fbpx

ONLINE: Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminaras „Laimingas veikloje: 12 realizacijos žingsnių“

Data:2019-02-26 Laikas:19 val. Lietuvos laiku Miestas:Tiesioginė transliacija Kaina:15 Eur

PRASIDEDA NAUJAS POŽIŪRIO PLĖTIMO SEMINARŲ CIKLAS!
PIRMA TEMA - „Laimingas veikloje: 12 realizacijos žingsnių“

DĖMESIO - Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminarą galite stebėti ir ONLINE visame Pasaulyje vasario 26 d. 19:00 val. Lietuvos laiku!

Jau galima įsigyti transliacijos bilietą!

ONLINE TRANSLIACIJOS BILIETO KAINA - 15 Eur.

PIRKTI TRANSLIACIJĄ

 

 

SEMINARO APRAŠYMAS:

Kas sukuria ilgalaikį pasitenkinimą veikloje? Rezultatai ar pats veiklos procesas? Sėkmė ar vidinė būsena, kurią patiriu dirbdamas? Visi šie dalykai svarbūs, tačiau jie nestabilūs, kintantys ir dažnai priklausantys ne tik nuo tavęs, bet ir nuo kitų žmonių ar aplinkybių. Ieškant ilgalaikio realizacijos jausmo veiksme, ilgainiui tampa akivaizdu, kad nėra ypatingo darbo, tačiau yra ypatingi būdai daryti paprastus veiksmus.  Svarbu ne ką ir kaip darai, svarbu kokioje sąmonės būklėje tu veiki.  Kas yra sąmonės būklė ir nuo ko ji keičiasi? Ar ji priklauso nuo aplinkybių ar nuo rezultatų ir kitų žmonių įvertinimo?

Kiekvienas iš mūsų tikriausiai esame patyrę gilaus įsitraukimo į veiklą būseną, kuomet visas pasaulis išnyksta ir lieka tik veikla. Tai gali įvykti paprasčiausiai gaminant vakarienę, o gali ir vykdant labai įdomų ir svarbų darbo projektą. Nuo ko priklauso mūsų įsitraukimo į veiklą lygis? Ar jis gali gilėti ir platėti? Kokie įmanomi realizacijos veikloje lygiai? Kaip jie atsiranda ir kaip jie palaikomi? Ar tam, kad būti laimingu veikloje, aš turiu turėti ypatingus talentus? Ar aš galiu būti realizuotas veikloje ir nebūtinai sėkmingas? Kaip patirti pilnatvės būsena bet kokioje veikloje?

Šiuos ir kitus įdomius klausimus mes nagrinėsime Rimvydo Židžiūno autoriniame požiūrio plėtimo seminare.

PAGRINDINĖS TEMOS:

  1. Pasinėrimo į veiklą ir realizacijos joje lygiai.
  2. Kas ir kaip mus išmokino dirbti?
  3. Bet kokios veiklos algoritmas ir vystymo etapai.
  4. Kas mums trukdo atrasti mus atskleidžiančią veiklą?
  5. Mąstymo klaidos, kurios varžo mano sugebėjimą patirti kūrybines būsenas.
  6. Kaip kuriama ilgalaikė ir tvari motyvacija veikti ir nuolat augti bet kokioje veikloje.
  7. 12 žingsnių realizacijos veiksme technologija.

 

SEMINARĄ VES:

Rimvydas Židžiūnas – asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir Moters Magijos Mokyklos įkūrėjas bei vadovas, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistas, mokymų programos vyrams „Kūrėjo kodas“ autorius, unikalių santykių tobulinimo mokymų poroms „Amžinas medaus mėnuo“ autorius, intelektualas, praktikas, knygų „Gyvenimo kūrėjas“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ autorius. Mokymus, seminarus, retritus ir paskaitas Rimvydas veda jau daugiau kaip 20 metų. Jis yra vieno pirmųjų asmeninio ir dvasinio augimo centro Lietuvoje įkūrėjas.

ŽIŪRĖKITE SEMINARĄ TIESIOGIAI ONLINE

Stebėkite seminarą tiesiogiai internetu visame Pasaulyje jau vasario 26 d. 19:00 val. Lietuvos laiku!

Seminaro trukmė - 2,5 val. Seminarą galėsite peržiūrėti dar 72 valandas po tiesioginės transliacijos. Laišką su nuoroda ir asmeniniu prisijungimo kodu žiūrėti seminarą gausite elektroniniu paštu, nurodytu įsigyjant bilietą.

ONLINE TRANSLIACIJOS BILIETO KAINA - 15 Eur

PIRKTI TRANSLIACIJĄ

 

Dėmesio! Jei pirkimą darote iš užsienio likus mažiau nei 3 d. iki ONLINE transliacijos, susisiekite su mūsų komanda info@soulaction.lt arba tel. +370 612 34658. Tai svarbu, kad laiku būtų užskaitytas Jūsų mokėjimas ir galėtume Jums atsiųsti prisijungimo informaciją. O mes ir toliau dirbame, kad sukurtume Jums nuostabią žiūrėjimo patirtį ir padėtume gauti atsakymus į pačius svarbiausius klausimus.

Daugiau:

 

Kodėl verta dalyvauti R. Židžiūno požiūrio plėtimo seminaruose?

 

Žiūrėkite video reportažą su seminaro dalyvio atsiliepimais:

 

Iki malonaus ir prasmingo susitikimo!

„SoulACTION“ komanda