fbpx

VILNIUJE: Įkvėpimo dirbtuvės „NEĮMANOMA YRA ĮMANOMA“

Data:2019-03-07 Laikas:19 val. Miestas:Vilnius Kaina:nuo 25 Eur

Įkvėpimo dirbtuvės Vilniuje NEĮMANOMA YRA ĮMANOMA

SUPER VEIKIA! PRAKTIŠKAI PRITAIKOMA ČIA IR DABAR!

ĮSIGYTI BILIETĄ

 

Kiekvienas iš mūsų nuolat girdi, kad pagerintum savo gyvenimą, turi būti stipriu, tobulu, sėkmingu ir nenugalimu. Ar tai garantuoja LAIMĘ? NE!

Kad pagerintum savo gyvenimą, turi sukurti sekantį etapą, peržengti vidinius barjerus, realizuoti visus savo slaptus norus ir troškimus? Ar tai garantuoja LAIMĘ? TAIP!

Kas nutinka su mumis kai mes siekiame TOBULUMO, kai mes siekiame būti NENUGALIMU, kai mes bijome KLYSTI, pripažinti savo SILPNUMĄ? Atsakymas labai paprastas: mums LIŪDNA ir SKAUDA. Po kiek laiko, mes nustojame tikėti savimi, nustojame girdėti savo norus ir daug kas pasidaro NEĮMANOMA.

Šiuos metus pradėkime nuo klausimų SAU: Kas mane daro LAIMINGU? Kokios mano asmeninės VERTYBĖS? Ką aš trokštu realizuoti savo gyvenime? Kokius norus ir svajones aš turiu?

Ir tik tada, kada tu atsigręži į realų save, tada, kada atsikratai idėjos save vertinti pagal bendrą standartą, siekti kažko, kas ne tavo, TU, supranti, kad esi VIENINTELIS, UNIKALUS žmogus žemėje. Kas nutinka tada? Tada atsiveria visos galimybės, atsiranda nuostabiausi pasiūlymai ir atradimai. Tu pradedi tikėti savimi, tu pradedi realizuoti visus savo troškimus, svajones ir viskas tampa ĮMANOMA.

Užtenka sukurti SAVO GYVENIMĄ! Savo gyvenimą tokį, kuris nebus panašus į niekieno kito ir džiugins TAVE. Tokį, kuriame tu jausiesi realizuotas ir laimingas.

Nori savo gyvenime pasiekti tai, kas šią akimirką atrodo NEĮMANOMA?!

Ateik į įkvėpimo dirbtuves: NEĮMANOMA YRA ĮMANOMA!!!

Ar tai geriausia galimybė TAU į esminį gyvenimo pokytį? TAIP!

ĮKVĖPIMO DIRBTUVES VES:

Inga Jablonskė - verslininkė, vadovė, įkvepianti lektorė, mokymų programos „Įkvėpimo dirbtuvių“ autorė, konferencijos „Sveika ir laiminga mama organizatorė“, „Vitaminai Sielai“ laidos kūrėja, aktyvi visuomenininkė, kūrybinė mūza, mylinti mama ir laiminga moteris.

Agnė Doveikaitė - lektorė, emocinio intelekto lavinimo instruktorė, tarptautinę karjerą padariusi smuikininkė solistė, veda autorinę laidą videožurnale „Aš ir psichologija“ ir organizuoja analogų Lietuvoje neturintį projektą „Ecstatic Dance Party“. Agnė kuria savo laimingą asmeninį gyvenimą ir realizuoja sėkmingus projektus.

RENGINIO DATA: 2019 kovo 7 d., ketvirtadienis, 19:00 val.

RENGINIO VIETA: Artis Centrum Hotels, Totorių g. 23, Vilnius

RENGINIO TRUKMĖ – 3 val.

BILIETO KAINA - 25Eur. Artėjant renginiui bilietai brangs. Renginio dieną bilieto kaina 45Eur.

ĮSIGYTI BILIETĄ

 

Vietų skaičius ribotas. Paskubėkite!

Iki malonaus susitikimo!

„SoulACTION“ komanda