fbpx

“SoulACTION” diena Londone

Data:2016-11-19 Laikas:10:00 val. Miestas:Londonas

Lauksime tavęs 2016 m. lapkričio 19 d. “SoulACTION” dienoje Londone! Net du renginiai laukia Tavęs.

Sukurk savo gyvenimo legendą!
Pažadink ir atskleisk savo moterišką potecialą!

Kūrybos ir įkvėpimo diena kiekvienam, ieškančiam laimės kasdienybėje.

SoulACTION Komanda pirmą kartą  istorijoje atvyksta į Londoną ir nori pasidalinti su tavimi žinute kaip iš naujo įsimylėti save ir kitą, kaip būti džiaugsmingu ir realizuotu, kaip savo gyvenimą pamatyti kaip įkvepiančią tave ir kitus istoriją!

Ar įsisvaizduoji, kad tavo šeštadienio rytas, gali prasidėti pasimatymu dviese, kūrybiškai ieškant jūsų abiejų genialumo? Ar bent įsivaizduoji koks laukia tavęs šeštadienio vakaras pažadinus džiaugsmo ir ekstazės šaltinį savyje?

Tai vienintelis toks pasiūlymas atkeliaujantis  į Londoną, tau ir tavo draugui tam, kad kiekviena jūsų diena būtu stebuklinga. Tai yra ta žinutė, kurios tu seniai ieškojai.

2016 11 19 PROGRAMA:

10-13 val. Ingos Jablonskės įkvėpimo dirbtuvės (vyrams ir moterims)
„TAVO GYVENIMO LEGENDA: pažadink vidinį genijų!“
14-20 val. Moters Magijos Mokyklos trumpasis mokymas moterims
„MOTERS PRIGIMTIS IR REALIZACIJA. KETURIOS STICHIJOS“

Užsiregistravę visai “SoulACTION” dienai mokėsite 60 GBP!

Registracija galioja tik sumokėjus už renginį. Duomenis pavedimui atsiųsime užsiregistravusiems dalyviams.

Dalyvauti galima tiek abiejuose iš karto įvykiuose, tiek tik viename pasirinktame. Registracija į atskirus renginius žemiau prie kiekvieno iš renginių.

MOKYMŲ TEMOS:

Ingos Jablonskės įkvėpimo dirbtuvės „Tavo gyvenimo legenda. Pažadink vidinį genijų!“

Laukiame ir moterų, ir vyrų!

Ingutes3_maza

Vaikystėje mes svajojame ir mums atrodo, kad pasaulyje pilna galimybių, o ne ribų.

Vėliau, gyvendami suaugusio žmogaus gyvenimą, vieną rytą pabudę suvokiame, kad viskas, apie ką svajojome, liko neįgyvendinta ir mūsų kasdienybė yra daugiau pilka nei atspindinti mūsų širdies troškimus. Galbūt toks rytas Tau išaušo šiandien? O galbūt jau seniai pajutai, kad visos svajonės Tau slysta iš rankų ir jauti – arba dabar, arba niekada. Tik bijai, nes vis savęs klausi: „Ar tikrai dabar?“

Ši istorija atspindi tai, kaip tūkstančiai žmonių šiandien mato pasaulį. Jie jaučiasi bejėgiai kažką pakeisti, bijo kardinalių pokyčių ir kartu dar labiau bijo nugyventi visiškai nereikšmingą gyvenimą, būdingą daugeliui žmonių.

Yra atsakymas, pakeičiantis viską. Ir tas atsakymas nesiūlo griaunančių pokyčių, bet siūlo pakeisti požiūrį į save ir gyvenimą. Šis užsiėmimas ne tik apie tai. O dar daugiau apie mumyse gyvenantį genijų. Jį dirbtuvių metu mes ne tik aptiksime, bet ir išmoksime su juo draugauti pamatysime jo unikalumą ir galimybes pasaulyje reikštis per kūrybą, kuri mus gali išlaisvinti ir kartu sukurti mums sėkmę, tik jau kitokią – tokią, kuri suteikia nuostabų realizacijos jausmą.

Trokšti, kad Tavo gyvenime atsirastų sėkmė, įkvėpimas ir skrydis? Ateik į Ingos Jablonskės įkvėpimo dirbtuves „Tavo gyvenimo Legenda“ jau lapkričio 19 d., 10:00 val. Londone ir išsinešk žinutę apie savo genialumą bei naują požiūrį į savo praeitį ir ateitį, kurią kuri Tu. Dar daugiau – tu gausi realių patarimų, kaip apie savo talentus pasakoti pasauliui, žmonėms.

Įkvėpimo dirbtuvėse „Tavo gyvenimo Legenda“ kiekvienas drąsiai pažvelgsime į savo patirtį ir praeitį. Įgysime naujų gebėjimų kitu kampu žiūrėti į savo ateitį. Suvoksime, kad tai − išskirtinė jau dabar kuriama legenda, kurios neatkartos niekas. Atrasime savo genialumo esenciją ir taip išeisime turėdami daugiau tikėjimo svajonėmis bei jėgų jas įgyvendinti.

Nauda Tau

o    Laikas sau – naujai atrasi savo talentus, gebėjimus bei išskirtinumą ir suvoksi, kaip jie gali padėti tau kurti nuostabų ir išskirtinį gyvenimą.

o    Gausi patarimų, kaip žinant savo stiprybes ir unikalumą mokėti apie tai papasakoti pasauliui, išorinius iššūkius paverčiant savo vidine jėga.

o    Sužinosi, kaip kurti savo legendą ne prasčiau, nei tai daro roko žvaigždė ar pasaulio lyderiai! Lektorė Inga Jablonskė pritaikys savo šešiolika metų kauptas žinias, konsultuojant įmones ir žmones, dirbant viešųjų ryšių ir įvaizdžio kūrimo srityje.

o    Išbandysi įvairias įvaizdžio kūrimo technikas, kurios pasitarnaus Tau integruojant naujas žinias ir įžvalgas, kuriant unikalų gyvenimą, kuriame esi laimingas.

o    Užsiėmimo metu pasinersi į įkvepiančią kūrybinę atmosferą, kurioje žymiai lengviau pamatysi savo gyvenimo įvykius, pasiekimus ir galimybes.

Dalyvių atsiliepimai apie pirmąsias įkvėpimo dirbtuves

„Šie mokymai – tikras atradimas visur skubantiems ir dažniausiai nieko nespėjantiems žmonėms. Priverčia stabtelėti ir permąstyti vertybes, perdėlioti mintis į pusiausvyrą ir pozityvą. Visas užsiėmimas yra labai interaktyvus ir įtraukiantis į veiklas. Be to, Inga labai uždeganti ir nuoširdi lektorė. Labai rekomenduoju sudalyvauti ir būti laimingiems!“ Ana

„Šios dirbtuvės atidarė man vartus į supratimą apie tai, kas yra džiaugsmas, kad būti laimingam tereikia apsidairyti aplink, pabūti čia ir dabar. Labai puiki atmosfera, kurią sukelia ne tik geranoriškai nusiteikę, norintys tobulėti žmonės, tačiau ir puikiai valdanti renginį ir įvairias situacijas jaunatviška žavi lektorė Inga.“ Marius

„Labai džiaugiuosi turėjusi galimybę sudalyvauti šiame įkvėpimo seminare. Aš ‒ žmogus, mėgstantis konkretumą, todėl labai džiaugiausi pateikta koncentruota ir į veiksmus nukreipta informacija, kurią pradėjau naudoti iš karto! Viskas išjausta, patikrinta, gyva ir nuoširdu, labai charizmatiška lektorė, kuri man asmeniškai yra tiesiog moteriškumo pavyzdys.“ Sigita

Apie įkvėpimo dirbtuvių programą ir metodiką

Lektorė Inga Jablonskė dirba pagal unikalią autorinę metodiką. Viskas, kuo dalijasi užsiėmime, yra išbandyta ir praktiškai pritaikyta jos pačios gyvenime.

Inga-JablonskėDar daugiau ‒ Inga Jablonskė meistriškai sujungia ilgametę viešųjų ryšių konsultantės patirtį, modernų gyvenimo būdą, verslą ir nuoširdų vidinį žmogaus pasaulį. Taip iš pirmo žvilgsnio gilios ir asmeniškos gyvenimo temos Ingos užsiėmime tampa žaismingos, paprastos ir išsprendžiamos. Asmeninis ir dvasinis augimas darniai įsilieja į šiuolaikinio žmogaus gyvenimo būdą bei padeda jam vystyti sugebėjimus, tikruosius savo norus ir troškimus neatmetant jau sukurto gyvenimo rezultatų.

Įkvėpimo dirbtuvių programą sudaro 7 užsiėmimai. Dalyvauk visoje programoje arba pasirink atskiras temas, kurių kiekviena parengta taip, kad gali tapti atskira inspiracija Tavo gyvenime.

Ateik į užsiėmimą ir patirk tai gyvai!

Mokymų informacija ir registracija

Ingos Jablonskės įkvėpimo dirbtuvės „Tavo gyvenimo Legenda: pažadink vidinį genijų!“

Lektorė Inga Jablonskė – sėkminga verslininkė ir vadovė, emocinio intelekto lavinimo specialistė, aktyvi visuomenininkė, kūrybinė mūza ir laiminga moteris.

Data: lapkričio 19 d.
Pradžia: 10:00 val. Atvykimas nuo 9:45 val.
Trukmė: 3 valandos
Vieta: The Tomlinson Centre, Queensbridge Road, London E8 3ND
Investicija:  25 GBP

Vietų skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija. 
Registracija galioja tik sumokėjus už renginį. Duomenis pavedimui atsiųsime
užsiregistravusiems dalyviams.
Spausk mygtuką „Registruokis!“ ir registruokis jau dabar į Ingos Jablonskės įkvėpimo dirbtuves „Tavo gyvenimo Legenda: pažadink vidinį genijų!“ Laukiame vyrų ir moterų!


Moters Magijos Mokyklos trumpasis mokymas moterims “MOTERS PRIGIMTIS IR REALIZACIJA. KETURIOS STICHIJOS”

Skirta tik moterims!

moters prigimtis londonui

 

Kaip realizuotis moteriai? Kas padeda moteriai nuolat jaustis laiminga? Kaip atskleisti savo unikalius moteriškus talentus? Kaip pažadinti džiaugsmo ir ekstazės šaltinį savyje? Kame slypi moters jėga? Kaip jaustis patrauklia, žavinga ir atsipalaidavusia? Atsakymus į šiuos klausimus Jūs galėsite sužinoti ir patirti šiuose kursuose.

Jūs prisiliesite prie savo moteriškos prigimties, vidinio pasaulio, susipažinsite su moteriškos realizacijos technologijomis, patirsite, išgyvensite save iš naujo, aptiksite ypatingus moteriškus talentus, įgausite praktinius įgūdžius kaip nuolat palaikyti ryšį su savo moteriškąja jėga.

Mokymas siūlo labai efektyvų būdą – per ganėtinai trumpą laiką gauti maksimalią patirtį bei daugybę visai naujų žinių. Jis provokuoja tiesioginį jausminį patyrimą ir suteikia psichologines-intelektualines įžvalgas, žinias, lavina EQ (emocinis intelektas) ir SQ (dvasinis intelektas). Šis mokymas padeda aktyvinti kūrybiškumą, moko džiaugtis savo kūno laisve, supažindina su moteriškos realizacijos, džiaugsmo bei moteriškos jėgos alchemija. Šiame mokyme vyks daug naujų ir įkvepiančių patyrimų, apie kuriuos parašyti sunku, juos galima tik patirti.

Šis trumpasis mokymas yra sudarytas iš dviejų dalių:
1. Požiūrio plėtimo paskaita „Moters prigimtis ir jos realizacija“ 1,5 val.
2. Meditacinės energetinės praktikos „Moteriškos prigimties pažinimas. Keturios stichijos“ 4,5  val.

1. Požiūrio plėtimo paskaita „Moters prigimtis ir jos realizacija “
- Kokia yra moters prigimtis?
- Moters talentai ir jų atskleidimas
- Kas moterį daro laiminga ir realizuota?
- Natūralumas ir moteriškas žavesys

2. Meditacinės energetinės praktikos „Moteriškos prigimties pažinimas. Keturios stichijos“
- Moterišką prigimtį atskleidžiančios energetinės praktikos
- Moters „Jėgos vieta“
- Žavesio metodika
- Savo stichijų atskleidimas ir pažinimas
- Meditacinė praktika "Mano vidinė gamta"
- Atsipalaidavimo menas

Kursą veda:
Gita-Ramana_535x535Gita Ramana – emocinio intelekto lavinimo instruktorė, “Moters Magijos Mokyklos“ lektorė ir konsultantė, mokymų centro „SoulACTION“ projektų vadovė, moterų bendravimo klubo „Femina Manija“ įkūrėja.

 

 

Inga-GlobienėInga Globienė – emocinio intelekto lavinimo instruktorė, „Moters Magijos Mokyklos“ lektorė, konsultantė, mokymų centro „SoulACTION“ ir muzikinio patyriminio projekto „Amiya Inspiration“ organizatorė.

 

Atsiliepimai apie Moters Magijos Mokyklos trumpuosius mokymus:
http://motersmagijosmokykla.lt/moters-magijos-mokyklos-trumpieji-mokymai/trumpieji-mokymai

Seminaro trukmė: 6 valandos.

Laikas: 2016 m. lapkričio 19 d.
Atvykimas ir registracija: mokymo pradžia: 14:00 val., pabaiga: 20:00 val.
Vieta: The Tomlinson Centre, Queensbridge Road, London E8 3ND
Investicija: 45 GBP.

Vietų skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija. 
Registracija galioja tik sumokėjus už renginį. Duomenis pavedimui atsiųsime
užsiregistravusioms dalyvėms.
Spausk mygtuką „Registruokis!“ ir registruokis jau dabar į MMM trumpąjį mokymą moterims “MOTERS PRIGIMTIS IR REALIZACIJA. KETURIOS STICHIJOS”.


Dalyvauti galima tiek abiejuose iš karto įvykiuose, tiek tik viename pasirinktame.

Kainos atskirai už kiekvieną renginį:
Ingos Jablonskės įkvėpimo dirbtuvės „TAVO GYVENIMO LEGENDA: pažadink vidinį genijų!“ – 25 GBP.
Moters Magijos Mokyklos trumpasis mokymas moterims „MOTERS PRIGIMTIS IR REALIZACIJA. KETURIOS STICHIJOS“ – 45 GBP.
"SoulACTION" diena – 60 GBP.

Iki malonaus susitikimo!!!