fbpx

VILNIUJE: „Gyvenimas pagal sielos pašaukimą“ Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminaras

Data:2016-09-19 Laikas:19:00 val. Miestas:Vilnius Kaina:15 Eur

Kiekvienas iš mūsų nori gyventi nuostabų ir nepakartojamą gyvenimą.
Kiekvieną dieną mes darome pasirinkimus, kurie turėtų gerinti mūsų emocinę savijautą, santykius, sveikatą, turėtų duoti daugiau pinigų, laisvo laiko, pagarbos ir meilės. Tai daro kiekvienas žmogus žemėje. Tačiau kodėl, įdėjus tiek pastangų, viskas išlieka beveik nepakitę, priklauso ne nuo mūsų, bet nuo palankiai susiklosčiusių aplinkybių? Kodėl mes norime, kad būtų geriau, o išeina taip, kaip visada? Kodėl žmonės tokie skirtingi, o jų gyvenimai vienodi, tipiški? Kodėl visi kasdien gerina savo gyvenimą, o jis išlieka kasdieniškas, nuobodžiai pasikartojantis ar tiesiog skaudinantis?

Verta pripažinti, kad gyventi mes išmokome iš mus supančių žmonių ir visuomenės. Logiška, kad mūsų gyvenimo mokytojų braižas atsispindi kiekviename mūsų pasirinkime ir poelgyje. Toks gyvenimas labiau atitinka juos ir visuomenę nei mus pačius. Ar įmanoma kurti gyvenimą pagal save, jaučiant savo individualumą, suvokiant savo unikalų norų rinkinį, įveikiant baimę suklysti ir gauti nepritarimą iš supančių žmonių ar net visuomenės.

Mano Mokytojas nuolat kartodavo, kad mes esame daug kartų didingesni, įvairesni ir platesni nei gyvenimas, kurį esame priversti gyventi. Mes esame tarsi milžinai, priversti gyventi nykštuko gyvenimą. Kaip pabudinti savyje milžiną? Kaip girdėti jo patarimus ir pagal juos gyventi? Kaip sutarti su nykštukais, kurie yra užmiršę savo tikrąją prigimtį?

Dauguma, kurie sako, kad gyvena pagal savo sielos pašaukimą, mini, kad rado savo gyvenimo tikslą ir dabar pagal jį veikia. Tai puiku, tačiau tai tik trečdalis darbo. Juk tikslą turi tik veikla, jo neturi santykiai, meilė, džiaugsmas, kūrybinis pakilimas, dvasinis atsivėrimas ir t. t. Gyvenimas negali būti tik tikslo siekimas, veikla ir pastanga. Jis daug kartų gilesnis ir paslaptingesnis. Sielos pašaukimas nėra tiesė, kurią reikia teisingai atitikti. Tai kūrybinis sielos uždavinys realizuoti savo milžino potenciją nykštuko dydžio gyvenime. Tai ne plano ar likimo vykdymas. Tai misterija, kurią reikia nugyventi tinkamos sąmonės būklės. Kaip tai padaryti? Kaip rasti ryšį su savo begaline potencija, glūdinčia viduje? Kaip pakeisti savo racionalaus ir emocinio proto programas, kad jos būtų pavaldžios mums, o ne išorinėms aplinkybėms? Kaip realizuoti savo sielos potenciją?Šiuos ir kitus įdomius klausimus mes nagrinėsime požiūrio plėtimo seminare.

Pagrindinės seminaro temos:

  • Mes esame begalinių galimybių būtybės, gyvenančios ribotą gyvenimą.
  • Savo vidinio milžino pažadinimas ir realizacija.
  • Kaip veikia ir yra valdomas nykštukų gyvenimas?
  • Vidinės ar išorinės aplinkybės apsprendžia mūsų pasirinkimus?
  • Kaip girdėti save ir atskirti savo sielos balsą nuo pasąmonės poveikio?
  • Kaip pabėgti iš kasdienybės ir pačiam kurti savo gyvenimo aplinkybes?
  • Kaip atrasti savo sielos pašaukimą ir pagal jį gyventi?

Kviečiame registruotis ir atvykti į požiūrio plėtimo seminarą!

Seminaras VILNIUJE vyks rugsėjo 19 d., pirmadienį, 19 val.
Viešbutyje "Artis", Liejyklos g. 11/23, Vilniuje.

Seminarą ves: Rimvydas Židžiūnas – asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir Moters Magijos Mokyklos įkūrėjas bei vadovas, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistas, mokymų programos vyrams „Kūrėjo kodas“ autorius, unikalių santykių tobulinimo mokymų poroms „Amžinas medaus mėnuo“ autorius, intelektualas, praktikas, knygų „Gyvenimo kūrėjas“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ autorius. Mokymus, seminarus, retritus ir paskaitas Rimvydas veda jau daugiau kaip 20 metų. Jis yra vieno pirmųjų asmeninio ir dvasinio augimo centro Lietuvoje įkūrėjas.

Mokymo trukmė – 2,5 val. Kaina – 15 EUR.
Bilietą galite įsigyti prieš seminarą renginio vietoje grynaisiais. Būtina išankstinė registracija puslapyje.