fbpx

ONLINE: Andrės AMIYA Pabarčiūtės požiūrio plėtimo seminaras MOTERIMS „Svarbiausi žingsniai savirealizacijos link“

Data:2018-12-13 Laikas:19 val. Lietuvos laiku Miestas:Tiesioginė transliacija Kaina:15

DĖMESIO - Andrės AMIYA Pabarčiūtės požiūrio plėtimo seminarą galite stebėti ir ONLINE visame Pasaulyje gruodžio 13 d. 19:00 val. Lietuvos laiku!

Jau galima įsigyti transliacijos bilietą!

PIRKTI TRANSLIACIJĄ

 

APIE SEMINARĄ

Sužinok, kaip susikurti prasmingą ir įkvepiantį gyvenimą, kuriame tu jau dabar gali atskleisti savo potencialą.

Ar tavo gyvenimas tau pačiai prasmingas? Ar jauti, kad realizuoji savo potencialą? Nuoširdžiai sau atsakyk: kokio gylio pasitenkinimą Tu patiri savo veikloje, santykiuose ir kasdienybėje? Ar išties esi tuo patenkinta?

Dauguma moterų jaučia stygių: prasmės, aistros gyventi, kūrybiškumo ir laisvės būti savimi. Kiekviena viliamės, kad ateinantys metai turėtų būti įdomesni, žaismingesni, šviesesni, prasmingesni. Tačiau dažnai nutinka atvirkščiai. Patiriame, kad gyvenimo skonis palaipsniui blėsta, jaudulys ir motyvacija išsisemia... Kodėl taip vyksta? Kodėl gyvenimo džiaugsmo amplitudė sulig kiekvienais metais siaurėja, o ne plečiasi? Kaip išsivaduoti iš monotoniškos kasdienybės iliuzijos? Rasti atsakymus į šiuos klausimus– gyvybiškai svarbu kiekvienai iš mūsų. Nes gali būti kitaip!

Tu esi savo gyvenimo priežastis, o ne pasekmė. Gilesnis požiūris apie save ir savo santykius su pasauliu sudeda pagrindus teigiamiems pokyčiams. Kuomet suvoki visų gyvenime atsirandančių situacijų tikrąsias priežastisir dėsnius, keičiasi ir kiekvieno tavo veiksmo pasekmės. Tavo kasdienybėje galiausiai atsiranda naujos, perspektyvios situacijos, nauja energija, vizija ir įkvėpimas. Apie visa tai išgirsi Andrės AMIYA Pabarčiūtės požiūrio plėtimo seminare „Svarbiausi žingsniai savirealizacijos link“.

Pažadink kūrybiškumą, intuiciją ir pamatyk savo gyvenimo kryptį.

Sužinok, kaip mąstyti ir elgtis, kad kiekviena diena vis mažiau skaudintų ir vis labiau tave džiugintų.

Sužinok, kur slypi tavo energijos šaltinis skirtinguose gyvenimo etapuose.

Rask naujas prasmes veiklai ir asmeniniam gyvenimui.

Išsivaduok nuo kankinančio skausmo, nepasitenkinimo ir nusivylimo siužetų santykiuose su artimaisiais.

Įžvelk naujas perspektyvas Tave įkvepiančiam gyvenimui kartu su asmeninio augimo mokymų centro SoulACTION įkūrėja, „Moters Magijos Mokyklos“ vadove, bestselerių autore AndreAmiyaPabarčiūte.

ŽIŪRĖKITE SEMINARĄ TIESIOGIAI ONLINE

Stebėkite seminarą tiesiogiai internetu visame Pasaulyje jau gruodžio 13 d. 19:00 val. Lietuvos laiku!

Seminaro trukmė - 2,5 val. Seminarą galėsite peržiūrėti dar 72 valandas po tiesioginės transliacijos. Laišką su nuoroda ir asmeniniu prisijungimo kodu žiūrėti seminarą gausite elektroniniu paštu, nurodytu įsigyjant bilietą.

BILIETO KAINA - 15 Eur

PIRKTI TRANSLIACIJĄ

 

Dėmesio! Jei pirkimą darote iš užsienio likus mažiau nei 3 d. iki ONLINE transliacijos, susisiekite su mūsų komanda info@soulaction.lt arba tel. +370 612 34658. Tai svarbu, kad laiku būtų užskaitytas Jūsų mokėjimas ir galėtume Jums atsiųsti prisijungimo informaciją. O mes ir toliau dirbame, kad sukurtume Jums nuostabią žiūrėjimo patirtį ir padėtume gauti atsakymus į pačius svarbiausius klausimus.

Padovanok šį vakarą Sau ir savo potencialui!

„SoulACTION“ komanda