fbpx

ONLINE: Patyriminis seminaras „Moters prigimtis ir realizacija. Keturios stichijos“

Data:2020-12-05 Laikas:11 val. Miestas:ONLINE Kaina:35 Eur

Moters Magijos Mokyklos trumpieji mokymai grįžta! Jūsų aktyvaus susidomėjimo dėka vėl kviečiame į nuostabų, įkvepiantį, gyvenimą praturtinantį patyriminį seminarą „MOTERS PRIGIMTIS IR REALIZACIJA. KETURIOS STICHIJOS“!  Pirmasis šį sezoną patyriminis 4 valandų seminaras vyks gruodžio 5 d. ONLINE!


REGISTRUOKIS
 jau dabar!

 

APIE SEMINARĄ

Ką moteriai reiškia realizacijos jausmas? Kas padeda moteriai nuolat jaustis laiminga? Kaip atskleisti savo unikalius moteriškus talentus? Kaip pažadinti džiaugsmo ir ekstazės šaltinį savyje? Kaip jaustis patrauklia, žavinga ir atsipalaidavusia? Atsakymus į šiuos klausimus galėsi ne tik sužinoti, bet ir patirti!

Šie mokymai suteiks tau akiratį plečiantį skrydžio jausmą. Pajusi, ką reiškia sklęsti savo gyvenimo erdvėje lengvai ir paprastai, matant gydančius atsakymus, išmoksi mėgautis savo turtingos prigimties esme, o gyvenimo žemėlapis nusispalvins gamtos stichijų simboliais.

Nori daugiau laisvės? Trokšti uždegančios aistros? Gal ieškai lankstumo? Ir dar juoktis lyg čiurlenantis upelis? Galbūt atėjo laikas išsijudinti iš apnikusio sąstingio? O kartais tu tiesiog nežinai, ko nori, bet tikrai nori jaustis geriau? Visos esame tai patyrę... Nuo čia ir galime pradėti 😊

Keturių valandų patyriminiame seminare siūlome labai efektyvų būdą – per ganėtinai trumpą laiką gauti maksimalią patirtį bei daugybę įdomių žinių. Jei jau esi susipažinusi su Moteriškos bangos technologija, čia ją darkart pakartosi ir atnaujinsi įgūdžius. Jei pirmą kartą leisiesi į savo moteriškos prigimties tyrinėjimo kelionę, tu švelniai prisiliesi prie savo vidinio pasaulio, išgyvensi save iš naujo, aptiksi ypatingus savo moteriškumo talentus bei įgausi praktinių įgūdžių, kaip nuolat palaikyti ryšį su savo moteriškąja jėga.

 Sudarysime visas sąlygas gausiems jausminiams patyrimams ir suteiksime psichologinių-intelektualių žinių, padėsime augti tavo emociniam ir dvasiniam potencialui. Tu vėl atrasi kūrybiškumo džiaugsmą, pradėsi mėgautis savo kūno laisve, supažinsi su moteriškos realizacijos, pilnatvės bei moteriškos jėgos alchemija.

Patyriminis seminaras sudarytas iš dviejų dalių:
1. Požiūrio plėtimo paskaita „Moters prigimtis ir jos realizacija“ (1 val.)
2. Meditacinės energetinės praktikos „Moteriškos prigimties pažinimas. Keturios stichijos“ (3 val.)

Seminaro metu TYRINĖSIME:
1. Požiūrio plėtimo paskaita „Moters prigimtis ir jos realizacija“

- Kokia yra moters prigimtis?
- Moters talentai ir jų atskleidimas.
- Kas moterį daro laiminga ir realizuota?
- Natūralumas ir moteriškas žavesys.

2. Meditacinės energetinės praktikos „Moteriškos prigimties pažinimas. Keturios stichijos“
- Moterišką prigimtį atskleidžiančios energetinės praktikos.
- Moteriškos bangos technologija.
- Žavesio metodika.
- Savo stichijų atskleidimas ir pažinimas.
- Meditacinė praktika „Mano vidinė gamta“.
- Atsipalaidavimo menas.

Seminaras yra patyriminis ir jame numatyta įvairių praktikų, todėl rekomenduojame turėti individualią erdvę (viso seminaro metu) atskirą kambarį, kad galėtumėte praktikas atlikti laisvai, nevaržomai ir turėtumėte vietos pajudėti.

SEMINARO INFORMACIJA
Data: gruodžio 5 d. (šeštadienis)
Pradžia: 11:00 val. 
Trukmė: 4 valandos
Kaina: 35 eurai
Vieta: tavo pasirinkta individuali erdvė

SEMINARĄ VES:
Vieninteliame praktiniame seminare unikaliomis žiniomis ir praktikomis dalysis Inga Globė, asmeninio ir dvasinio augimo centro „SoulACTION“ bei Moters Magijos Mokykla lektorė ir organizatorė.
Inga yra sertifikuota emocinio intelekto lavinimo instruktorė, skaito paskaitas ir veda Moters Magijos Mokyklos trumpuosius seminarus moterims Lietuvoje bei užsienyje. Jau 18 metų aktyviai tobulėja asmeninio, socialinio ir dvasinio gyvenimo sferose. Ingos veikla neapsiriboja mokymais, ji yra sėkminga verslininkė, meninių kultūrinių projektų iniciatorė ir vadovė. Daugiau informacijos apie Ingą ir jos veiklą https://soulaction.lt/lektoriai/inga-globe/

Būtina išankstinė registracija! Gavę registraciją, Jums išsiųsime visą susijusią papildomą informaciją.

REGISTRUOKIS jau dabar!

Iki malonaus ir prasmingo susitikimo!
„SoulACTION“ komanda