fbpx

ONLINE: Andrės AMIYA Pabarčiūtės požiūrio plėtimo seminaras MOTERIMS „Su manimi viskas GERAI: kaip ištrūkti iš lūkesčių ir nusivylimų rato?“

Data:2019-02-21 Laikas:19 val. Lietuvos laiku Miestas:Tiesioginė transliacija Kaina:15 Eur

DĖMESIO - Andrės AMIYA Pabarčiūtės požiūrio plėtimo seminarą galite stebėti ir ONLINE visame Pasaulyje vasario 21 d. 19:00 val. Lietuvos laiku!

Jau galima įsigyti transliacijos bilietą!

PIRKTI TRANSLIACIJĄ

 

APIE SEMINARĄ

Ar dažnai nusivili savimi ir kitais? Savo ir kitų sprendimais, pasirinkimais, elgsena? Kaip dažnai susvyruoja pasitikėjimas savimi, kai kiti tavęs nepalaiko ar kai ištinka gyvenimo sunkumai? O gal blaškaisi tarp „galiu viską“ ir „man niekada nepavyks“? Kodėl taip yra? Iš kur gimsta ilgalaikis, tikras pasitikėjimas savimi?

Visos norime gražių santykių, prasmingos veiklos, pasitenkinimo, džiaugsmingo gyvenimo būdo, pasitikėjimo savimi. Ir kartais kiekvienai iš mūsų pavyksta susikurti aplinkybes, kuriose randame tai, ko trokštame. Tuomet atrodo, kad gyvenimas apdovanojo mus nuostabiais žmonėmis, situacijomis ir vidine palaima. Akimirką tu – laiminga! Tu - pasitiki savimi ir savo gebėjimu susikurti laimingą gyvenimą!

Ir staiga… visa tai… subyra.

Ar esi patyrusi ką panašaus? Daugelis tikrai esame.

Tuomet patiriame skausmą, neteisingumo jausmą, nusivylimą. Ir pasitikėjimas savimi subyra į šipulius.

Galiausiai atsitiesiame. Nors ir sunkiai. Ir štai vėl ieškome, kaip atkurti gyvenimo džiaugsmą.

 • Ką daryti su besisukančiu lūkesčių ir nusivylimų savimi ratu?
 • Kaip atsitiesti po praradimų, nepažeidžiant pasitikėjimo savimi?
 • Kaip siekti trokštamos ateities ir atsisveikinti su praeitimi, išliekant stipria ir pasitikint savimi? Ar esi pasiruošusi rasti atsakymus jau dabar?

KAM SKIRTAS ŠIS SEMINARAS?

 • Nepasitiki savimi, nes „neatitinki visuomenės primestų moters idealų“?
 • Jautiesi, jog esi nepakankamai gera, sėkminga, graži ar….?
 • Ilgiesi natūralaus džiaugsmo ir lengvumo tiesiog būti tokia, kokia esi?
 • Svyra rankos, nes vardan santykių su mylimais žmonėmis darai viską, ką gali geriausio, bet jauti artimųjų nedėkingumą ir abejingumą?
 • Vis dar negali atsigauti po skyrybų ir bijai pasinerti į naujus santykius?
 • Bijai vėl įsivelti į nesėkmingas santykių istorijas ar prarasti dabartinius santykius su mylimuoju?
 • Nerandi ir jau nebetiki, kad rasi!, „savo vietą“ gyvenime?
 • O gal tiesiog nori daugiau realizacijos?

Įžvelk naujas perspektyvas Tave įkvepiančiam gyvenimui kartu su asmeninio augimo mokymų centro SoulACTION įkūrėja, „Moters Magijos Mokyklos“ vadove, bestselerių autore Andre Amiya Pabarčiūte.

ŽIŪRĖKITE SEMINARĄ TIESIOGIAI ONLINE

Stebėkite seminarą tiesiogiai internetu visame Pasaulyje jau vasario 21 d. 19:00 val. Lietuvos laiku!

Seminaro trukmė - 2 val. Seminarą galėsite peržiūrėti dar 72 valandas po tiesioginės transliacijos. Laišką su nuoroda ir asmeniniu prisijungimo kodu žiūrėti seminarą gausite elektroniniu paštu, nurodytu įsigyjant bilietą.

BILIETO KAINA - 15 Eur

PIRKTI TRANSLIACIJĄ

 

Dėmesio! Jei pirkimą darote iš užsienio likus mažiau nei 3 d. iki ONLINE transliacijos, susisiekite su mūsų komanda info@soulaction.lt arba tel. +370 612 34658. Tai svarbu, kad laiku būtų užskaitytas Jūsų mokėjimas ir galėtume Jums atsiųsti prisijungimo informaciją. O mes ir toliau dirbame, kad sukurtume Jums nuostabią žiūrėjimo patirtį ir padėtume gauti atsakymus į pačius svarbiausius klausimus.

Padovanok šį vakarą Sau!

„SoulACTION“ komanda