fbpx

ONLINE: Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminaras „Menas būti kartu laimingiems: sielos draugai“

Data:2018-11-28 Laikas:19 val. Lietuvos laiku Miestas:Tiesioginė transliacija Kaina:15 Eur

POŽIŪRIO PLĖTIMO SEMINARŲ CIKLAS „MENAS BŪTI KARTU LAIMINGIEMS“

ANTRA TEMA - „MENAS BŪTI KARTU LAIMINGIEMS: SIELOS DRAUGAI“

DĖMESIO - Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminarą galite stebėti ir ONLINE visame Pasaulyje lapkričio 28 d. 19:00 val. Lietuvos laiku!

Jau galima įsigyti transliacijos bilietą!

PIRKTI TRANSLIACIJĄ

 

APIE SEMINARĄ

Visi jaučiame, kad santykiai su įvairiais žmonėmis būna skirtingo gylio. Vieni santykiai įtraukia tik mūsų kūną, kiti – protą ir emocijas, tačiau būna tokių, kurie apima mus visą ir paliečia mūsų esybę, mūsų esmę. Sąmoningai gyvendami galime pastebėti, kad stiprūs jausmai ar pojūčiai ne visada atveria ryšio gylį. Kartais net labai ramūs santykiai sugeba pažadinti mūsų pačių esmę, mūsų esybės šerdį. Būna tokių porų, kurių tarpusavio ryšys laikui bėgant gilėja, darosi brandesnis ir po ilgo laiko buvimo kartu atsiveria visa nežemiška gelme bei grožiu. Tačiau kartais mes tai galime patirti su žmogumi, su kuriuo ką tik susipažinome. Toks susitikimas gali įvykti su tos pačios lyties atstovu ar net su vaiku. Kartais mes mylime, tačiau nejaučiame sielų ryšio efekto, o būna, kad nekenčiame žmogaus, bet jaučiame gilų ryšį su juo. Ar sielų ryšys sukuriamas, ar atsiranda savaime? Ar toks susitikimas visada reiškia, kad mes su tuo žmogumi turime kurti šeimą ar palaikyti artimus santykius? Kokia prasmė ir reikšmė tokio neįprasto santykio? Ar galima atrasti ar sukurti tokio gylio susitikimą su savo mylimuoju arba vaiku? Kaip to išmokti? Ar yra praktikų ir patarimų, kaip sukurti gilų sielų ryšį su visais mylimais žmonėmis?

Šiuos ir kitus įdomius klausimus mes kartu nagrinėsime Rimvydo Židžiūno autoriniame požiūrio plėtimo seminare.

 

PAGRINDINĖS TEMOS:

  • Trys santykių gylio stadijos: meilė tarp vyro ir moters, tarp dviejų asmenybių ir tarp dviejų sielų.
  • Siela – tai žmogaus esybė, jo esmė ir potencija. Kaip toks žinojimas apie savo prigimtį gali padėti kurti santykius su kitais žmonėmis?
  • Aistra, trauka, įsimylėjimas ir prisirišimas.
  • Vaidmenys, santykių scenarijai ir galios žaidimai poros gyvenime.
  • Meilė, pagalba vienas kitam, pagarba ir girdėjimas vienas kito bei savęs.
  • Autonomiškumas ir susietumas santykiuose. Kaip atrandamas balansas?
  • Meilė ar manipuliacija? Kaip sukuriami pasitikėjimu grįsti santykiai?
  • Kokia buvimo kartu prasmė? Kaip praaugamos santykių krizės?
  • Gyvenimo pamokos ir ko jos moko.
  • Sielų susitikimas. Kaip jis gali vykti su visais mylimais žmonėmis?

 

SEMINARĄ VES:

Rimvydas Židžiūnas – asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir Moters Magijos Mokyklos įkūrėjas bei vadovas, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistas, mokymų programos vyrams „Kūrėjo kodas“ autorius, unikalių santykių tobulinimo mokymų poroms „Amžinas medaus mėnuo“ autorius, intelektualas, praktikas, knygų „Gyvenimo kūrėjas“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ autorius. Mokymus, seminarus, retritus ir paskaitas Rimvydas veda jau daugiau kaip 20 metų. Jis yra vieno pirmųjų asmeninio ir dvasinio augimo centro Lietuvoje įkūrėjas.

 

ŽIŪRĖKITE SEMINARĄ TIESIOGIAI ONLINE

Stebėkite seminarą tiesiogiai internetu visame Pasaulyje jau lapkričio 28 d. 19:00 val. Lietuvos laiku!

Seminaro trukmė - 2,5 val. Seminarą galėsite peržiūrėti dar 72 valandas po tiesioginės transliacijos. Laišką su nuoroda ir asmeniniu prisijungimo kodu žiūrėti seminarą gausite elektroniniu paštu, nurodytu įsigyjant bilietą.

BILIETO KAINA - 15 Eur

PIRKTI TRANSLIACIJĄ

 

Dėmesio! Jei pirkimą darote iš užsienio likus mažiau nei 3 d. iki ONLINE transliacijos, susisiekite su mūsų komanda info@soulaction.lt arba tel. +370 612 34658. Tai svarbu, kad laiku būtų užskaitytas Jūsų mokėjimas ir galėtume Jums atsiųsti prisijungimo informaciją. O mes ir toliau dirbame, kad sukurtume Jums nuostabią žiūrėjimo patirtį ir padėtume gauti atsakymus į pačius svarbiausius klausimus.

 

Iki malonaus ir prasmingo susitikimo!

„SoulACTION“ komanda