ONLINE: Andrės AMIYA Pabarčiūtės požiūrio plėtimo seminaras MOTERIMS „Santykių klaidos, kurias nežinodamos darome: pasimatymuose, ilgalaikiuose santykiuose ir skiriantis“

Data:2019-03-21 Laikas:19 val. Lietuvos laiku Miestas:Tiesioginė transliacija Kaina:15 Eur

DĖMESIO - Andrės AMIYA Pabarčiūtės požiūrio plėtimo seminarą galite stebėti ir ONLINE visame Pasaulyje kovo 21 d. 19:00 val. Lietuvos laiku!

Jau galima įsigyti transliacijos bilietą!

PIRKTI TRANSLIACIJĄ

 

APIE SEMINARĄ

Santykiai moters (tavo!) gyvenimą gali pripildyti begale nuostabių spalvų, pojūčių ir išgyvenimų.

Dažnai būtent jie mums tampa giliausių norų, vilčių ir saviraiškos erdve. Juk būtent čia mes patiriame pačius nuostabiausius jausmus, patiriame ir atskleidžiame savo begalinį emocinį pasaulį!

Tačiau kartu (juk visos tai patyrėme...), neretai santykiai su mylimuoju tampa ir mūsų kančios, ir gilaus nusivylimo šaltiniu, tiesa?

Kur slypi šio skausmo priežastys? Kodėl sukuriame santykius, kuriuose jaučiamės bejėgės ar net „aukos“? Kodėl mūsų poreikiai ir norai taip ir lieka nepatenkinti, o gal net visai pamiršti?

Šiame Andrės Amiyos Pabarčiūtės seminare mes tyrinėsime, kokios santykių klaidos, kurias nežinodamos darome, sukelia daugiausiai skausmo ir nusivylimo. Kalbėsime apie tai, kaip šių klaidų išvengti ir kuo galime pakeisti elgseną, kuri kenkia santykiams – taigi, ir mums pačioms.

Visa tai tyrinėsime kiekviename santykių etape: kai ieškome partnerio, kai susipažįstame ir einame į pirmuosius pasimatymus, kai kuriame ilgalaikius santykius, stebime jų sužydėjimą, kai jie ima irti ir... kai tenka pripažinti, jog metas... išsiskirti.

Šiame seminare gausi atsakymus į visus šiuos klausimus:

  • Kokias didžiausias klaidas darome kiekviename iš šių etapų?
  • Ko nesuprantame apie vyrus?
  • Kokie yra vyro tikrieji norai santykiuose?
  • Kokie tavo poelgiai veda į skausmą, o kokie – į džiaugsmą?
  • Kas sukuria arba sugriauna trauką tarp mylimųjų?
  • Kaip sukurti santykius, kuriuose tu realizuoji savo norus?
  • Kokios yra dažniausios nesusikalbėjimo priežastys?

Ir dar daugiau!

Susitikime 2,5 val. trukmės seminare su praktiniais patarimais Tau!

Išvenk dažniausiai daromų klaidų santykiuose! Atrask naujų įžvalgų ir motyvaciją kurti santykius išmintingai!

Įžvelk naujas perspektyvas Tave įkvepiančiam gyvenimui kartu su asmeninio augimo mokymų centro SoulACTION įkūrėja, „Moters Magijos Mokyklos“ vadove, bestselerių autore Andre Amiya Pabarčiūte.

ŽIŪRĖKITE SEMINARĄ TIESIOGIAI ONLINE

Stebėkite seminarą tiesiogiai internetu visame Pasaulyje jau kovo 21 d. 19:00 val. Lietuvos laiku!

Seminaro trukmė - 2,5 val. Seminarą galėsite peržiūrėti dar 72 valandas po tiesioginės transliacijos. Laišką su nuoroda ir asmeniniu prisijungimo kodu žiūrėti seminarą gausite elektroniniu paštu, nurodytu įsigyjant bilietą.

BILIETO KAINA - 15 Eur

PIRKTI TRANSLIACIJĄ

 

Dėmesio! Jei pirkimą darote iš užsienio likus mažiau nei 3 d. iki ONLINE transliacijos, susisiekite su mūsų komanda info@soulaction.lt arba tel. +370 624 17 476. Tai svarbu, kad laiku būtų užskaitytas Jūsų mokėjimas ir galėtume Jums atsiųsti prisijungimo informaciją. O mes ir toliau dirbame, kad sukurtume Jums nuostabią žiūrėjimo patirtį ir padėtume gauti atsakymus į pačius svarbiausius klausimus.

Padovanok šį vakarą Sau!

„SoulACTION“ komanda