ONLINE: Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminaras „Menas būti kartu laimingiems: kaip suderinamas egoizmas ir altruizmas santykiuose?“

Data:2018-12-19 Laikas:19 val. Lietuvos laiku Miestas:Tiesioginė transliacija Kaina:12 Eur

POŽIŪRIO PLĖTIMO SEMINARŲ CIKLAS „MENAS BŪTI KARTU LAIMINGIEMS“

TREČIA TEMA - „MENAS BŪTI KARTU LAIMINGIEMS: KAIP SUDERINAMAS EGOIZMAS IR ALTRUIZMAS SANTYKIUOSE?“

DĖMESIO - Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminarą galite stebėti ir ONLINE visame Pasaulyje gruodžio 19 d. 19:00 val. Lietuvos laiku!

Jau galima įsigyti transliacijos bilietą!

Dėmesio - iki gruodžio 9 d. išankstinė kaina - 12 Eur.

PIRKTI TRANSLIACIJĄ

 

SEMINARO APRAŠYMAS JAU GREITAI!

 

SEMINARĄ VES:

Rimvydas Židžiūnas – asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir Moters Magijos Mokyklos įkūrėjas bei vadovas, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistas, mokymų programos vyrams „Kūrėjo kodas“ autorius, unikalių santykių tobulinimo mokymų poroms „Amžinas medaus mėnuo“ autorius, intelektualas, praktikas, knygų „Gyvenimo kūrėjas“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ autorius. Mokymus, seminarus, retritus ir paskaitas Rimvydas veda jau daugiau kaip 20 metų. Jis yra vieno pirmųjų asmeninio ir dvasinio augimo centro Lietuvoje įkūrėjas.

 

ŽIŪRĖKITE SEMINARĄ TIESIOGIAI ONLINE

Stebėkite seminarą tiesiogiai internetu visame Pasaulyje jau gruodžio 19 d. 19:00 val. Lietuvos laiku!

Seminaro trukmė - 2,5 val. Seminarą galėsite peržiūrėti dar 72 valandas po tiesioginės transliacijos. Laišką su nuoroda ir asmeniniu prisijungimo kodu žiūrėti seminarą gausite elektroniniu paštu, nurodytu įsigyjant bilietą.

BILIETO KAINA - 15 Eur

Dėmesio - iki gruodžio 9 d. išankstinė kaina - 12 Eur.

PIRKTI TRANSLIACIJĄ

 

Dėmesio! Jei pirkimą darote iš užsienio likus mažiau nei 3 d. iki ONLINE transliacijos, susisiekite su mūsų komanda info@soulaction.lt arba tel. +370 612 34658. Tai svarbu, kad laiku būtų užskaitytas Jūsų mokėjimas ir galėtume Jums atsiųsti prisijungimo informaciją. O mes ir toliau dirbame, kad sukurtume Jums nuostabią žiūrėjimo patirtį ir padėtume gauti atsakymus į pačius svarbiausius klausimus.

 

Iki malonaus ir prasmingo susitikimo!

„SoulACTION“ komanda