fbpx

VILNIUJE: Moters Magijos Mokyklos kurso pristatymas!!!

Data:2016-09-08 Laikas:19:00 val. Miestas:Vilnius Kaina:NEMOKAMAS

Visas moteris, BAIGUSIAS EMOCINIO INTELEKTO LAVINIMO MOKYMUS, kviečiame į Moters Magijos Mokyklos NEMOKAMĄ pirmųjų metų kurso pristatymą rugsėjo 8 d., ketvirtadienį, 19 val. Viešbutyje "Artis", Liejyklos g. 11/23, Vilniuje.

Šiame ypatingame moters asmeninio augimo mokyme surinktos efektyviausios, unikalios metodikos, kurios skirtos ir pritaikytos išskirtinai moterims. Jos atskleidžai visą moters genialumą, unikalius talentus, prigimties jėgą ir atveria moters stipriąsias puses. Visos meditacijos, žinios, praktikos padeda moteriai būti efektyvia ir realizuota savo gyvenime.

Tai ypač efektyvūs kursai moterims, kurios nori atskleisti ir išlaisvinti savyje begalinį moterišką potencialą, atrasti savyje džiaugsmo šaltinį, naujus talentus, įgyti realių praktinių įgūdžių kuriant savo svajonių gyvenimą, įgauti naujų žinių apie giluminę moters psichologiją, sukurti harmoningą ryšį su savimi ir aplinka. Galėsite išmokti nuolat palaikyti puikią savijautą, turėti energijos perteklių kiekvieną dieną, būti kūrybinga ir sukurti gyvenimą, kuris atitinka Tave!

Mokymo temos:

  • Moters realizacija socialiniame, asmeniniame, intymiame ir vidiniame gyvenime;
  • Begalinis moters energetinis, kūrybinis potencialas;
  • Ekstazės menas;
  • Moters genialumas ir jos unikalūs talentai;
  • Jaunystės, grožio ir žavesio metodika;
  • Intymaus gyvenimo technologijos. Malonumų menas;
  • Meilės ir santykių menas. Kaip sukurti nuostabų asmeninį gyvenimą;
  • Harmoningas santykis su savimi ir savo gyvenimu;
  • Vyriškosios ir moteriškosios prigimčių suderinimas savyje ir su priešinga lytimi.

Mokymus ves Andrė Pabarčiūtė, Rimvydas Židžiūnas ir komanda.

Šiame pristatyme bus detaliau aptarta mokymo programa, temos, užsėmimų grafikas ir visa kita aktuali informacija. Pristatyme dalyvaus ir moterys, lankiusios šiuos kursus, jos mielai pasidalins savo patirtimi ir įspūdžiais!

Trukmė 2 val.

Registruokitės: info@motersmagijosmokykla.lt

ATSILIEPIMAI:

„Moters Magijos Mokykla ‒ tai nenutrūkstanti kelionė į save, savęs kaip unikalios būtybės su savo norais, suvokimu atskleidimas. Tai pasaulio pažinimas per kitas moteris. Moters jėgos, gyvybės, galių atskleidimas savyje. Tai naujas gyvenimo būdas. Galbūt atėjusi čia Tu prarasi, kas sena, ir atrasi nauja. Galbūt aptiksi savyje nerealizuotų talentų ir įgyvendinsi realybėje tai, apie ką nė nedrįsai pasvajoti... Galbūt tapsi visiškai kita moterimi. Viskas priklauso nuo Tavęs ‒ tiesiog turi šansą atverti šias duris. Moters Magijos Mokykla man padėjo atrasti tikruosius savo norus, pradėti gyventi pagal juos ir keliauti ten, kur veda širdis...“ Viktorija Šenbergs

„Moters Magijos Mokykloje atradau save kaip moterį. Didelį potencialą, kuris kasdienybę paverčia stebuklu! Į gyvenimą atėjo nauji žmonės, nauji pasiūlymai... Kasdien jaučiuosi vis kitaip. Nauji atradimai, naujos žinios.“ Julija Karaliūnaitė

Daugiau atsiliepimų

Moters Magijos Mokyklos kursas vyksta tik kartą per metus, tad nepraleisk progos viso to išmokti dabar!

Labai laukiame Jūsų!