fbpx

Andrės AMIYA Pabarčiūtės požiūrio plėtimo seminaras MOTERIMS „Pokyčių menas: kaip paversti bet kokius pokyčius teigiamais?”

Data:2019-04-16 Laikas:19 val. Lietuvos laiku Miestas:Tiesioginė transliacija Kaina:15 Eur

Dar gali nusipirkti seminaro peržiūrą iki 2019-04-19 17:00 val., o seminarą peržiūrėti iki 2019.04.19 22:00 val. (seminaro peržiūros pratęsimo galimybės nebus).

Įsigyk seminaro bilietą jau dabar!

 

 

SEMINARO APRAŠYMAS

Ar nori gyvo gyvenimo, kuriame su džiaugsmu priimtum pokyčius ir naują save?

Ko bijome labiausiai? POKYČIŲ. Bijome pokyčių santykiuose, darbuose, sveikatoje, gyvenimo būde, ekonomikoje... ir bet kokioje nusistovėjusioje tvarkoje!

Bet koks nekontroliuojamas pasikeitimas pasąmoningai mums kelia įtampą. Trokštame, kad tai, kas gera ir malonu, niekada nesikeistų. Tačiau! kaitos bijome ne tik tuomet, kai viskas klostosi puikiai.

Ar pastebėjai, jog bene didžiausia baimė apima tuomet, kai tu nori pakeisti tai, kas seniai nekelia pasitenkinimo, o galbūt net labai skaudina? Net ir tuomet dažnai sustingstame ir įsitvėrę laikomės seno. Kodėl taip yra? Kodėl sunku paleisti ir pakeisti tai, kas neleidžia būti laiminga?

Naujausi neuromokslo atradimai rodo, jog žmogaus – mūsų – protas bet kokią (pozityvią ar negatyvią) nežinomybę priima, kaip klaidą. Bet kokią. Būtent dėl šios netikėtų pasikeitimų baimės mes nenatūraliai sustingstame, sustabarėjame, senstame ir nuolat kovojame su natūralia gyvenimo kaita, bei siekiame kontroliuoti situacijas, kitus žmones ir save pačius.

Pokyčių baimė kursto negatyvų mąstymą („man nepavyks“, „man niekuomet nesiseka“, „nieko gera nelauk“...), toksiškas emocijas (baimę, nerimą, stresą...) ir, galiausiai, atsispindi kūno psichosomatiniais susirgimais.

Ar norime taip ir likti įtampoje? Ar norime įstrigti ir gyventi sąstingyje, nes bijome kintančių gyvenimo aplinkybių? Ar, vis gi, norime... gyvo gyvenimo?

Pokyčiai tave daro gyva ir išlaisvina. Tačiau turime išmokti juos priimti!

Laukiame tavęs akis atveriančiame Andrės AMIYA Pabarčiūtės požiūrio plėtimo seminare, kuris padės tau pamilti pokyčius! Ir naują save. Kiekvieną akimirką.

Kokias temas paliesime?

  • Kaip nebijoti ir būti kūrybišku gyvenimo pasikeitimuose?
  • Ką daryti, kad „užsidariusios durys“ gyvenime taptų „atvirais vartais“ į pilnesnę savirealizaciją?
  • Kaip įmatyti naujas galimybes, kai kažko netenkame?
  • Ką daryti, kuomet, atrodo, gyvenimas „griūna“?
  • Kaip susitvarkyti su pokyčiais ir netikėtais išbandymais santykiuose?
  • Kaip priimti ir susidraugauti su bet kokiais pokyčiais?
  • Ar galime tikėtis, kad artimas žmogus pasikeis į „gerąją pusę“?
  • Ko galime išmokti, kuomet susiduriame su kūno negalavimais, fizinėmis ar emocinėmis problemomis?
  • Ir kur gauti daugiau energijos gyvenimo kūrybai ir savirealizacijai?

Į visus šiuos klausimus rasime praktiškus atsakymus įkvepiančioje paskaitoje drauge su knygų bestselerių autore, asmeninio augimo mentore Andre AMIYA Pabarčiūte!

Andrė AMIYA Pabarčiūtė yra asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir „Moters Magijos Mokyklos“ įkūrėja, emocinio intelekto lavinimo instruktorė, lektorė, turinti daugiau nei 16 metų patirtį, santykių tobulinimo mokymų programos poroms „Amžinas medaus mėnuo“ bendraautorė, bestselerio „Moters Magijos Mokykla“ ir knygos „Amžinas medaus mėnuo“ autorė.

Dėmesio! Jei pirkimą darote iš užsienio, susisiekite su mūsų komanda info@soulaction.lt arba tel. +370 624 17 476. Tai svarbu, kad laiku būtų užskaitytas Jūsų mokėjimas ir galėtume Jums atsiųsti prisijungimo informaciją. O mes ir toliau dirbame, kad sukurtume Jums nuostabią žiūrėjimo patirtį ir padėtume gauti atsakymus į pačius svarbiausius klausimus.