėpimo dirbtuves „Tavo gyvenimo Legenda“ jau spalio 25 d. 19:00 val. Vilniuje ir išsinešk žinutę apie savo genialumą bei naują požiūrį į savo praeitį ir ateitį, kurią kuri Tu. Dar daugiau – tu gausi realių patarimų, kaip apie savo talentus pasakoti pasauliui, žmonėms.

Įkvėpimo dirbtuvėse „Tavo gyvenimo Legenda“ kiekvienas drąsiai pažvelgsime į savo patirtį ir praeitį. Įgysime naujų gebėjimų kitu kampu žiūrėti į savo ateitį. Suvoksime, kad tai − išskirtinė jau dabar kuriama legenda, kurios neatkartos niekas. Atrasime savo genialumo esenciją ir taip išeisime turėdami daugiau tikėjimo svajonėmis bei jėgų jas įgyvendinti.

Nauda Tau

  • Laikas sau – naujai atrasi savo talentus, gebėjimus bei išskirtinumą ir suvoksi, kaip jie gali padėti tau kurti nuostabų ir išskirtinį gyvenimą.
  • Gausi patarimų, kaip žinant savo stiprybes ir unikalumą mokėti apie tai papasakoti pasauliui, išorinius iššūkius paverčiant savo vidine jėga.
  • Sužinosi, kaip kurti savo legendą ne prasčiau, nei tai daro roko žvaigždė ar pasaulio lyderiai! Lektorė Inga Jablonskė pritaikys savo šešiolika metų kauptas žinias, konsultuojant įmones ir žmones, dirbant viešųjų ryšių ir įvaizdžio kūrimo srityje.
  • Išbandysi įvairias įvaizdžio kūrimo technikas, kurios pasitarnaus Tau integruojant naujas žinias ir įžvalgas, kuriant unikalų gyvenimą, kuriame esi laimingas.
  • Užsiėmimo metu pasinersi į įkvepiančią kūrybinę atmosferą, kurioje žymiai lengviau pamatysi savo gyvenimo įvykius, pasiekimus ir galimybes.

Dalyvių atsiliepimai apie pirmąsias įkvėpimo dirbtuves

„Šie mokymai – tikras atradimas visur skubantiems ir dažniausiai nieko nespėjantiems žmonėms. Priverčia stabtelėti ir permąstyti vertybes, perdėlioti mintis į pusiausvyrą ir pozityvą. Visas užsiėmimas yra labai interaktyvus ir įtraukiantis į veiklas. Be to, Inga labai uždeganti ir nuoširdi lektorė. Labai rekomenduoju sudalyvauti ir būti laimingiems!“ Ana

„Šios dirbtuvės atidarė man vartus į supratimą apie tai, kas yra džiaugsmas, kad būti laimingam tereikia apsidairyti aplink, pabūti čia ir dabar. Labai puiki atmosfera, kurią sukelia ne tik geranoriškai nusiteikę, norintys tobulėti žmonės, tačiau ir puikiai valdanti renginį ir įvairias situacijas jaunatviška žavi lektorė Inga.“ Marius

„Labai džiaugiuosi turėjusi galimybę sudalyvauti šiame įkvėpimo seminare. Aš ‒ žmogus, mėgstantis konkretumą, todėl labai džiaugiausi pateikta koncentruota ir į veiksmus nukreipta informacija, kurią pradėjau naudoti iš karto! Viskas išjausta, patikrinta, gyva ir nuoširdu, labai charizmatiška lektorė, kuri man asmeniškai yra tiesiog moteriškumo pavyzdys.“ Sigita

Apie įkvėpimo dirbtuvių programą ir metodiką

Lektorė Inga Jablonskė dirba pagal unikalią autorinę metodiką. Viskas, kuo dalijasi užsiėmime, yra išbandyta ir praktiškai pritaikyta jos pačios gyvenime.

Dar daugiau ‒ Inga Jablonskė meistriškai sujungia ilgametę viešųjų ryšių konsultantės patirtį, modernų gyvenimo būdą, verslą ir nuoširdų vidinį žmogaus pasaulį. Taip iš pirmo žvilgsnio gilios ir asmeniškos gyvenimo temos Ingos užsiėmime tampa žaismingos, paprastos ir išsprendžiamos. Asmeninis ir dvasinis augimas darniai įsilieja į šiuolaikinio žmogaus gyvenimo būdą bei padeda jam vystyti sugebėjimus, tikruosius savo norus ir troškimus neatmetant jau sukurto gyvenimo rezultatų.

Įkvėpimo dirbtuvių programą sudaro 7 užsiėmimai. Dalyvauk visoje programoje arba pasirink atskiras temas, kurių kiekviena parengta taip, kad gali tapti atskira inspiracija Tavo gyvenime.

Ateik į užsiėmimą ir patirk tai gyvai!

Mokymų informacija ir registracija

Ingos Jablonskės įkvėpimo dirbtuvės „Tavo gyvenimo Legenda: pažadink vidinį genijų!“

Lektorė Inga Jablonskė – sėkminga verslininkė ir vadovė, emocinio intelekto lavinimo specialistė, aktyvi visuomenininkė, kūrybinė mūza ir laiminga moteris.

Data: spalio 25 d.
Laikas: 19:00 val. Atvykimas nuo 18:45 val.
Trukmė: 3 valandos
Vieta: viešbutis „Artis Centrum Hotels“, Totorių g. 23, Vilnius
Investicija: 20 Eur
Mokėjimas: bilietą bus galima įsigysite mokant grynaisiais prieš užsiėmimą renginio vietoje.

Vietų skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija.

Iki malonaus susitikimo!
„SoulACTION“ komanda