fbpx

ONLINE: Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminaras „Moteriški ir vyriški talentai, siekiant tikslų“

Data:2019-05-28 Laikas:19 val. Lietuvos laiku Miestas:Tiesioginė transliacija Kaina:15 Eur

Požiūrio plėtimo seminaras išskirtine tema „MOTERIŠKI IR VYRIŠKI TALENTAI, SIEKIANT TIKSLŲ“

DĖMESIO - Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminarą galite stebėti ir ONLINE visame Pasaulyje gegužės 28 d. 19:00 val. Lietuvos laiku!

Jau galima įsigyti transliacijos bilietą!

ONLINE TRANSLIACIJOS BILIETO KAINA - 15 Eur.

PIRKTI TRANSLIACIJĄ

SEMINARO APRAŠYMAS JAU GREITAI!

SEMINARĄ VES:

Rimvydas Židžiūnas – asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir Moters Magijos Mokyklos įkūrėjas bei vadovas, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistas, mokymų programos vyrams „Kūrėjo kodas“ autorius, unikalių santykių tobulinimo mokymų poroms „Amžinas medaus mėnuo“ autorius, intelektualas, praktikas, knygų „Gyvenimo kūrėjas“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ autorius. Mokymus, seminarus, retritus ir paskaitas Rimvydas veda jau daugiau kaip 20 metų. Jis yra vieno pirmųjų asmeninio ir dvasinio augimo centro Lietuvoje įkūrėjas.

ŽIŪRĖKITE SEMINARĄ TIESIOGIAI ONLINE

Stebėkite seminarą tiesiogiai internetu visame Pasaulyje jau gegužės d. 19:00 val. Lietuvos laiku!

Seminaro trukmė - 2,5 val. Seminarą galėsite peržiūrėti dar 72 valandas po tiesioginės transliacijos. Laišką su nuoroda ir asmeniniu prisijungimo kodu žiūrėti seminarą gausite elektroniniu paštu, nurodytu įsigyjant bilietą.

ONLINE TRANSLIACIJOS BILIETO KAINA - 15 Eur

PIRKTI TRANSLIACIJĄ

 

Dėmesio! Jei pirkimą darote iš užsienio likus mažiau nei 3 d. iki ONLINE transliacijos, susisiekite su mūsų komanda info@soulaction.lt arba tel. +370 612 34 658. Tai svarbu, kad laiku būtų užskaitytas Jūsų mokėjimas ir galėtume Jums atsiųsti prisijungimo informaciją. O mes ir toliau dirbame, kad sukurtume Jums nuostabią žiūrėjimo patirtį ir padėtume gauti atsakymus į pačius svarbiausius klausimus.

 

Kodėl verta dalyvauti R. Židžiūno požiūrio plėtimo seminaruose?

 

Žiūrėkite video reportažą su seminaro dalyvio atsiliepimais:

 

Iki malonaus ir prasmingo susitikimo!

„SoulACTION“ komanda