fbpx

VILNIUJE: Andrės AMIYA Pabarčiūtės požiūrio plėtimo seminaras MOTERIMS „Svarbiausi žingsniai savirealizacijos link“

Data:2018-12-13 Laikas:19 val. Lietuvos laiku Miestas:Vilniuje Kaina:15

Sužinok, kaip susikurti prasmingą ir įkvepiantį gyvenimą, kuriame tu jau dabar gali atskleisti savo potencialą.

ĮSIGYTI BILIETĄ

 

APIE SEMINARĄ

Ar tavo gyvenimas tau pačiai prasmingas? Ar jauti, kad realizuoji savo potencialą? Nuoširdžiai sau atsakyk: kokio gylio pasitenkinimą Tu patiri savo veikloje, santykiuose ir kasdienybėje? Ar išties esi tuo patenkinta?

Dauguma moterų jaučia stygių: prasmės, aistros gyventi, kūrybiškumo ir laisvės būti savimi. Kiekviena viliamės, kad ateinantys metai turėtų būti įdomesni, žaismingesni, šviesesni, prasmingesni. Tačiau dažnai nutinka atvirkščiai. Patiriame, kad gyvenimo skonis palaipsniui blėsta, jaudulys ir motyvacija išsisemia... Kodėl taip vyksta? Kodėl gyvenimo džiaugsmo amplitudė sulig kiekvienais metais siaurėja, o ne plečiasi? Kaip išsivaduoti iš monotoniškos kasdienybės iliuzijos? Rasti atsakymus į šiuos klausimus– gyvybiškai svarbu kiekvienai iš mūsų. Nes gali būti kitaip!

Tu esi savo gyvenimo priežastis, o ne pasekmė. Gilesnis požiūris apie save ir savo santykius su pasauliu sudeda pagrindus teigiamiems pokyčiams. Kuomet suvoki visų gyvenime atsirandančių situacijų tikrąsias priežastisir dėsnius, keičiasi ir kiekvieno tavo veiksmo pasekmės. Tavo kasdienybėje galiausiai atsiranda naujos, perspektyvios situacijos, nauja energija, vizija ir įkvėpimas. Apie visa tai išgirsi Andrės AMIYA Pabarčiūtės požiūrio plėtimo seminare „Svarbiausi žingsniai savirealizacijos link“.

Pažadink kūrybiškumą, intuiciją ir pamatyk savo gyvenimo kryptį.

Sužinok, kaip mąstyti ir elgtis, kad kiekviena diena vis mažiau skaudintų ir vis labiau tave džiugintų.

Sužinok, kur slypi tavo energijos šaltinis skirtinguose gyvenimo etapuose.

Rask naujas prasmes veiklai ir asmeniniam gyvenimui.

Išsivaduok nuo kankinančio skausmo, nepasitenkinimo ir nusivylimo siužetų santykiuose su artimaisiais.

Įžvelk naujas perspektyvas Tave įkvepiančiam gyvenimui kartu su asmeninio augimo mokymų centro SoulACTION įkūrėja, „Moters Magijos Mokyklos“ vadove, bestselerių autore AndreAmiyaPabarčiūte.

DATA: gruodžio 13 d., ketvirtadienį, 19 val.
VIETA: viešbutyje „Artis Centrum Hotels“, Totorių g. 23, Vilnius
SEMINARO TRUKMĖ: 2,5 val.

BILIETO KAINA: 15 Eur. Dėmesio - iki gruodžio 7 d. išankstinė bilietų kaina - 12 Eur. 

UŽSITIKRINKITE VIETĄ ir įsigykite bilietus akimirksniu patogiai atsiskaitydami internetu per „Paysera“ mokėjimų sistemą.

ĮSIGYTI BILIETĄ

 

REGISTRUOKITĖS ir įsigykite bilietą 30 minučių prieš seminarą renginio vietoje grynais. Vietų skaičius ribotas. Išankstinė registracija būtina!

IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS JUMS, baigusiems EQ ar lankantiems Moters Magijos Mokyklą, kaina tik 10 EUR, įsigyjant bilietą renginio vietoje grynaisiais.

Padovanok šį vakarą Sau ir savo potencialui!

„SoulACTION“ komanda