fbpx

Privatu: VILNIUJE: Emocinis intelektas: gyvenk 100 %

Data:2019-09-18 Laikas:19 val. Miestas:Vilnius Kaina:nuo 450 Eur

Kviečiame vyrus ir moteris dalyvauti Emocinio intelekto lavinimo kurse „Emocinis intelektas: gyvenk 100 %“. Nemokamas kurso pristatymas ir pirmas susitikimas vyks rugsėjo 18 d. (trečiadienį) 19:00 val., viešbutyje „Artis Centrum Hotels“, Totorių g. 23, Vilnius.

NORINT DALYVAUTI, BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA, nes vietų skaičius ribotas!
 

„SoulACTION“ organizuojamame Emocinio intelekto lavinimo kurse surinkta geriausia metodinė medžiaga, kurios dėka Tu galėsi maksimaliai atskleisti savo potencialą ir, svarbiausia, išlavinti praktinius įgūdžius, gerinančius viso gyvenimo kokybę.

Kursas sėkmingai vedamas jau daugiau nei 20 metų Vilniuje ir Kaune.
Puiki galimybė sudalyvauti 2019 metų rudenį vyksiančiuose mokymuose Vilniuje.

Pirmas kurso užsiėmimas - 2019 m. rugsėjo 23 d.

Kursų trukmė 30 užsiėmimų po 2.5 val. Vyksta vakarais 3 kartus per savaitę,
pirmadieniais,  antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 19 val. Vilniuje. Vieta bus patikslinta po pristatymo.

Šis kursas ypač naudingas Tau, jei domiesi savo galimybėmis ir ieškai efektyvių būdų gerinti savo gyvenimo kokybę.  Atskleistus sugebėjimus ir išlavintus įgūdžius galėsi pritaikyti spręsdamas karjeros bei efektyvumo uždavinius, gerindamas santykių su artimaisiais kokybę, taip pat gilindamasis į universalias savęs pažinimo ir dvasinės realizacijos temas.

Tu sužinosi ir išmoksi:
Kaip emocijos įtakoja tavo motyvaciją;
Kaip pažadinti kūrybinį potencialą;
Kaip įveikti mąstymo akligatvius;
Kaip suformuoti veiklai tinkamiausią emocinį nusiteikimą;
Kaip kurti darnų bendravimą;
Kaip lavinti intelektualinę įžvalgą ir intuiciją;
Kaip kasdienybę ir darbo rutiną užpildyti naujais įspūdžiais ir atradimais;
...Ir dar daugiau!

DFB metodikos dėka Tu išlavinsi šiuos įgūdžius:
- Jautrumą, empatiją;
- Stebėjimą be vertinimų;
- Vidinę ramybę;
- Dėmesio valdymą;
- 16 emocinių būsenų keitimą;
- Reikalingą energijos kiekį norimai užduočiai atlikti.

Visą mokymų programą rasi čia: Emocinio intelekto lavinimo mokymai.

Kurso dalyvių atsiliepimai:

„Šis kursas, kiekvieną asmenybės "trūkumą" paverčia PRIVALUMU, kiekvieną norą - nauja, realia GALIMYBE! Labai efektyvi, daugelio žmonių jau keliasdešimt metų taikoma metodika, padedanti atrasti tikruosius norus ir efektyviai veikti“
Miglė

„Įsivaizduokite 1980–ųjų automobilį MOSKVICH su savo galimybėmis ir šiuolaikinį BMW. Per 2,5 mėn. už juokingą kainą galite save paversti tokiu BMW – buvęs lėtas ir inertiškas tapsite dinamiškas ir smagiai riedėsite gyvenimo vingiais – gyvenime bus daugiau spalvų, pozityvumo ir veiklos. Kas atrodo sunku, taps paprasta ir miela.“
Tomas

„Kaip dažnai tu savo gyvenime sustoji ir įsiklausai į save? Darbas, vaikai, pinigai, pelnas, biudžetai ir nuolatinis lėkimas... Tu bijai sustoti, nes negalima! Gali kažkur nespėti. Dėkui šiems kursams, jie privertė mane sustoti, išgirsti save, apsidairyti aplinkui... ir suprasti, ko aš iš tiesų noriu, kokį gyvenimą noriu gyventi, su kokiais žmonėmis bendrauti... Mano gyvenimas užsipildė kokybe visose srityse ir tai man teikia džiaugsmą. Aš tiesiog esu laiminga, nes gyvenu nevaržydama savęs!“
Džiuginta

Žiūrėkite video kuriame mokymų dalyviai dalijasi savo įspūdžiais apie Emocinio intelekto lavinimo kursą:

Kursą veda emocinio intelekto lavinimo instruktoriai Agnė Doveikaitė ir Darius Slavinskas.

Mokymų kaina: 
dirbančiam – 680 Eur;
studentui ar bedarbiui, pateikus pažymėjimą – 450 Eur.
Galima mokėti dalimis per 2.5 mėnesio.

REGISTRUOKIS Į EQ KURSĄ JAU DABAR IR GAUK 15 Eur išankstinės registracijos nuolaidą!!! Registracija patvirtinama tik sumokėjus avansinį 100 Eur mokestį. Rekvizitus apmokėjimui atlikti gausite parašę mums el. paštu: info@soulaction.lt (SVARBU: sumokėtas avansas negrąžinamas).

Tavo emocijos veikia kiekvieną gyvenimo situaciją, nuo jų priklauso santykių kokybė, kasdienė savijauta, veiklos rezultatai ir motyvacija. Jos nuspalvina mąstymą negatyvumu arba pozityvumu. Sugebėjimas mėgautis ir džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka taip pat priklauso nuo tavo emocinės-jausminės būsenos. Žmonės, pasižymintys aukštu emociniu ir dvasiniu intelektu, sugeba naudotis savo emocijų ir jausmų galiomis taip, kad būtų laimingi ir padėtų kitiems tokiems tapti.

NORINT DALYVAUTI, BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA, nes vietų skaičius ribotas!
 

Iki malonaus susitikimo!
„SoulACTION“ komanda