fbpx

ATRASK PILNATVĘ VEIKLOJE

Naujos kartos veikimo būdas, atskleidžiantis vyriškus ir moteriškus talentus

Įsigyk bilietą

Lapkričio 21, 25 ir 28 d. 19:00 val. Vilniuje ir ONLINE

PILNATVĖ VEIKLOJE – TAVO NAUJAS ŽINGSNIS

Tu gali bet kokioje veikloje patirti srauto būseną, pripildyti ją prasmės jausmu
ir mėgautis pilnatve kiekviename žingsnyje.

„Atrask pilnatvės jausmą veikloje“ – tai išsamus trijų, vienintelį kartą vyksiančių, seminarų ciklas apie laimę veikloje. Kurso tikslas – atskleisti, kodėl daugelis mūsų, net ir labai sėkmingų žmonių, patiriame stresą, išsekimą ir prasmės praradimą. Kodėl dingsta motyvacija ir kodėl daugelis veiklų mus sekina ir neteikia kūrybinės realizacijos džiaugsmo. Tai kursas, kuriame tu atrasi, kaip tai pakeisti ir kaip susigrąžinti laimės ir pilnatvės jausmą bet kokioje veikloje: profesinėje, talentų realizacijos, pomėgių, asmeninių santykių vystymo ir kitose. Išmokęs vystyti ir veikloje apjungti savo vyriškus ir moteriškus talentus, tu rasi ne tik efektyvumą, bet ir pilnatvę.

Šiandien daugelis mūsų jau pasiruošę šiam naujam žingsniui veikloje. Mes pasiruošę pilnatvei. Tyrimai rodo, jog Europoje pasitenkinimas savo profesine veikla, ypač moterų tarpe, yra labai žemas. Bendras pasitenkinimas gyvenimu – dar žemesnis. Taip jaučiasi ir tie, kurie siekiant tikslų susiduria su iššūkiais, ir tie, kurie pasiekė neįtikėtinai daug rezultatų. Šios tendencijos tokios akivaizdžios (galbūt net ir tau?), tokios skausmingos, kad dalis žmonių jau pasiruošė keistis. Ir naujos kartos žmogus jau žengia pirmuosius žingsnius į naują evoliucinį etapą. Subalansuotą, harmoningą, bet kartu ir harmoningą veiklą.

Žiūrėkite video „Kaip būti laimingu veikloje?“

CIKLO SEMINARŲ LAIKAS IR TEMOS

I SEMINARAS
2019 LAPKRIČIO 21 d. 19:00 - 21:30 val.

Naujos kartos veikla: vyriški talentai ir srauto būsena

II SEMINARAS
2019 LAPKRIČIO 25 d. 19:00 - 21:30 val.

Moteriški talentai veikti: ne tik moterims!

III SEMINARAS
2019 LAPKRIČIO 28 d. 19:00 - 21:30 val.

Evoliucija veikloje: pilnatviško žmogaus gimimas

Unikalus kursas apie pilnatvės jausmą veikloje

Štai ką seminaro medžiaga padės įnešti į tavo gyvenimą

PERPRASK VEIKLOS IŠŠŪKIUS

Šiandien daugelis žmonių, net ir labai sėkmingų, veikloje jaučiasi nelaimingi, išsekę ir nepatiria srauto ir kūrybiškumo jausmo. Kodėl taip yra? Sužinok, kad galėtum tai pakeisti!

PAŽINK VYRIŠKUS TALENTUS

Vyriški veiklos talentai nuostabūs. Juos mūsų visuomenė gerai pažįsta. Tačiau tikslių žinių, kaip juos pritaikyti, kad įeitum į kūrybišką srauto būseną veikloje, nėra. Sužinok!

PAŽINK MOTERIŠKUS TALENTUS

Tu turi intuicijos, empatijos, integracijos ir daugelį kitų talentų. Tu jau juos turi. Tereikia juos pažinti ir atskleisti. Tuomet kiekviena veikla bus pilna prasmės ir realizacijos jausmo.

IŠLAISVINK SAVO POTENCIALĄ

Mūsų visuomenėje priimta veikti tik vyriškais principais: kryptis, tikslas, valia, konkurencija ir kt. Tačiau tiek vyrai, tiek moterys turi kur kas daugiau talentų. Kokių?

PATIRK
REALIZACIJĄ

Išlaisvinęs daugiau savo potencialo, į veiklą pajungęs daugiau savo talentų, tu susikursi gyvenimą, kuriame jausi pilną realizacijos jausmą.

ATRASK PRASMĖS JAUSMĄ

Įnešk prasmę į bet kokią veiklą. Vien sėkmės nepakanka. Tam, kad veikla teiktų pilnatvę, joje turi jausti prasmės jausmą. Kaip tai padaryti? Atrask seminarų cikle.

PERPRASK SRAUTO BŪSENĄ

Vyrų ir moterų smegenys skirtingai patiria srauto būseną. Išmok pasinerti į būtent tau darnią, kūrybingą srauto būseną. Išmok ją susikurti ir patirti tau darniu būdu.

SIEK TIKSLŲ EFEKTYVIAU

Išlaisvinus ir pritaikius savo vyriškus ir moteriškus talentus kartu, tu galėsi pasiekti tikslų nelyginti efektyviau! Neišsekdamas ir su pilnatvės jausmu pakeliui.

Ir dar daug daugiau

Šis kursas – tai meistriškai parengta 3 dalių programa, kuri atskleis, kodėl daugelis, net ir labai sėkmingų žmonių, patiriame stresą, išsekimą ir prasmės praradimą ir taip niekuomet ir nerandame laimės veikloje. Šis kursas taip pat atvers duris į naują, naujos kartos veikimo būdą, kuriame kiekvienas gali būti laimingas, subalansuotas ir kartu – vis tiek sėkmingas.

APIE RIMVYDO SEMINARUS KALBA DALYVIAI

Nuolat sulaukiame nuostabių atsiliepimų

Rimvydo mokymų dėka atradau vidinę motyvaciją siekti daugiau, bet ne sėkmės, o prasmės jausmo veikloje. Taip gimė nauja ateities įmonės strategija, kviečianti kiekvieną darbuotoją tapti kūrėju, o ne tik vykdytoju.
Darius ★★★★★
Tarptautinės įmonės bendrasavininkas
Tai buvo geriausiai investuoti laikas ir pinigai iš visų saviugdos mokymų mano gyvenime!!! Sakau didžiulį nuoširdų AČIŪ Rimvydui už tai, kad ne paviršutiniškai išaiškino, kas darosi su mumis - moterimis ir vyrais, kodėl šiandieninėje visuomenėje (šeimoje) mums nepavyksta susišnekėti, suprasti vieniems kitus. Sudėliojo mano galvoje ir ypač širdyje daugelį dalykų „į savo lentynas“. Pagaliau supratau, kad mano vidinis balsas, nuojauta, intuicija, kuriuos jausdavau gyvendama, buvo tas tikrasis vedlys, o aš jį slopindavau, nes aplinka diktavo kitokias „tinkamo gyvenimo“ taisykles, ko pasėkoje jaučiausi visiškai sugniuždyta, pamečiau save. Po seminaro ilgai negalėjau užmigti, emocijos virė. Jaučiu, įvykus pokyčiams! Būtinai ieškosiu galimybių mokytis pas Rimvydą ir Andrę, noriu išmokti kelio į vidinę laimę ir meilę! Ačiū!
Rūta ★★★★★
Mokymų dalyvė
Praktiniai mokymai ir seminarai padėjo susigrąžinti džiaugsmą veikloje - tai nėra vien tik kuo efektyvesnis veikimas, nes veiklai suteikus prasmę ir platesnį požiūrį darbo rezultatai pasiekiami ne tik greičiau bei efektyviau, bet dažnai net didesni nei tikėjaisi. Smagiausias šalutinis efektas - tai džiaugsmas. Ir ne tik dėl veiklos rezultatų, bet dėl įdomaus kasdienio proceso.
Mindaugas ★★★★★
Verslininkas
Seminaras buvo „Unreal“!!!!!!! Klausydama verkiau, juokiausi, buvo momentu, kur (žiūrėdama online) turėjau sustabdyti tam, kad „išpakuoti“ žodį/ sakinį, praleisti jį per save, viduje integruoti į realią dabartį, tam, kad jis rastų kelią išorėje. Rimvydas parodė nerealiai aiškią schemą, padedančią ne tik aptikti savo „neveikiančius slankstelius“ toje schemoje, bet ir nurodančią orientyrus efektyviam savirealizacijos link..! Struktūruotoje seminaro žinutėje yra užkoduota didžiulė patirtis, išmintis ir jautrumas. Klausydama ją gavau begalę reikalingų naudingų momentų ir esu labai laiminga, kad galėjau sudalyvauti šiame seminare!
Žana ★★★★★
Mokymų dalyvė
Šie seminarai yra ne tik labai vertingi: per labai trumpą laiką koncentruotai yra išdėstoma tema, atskleidžiami esminiai dalykai, duodami praktiniai patarimai ir pasidalinama giliomis įžvalgomis, bet ir be galo įdomūs ‒ dėstytojas meistriškai įtraukia į savo pasakojimą, užburia nuo pirmų žodžių ir prikausto dėmesį iki pat galo. Per 2,5 val. gauni tokius pamatymus apie pasaulį, kurie atveria naujas galimybes tavo gyvenime, ir tiek pasikrauni energijos, kad iš karto permąstai, ką reikia keisti gyvenime ir imiesi pokyčių.
Eglė ★★★★★
INSPIRATA partnerė

25 metai žmogaus potencialo studijų

Kurso lektorius, Rimvydas Židžiūnas, išskirtinę patirtį sukaupęs profesionalas

„Atrask pilnatvės jausmą veikloje“ kursą veda Rimvydas Židžiūnas. Jis yra vieno didžiausių Lietuvoje gyvenimo būdo mokymų centro SoulACTION įkūrėjas, dviejų knygų „Gyvenimo kūrėjas“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ autorius, daugiau nei 26 metų patirtį turintis lektorius ir laimingas žmogus. Pastaruosius 25 metų jis tyrinėja žmogaus evoliucijos, potencialo atskleidimo ir sąmonės vystymosi temas. Todėl yra sukaupęs, savo gyvenime pritaikęs žinias ir metodikas iš daugelio įvairių psichologijos, neuromokslų ir kt. sričių. Jo metodika jau padėjo daugeliui veikloje atrasti laimę ir pilnatvę.

viber_image_2019-09-29_19-54-08

Rimvydas Židžiūnas

Žmogaus visuminės evoliucijos ekspertas

Įkūrėjas

SoulACTION centro įkūrėjas

Autorius

Dviejų knygų autorius

Mokytojas

25 metus lektorius

Praktikas

Veikloje pritaikęs metodikas

Papildomos ugdymo priemonės

Po seminarų ciklo tu gausi išsamią mokymų santrauką su užduotimis. Ši darbo knyga leis ilgam įsiminti mokymų medžiagą. Taip pat ji padės tau apžvelgti, kuriose gyvenimo veiklose šiandien veiki darniai, o kur gali atskleisti dar daugiau savo talentų. Be to, ji padės tau sėkmingai integruoti žinias į gyvenimą. Kad tavo veiklose atsirastų ne tik efektyvumas, bet ir pilnatvė. 

ATRASK PILNATVĖS JAUSMĄ VEIKLOJE

Ir mėgaukis kiekviena veikla 100%

3 SEMINARŲ CIKLO KAINA

Kiek verta tavo laimė veikloje visam gyvenimui?
Gyvenimą keičiantis kursas, aukščiausio lygio mokytojas, 3 susitikimai

VISO CIKLO KAINA
105 EUR
✅  3 užsiėmimai po 2,5 val.  |    ✅ Iš viso 7,5 val. mokymų  
   ✅ Kurso santraukos ir užduočių knyga  |   ✅ Galimybė peržiūrėti paskaitų įrašus 
 
Rekomenduojame dalyvauti visuose ciklo seminaruose gyvai, bet jeigu kažkuri diena netiks, gausite tos dienos transliacijos įrašą su santrauka ir užduotimis. 
Dėmesio: ciklo video įrašai pasiekiami nuo lapkričio 21 d. iki gruodžio 12 d.
Įsigyk šį kursą

KIEKVIENAS SEMINARAS - NAUJA KELIONĖ

Kiekvienas seminaras palies skirtingą naujos kartos veiklos temą

Naujos kartos veikla: srauto būsena

I SEMINARAS

Tam, kad veikloje būtum laimingas, turi išmokti siekti tikslų nauju, harmoningu, bet nė kiek ne mažiau efektyviu būdu. Taip, pasiekimai tikrai svarbūs žmogaus savi-realizacijai ir savi-vertei, todėl jie turi vietą kiekvieno iš mūsų gyvenime. Tačiau naujos kartos žmogus rezultatų gali išmokti pasiekti be streso, be išsekimo ir be „spaudimo“. Šiame seminare tu sužinosi, kaip bet kokioje veikloje susikurti tau darnią, kūrybišką ir pilną įkvėpimo srauto būseną. Ir kaip vyriški talentai gali padėti tai atrasti ir vyro, ir moters gyvenime.

Moteriški talentai veikti: ne tik moterims

II SEMINARAS

Antrasis seminaras padės pajausti, kaip gali atrodyti veikla, kai joje ir vyras, ir moteris pasitelkia savo moteriškus talentus. Toks veikimo būdas leis tau įnešti atsipalaidavimą, harmoniją, prasmę ir pilnatvę. Jis leis pasitelkti intuiciją ir rasti atsakymus aplenkiant mąstymo procesus. Jis leis kiekvieną pasirinktą veiklą, asmeniniame ar socialiniame gyvenime, paversti tave atskleidžiančia ir giliai užpildančia veikla. Neprarandant, o dažnai ir padidinant efektyvumą.

Evoliucija veikloje: pilnatviško žmogaus gimimas

III SEMINARAS

Šiame seminare tu sužinosi, kaip apjungti efektyvumą – Vyriškus talentus – su pilnatvės jausmu – Moteriškais talentais. Ir galėsi žengti sekantį žingsnį žmogaus veiklos evoliucijoje: į moteriškų ir vyriškų talentų atskleidimą ir jų integravimą kiekvienoje veikloje.

TAVO PILNATVĖ VEIKLOJE GALI PRASIDĖTI ČIA

Dalyvauk seminarų cikle ir pažink save, savo talentus ir tau darnius veiklos būdus

KAM SKIRTAS ŠIS KURSAS?

Jei nežinai, ar šis kursas tau, pasitikrink, kuriuose teiginiuose atpažįsti save

Daug pasiekiau veikloje, bet toliau ieškau laimės

Jaučiu, kad esu daugiau, nei šiuo metu pažįstu ir realizuoju

Noriu kurti, bet vos pradėjęs imu jausti įtampą

Ieškau prasmės ir pilnatvės jausmo veikloje

Ieškau efektyvumo veikloje ir noriu aptikti naujų savo talentų

Vadovauju komandai ir noriu atsiskleisti žmonėms, vadovauti efektyviau

Turi klausimų ?

Jeigu turi klausimų ar nori pasitikslinti tau svarbių detalių apie kursą, parašyk mums. Atsakysime arba nukreipsime pasikalbėti tiesiogiai su programos treneriais.