fbpx

VILNIUJE: Andrės AMIYA Pabarčiūtės požiūrio plėtimo seminaras MOTERIMS “Santykių klaidos, kurias nežinodamos darome: pasimatymuose, ilgalaikiuose santykiuose ir skiriantis”

Data:2019-03-21 Laikas:19 val. Miestas:Vilnius Kaina:15 Eur

Ar nori sužinoti, kaip išmintingai kurti santykius nuo pat pirmo pasimatymo? O gal tau svarbu suvokti, kodėl dabartiniai santykiai klostosi ne taip darniai, kaip to norėtum?

ĮSIGYTI BILIETĄ

 

Santykiai moters (tavo!) gyvenimą gali pripildyti begale nuostabių spalvų, pojūčių ir išgyvenimų.

Dažnai būtent jie mums tampa giliausių norų, vilčių ir saviraiškos erdve. Juk būtent čia mes patiriame pačius nuostabiausius jausmus, patiriame ir atskleidžiame savo begalinį emocinį pasaulį!

Tačiau kartu (juk visos tai patyrėme...), neretai santykiai su mylimuoju tampa ir mūsų kančios, ir gilaus nusivylimo šaltiniu, tiesa?

Kur slypi šio skausmo priežastys? Kodėl sukuriame santykius, kuriuose jaučiamės bejėgės ar net „aukos“? Kodėl mūsų poreikiai ir norai taip ir lieka nepatenkinti, o gal net visai pamiršti?

Šiame Andrės Amiyos Pabarčiūtės seminare mes tyrinėsime, kokios santykių klaidos, kurias nežinodamos darome, sukelia daugiausiai skausmo ir nusivylimo. Kalbėsime apie tai, kaip šių klaidų išvengti ir kuo galime pakeisti elgseną, kuri kenkia santykiams – taigi, ir mums pačioms.

Visa tai tyrinėsime kiekviename santykių etape: kai ieškome partnerio, kai susipažįstame ir einame į pirmuosius pasimatymus, kai kuriame ilgalaikius santykius, stebime jų sužydėjimą, kai jie ima irti ir... kai tenka pripažinti, jog metas... išsiskirti.

Šiame seminare gausi atsakymus į visus šiuos klausimus:

  • Kokias didžiausias klaidas darome kiekviename iš šių etapų?
  • Ko nesuprantame apie vyrus?
  • Kokie yra vyro tikrieji norai santykiuose?
  • Kokie tavo poelgiai veda į skausmą, o kokie – į džiaugsmą?
  • Kas sukuria arba sugriauna trauką tarp mylimųjų?
  • Kaip sukurti santykius, kuriuose tu realizuoji savo norus?
  • Kokios yra dažniausios nesusikalbėjimo priežastys?

Ir dar daugiau!

Išvenk dažniausiai daromų klaidų santykiuose! Atrask naujų įžvalgų ir motyvaciją kurti santykius išmintingai!

Įžvelk naujas perspektyvas Tave įkvepiančiam gyvenimui kartu su asmeninio augimo mokymų centro SoulACTION įkūrėja, „Moters Magijos Mokyklos“ vadove, bestselerių autore Andre Amiya Pabarčiūte.

DATA: kovo 21 d., ketvirtadienį, 19 val.

VIETA: viešbutyje „Artis Centrum Hotels“, Totorių g. 23, Vilnius

SEMINARO TRUKMĖ: 2,5 val.

BILIETO KAINA: 15 Eur 

UŽSITIKRINKITE VIETĄ ir įsigykite bilietus akimirksniu patogiai atsiskaitydami internetu per „Paysera“ mokėjimų sistemą.

ĮSIGYTI BILIETĄ

 

REGISTRUOKITĖS ir įsigykite bilietą 30 minučių prieš seminarą renginio vietoje grynais. Vietų skaičius ribotas. Išankstinė registracija būtina.

IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS JUMS, baigusiems EQ ar lankantiems Moters Magijos Mokyklą, kaina tik 10 EUR, įsigyjant bilietą renginio vietoje grynaisiais. Išankstinė registracija būtina.

Padovanok šį vakarą Sau ir savo potencialui!

„SoulACTION“ komanda