KAUNE: Moters Magijos Mokyklos mokymai: EQ kursas moterims!!!

Data:2018-03-29 Laikas:19:00 val. Miestas:Kaunas Kaina:350-580 Eur.

Kviečiame moteris registruotis ir atvykti į  Moters Magijos Mokyklos mokymus: Emocinio intelekto lavinimo kursą MOTERIMS!!! 
2018 m. kovo 29 d., ketvirtadienį, 19:00 val., viešbutyje „Europa Royale Kaunas“, Miško g. 11, Kaunas.

Moters Magijos Mokykla prasideda emocinio intelekto (EQ) lavinimo kursu, kuriame įgyjami baziniai empatijos, emocijų valdymo ir aktyvios savireguliacijos įgūdžiai, reikalingi tolesniuose mokymuose. Kurso trukmė – 2,5 mėnesio ir vasaros MMM EQ stovykla moterims.  Mūsų EQ lavinimo kursą per pastaruosius 20 metų jau yra baigę beveik tūkstantis dalyvių. Jie pasakoja apie teigiamus gyvenimo pokyčius, savęs pažinimo gylį, lūkesčius, viršijančius naujų gebėjimų pritaikymo galimybes veikloje ir asmeniniame gyvenime.

Po EQ lavinimo kurso seka trejų metų trukmės Moters Magijos Mokyklos mokymai moterims, vykstantys savaitgaliais ir baigiami nuostabiomis vasaros stovyklomis, retritais Lietuvoje arba užsienyje.

Moters Magijos Mokykla – tai unikali moters asmeninio ir dvasinio augimo mokykla, kuri išlaisvina ir padeda pažinti moterišką prigimtį, atskleidžia moters genialumą bei ypatingus jos talentus ir galias!

Tai mokymai, besiremiantys ne abstrakčia teorija ar trumpalaikiu entuziazmu, bet realiomis praktikomis, esminėmis žiniomis, kurios praktikuojant tampa stulbinančiais, tikrais gyvenimo rezultatais. Moters Magijos Mokykla sėkmingai veikia jau daugiau kaip 10 metų ir padėjo šimtams moterų pažinti savo jausminį, fizinį bei dvasinį potencialią. Tai ne tik itin kokybiški, bet vieninteliai Lietuvoje ilgalaikiai mokymai moterims.

„Moters Magijos Mokykla“ :

Pirmi mokslo metai – moteriškos prigimties potencialo pažadinimas ir atskleidimas, ryšio su savimi atradimas, savo unikalių talentų atskleidimas. Gebėjimo mylėti ir intuicijos lavinimas. Ypatingų moteriškos energijos valdymo metodikų mokymasis. Keturi moterišką asmenybę auginantys būdai realizuoti ir išreikšti save gyvenime. Jaunystės ir žavesio metodika.

Antri mokslo metai – erotikos paslaptys, intymaus gyvenimo technologijų įvaldymas, moteriško seksualumo atskleidimas. Daugiaorgazmiškumo įvaldymas, natūralios sveikatos ir jaunystės susigrąžinimas, mėgavimosi gyvenimu ir savimi menas.

Treti mokslo metai – vyriškos ir moteriškos prigimčių suderinimas poroje ir savyje, vidinės darnos radimas. Vidinės moters ir vidinio vyro draugystė. Vyriškos prigimties dėsnių pažinimas ir įvaldymas. Emocinių traumų gydymo technologijos. Savipakankamumas. Moters Deivės kokybė.

Kursą veda:

Andrė AMIYA Pabarčiūtė – mokymų centro „SoulACTION“ įkūrėja, vadovė, asmeninio ir dvasinio augimo mokymų moterims, vyrams ir poroms programų Moters Magijos Mokykla bei „Amžinas medaus mėnuo“ autorė, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistė, bestselerio „Moters magijos mokykla“ ir knygos „Amžinas medaus mėnuo“ autorė, menininkė, dainininkė, prodiuserė. Mokymus sėkmingai veda jau daugiau kaip 11 metų. Daugiau informacijos www.motersmagijosmokykla.lt

Inga Globė - Emocinio intelekto (EQ) lavinimo instruktorė.

Skaitykite daugiau apie Moters Magijos Mokyklos ilgųjų mokymų programą.

Atsiliepimai apie Moters Magijos Mokyklos (MMM) mokymus

„Šie nuostabūs kursai padeda pažinti ir suprasti moterišką ir vyrišką pradus, padeda atsiskleisti man pačiai. Dvasinės ir psichologinės praktikos gydo ir išlaisvina, išgrynina tai, kas tikra, ir padeda pamatyti, kas man nereikalinga ir ko gyvenime dar reikia išmokti. Atrandu vidinę ramybę, stiprybę. Dūžta iliuzijos apie save, apie kitus. Iš pradžių tai baugina, bet vėliau džiugina, nes pradedu matyti, kur turiu judėti. Mokytojai man ne tik suteikia informacijos, bet, svarbiausia, moko mokytis pačiai. Taip tampu nepriklausoma, savarankiška.“ 
Renata

„Tai pranoko mano lūkesčius... Ne šiaip miela moterų draugija ar kursai, o užsiėmimai, keičiantys gyvenimus, neleidžiantys sau meluoti, būti nerealizuotai, kompleksuotai ir ribotai. Didžiausia jėga, galinti stebuklingai pildyti esmines svajones moterišku būdu, glūdi tavyje. Tai ne tik sužinosi, bet ir patirsi!“ 
Vilma

Emocinio intelekto lavinimo kurso MOTERIMS grafikas:

Kurso trukmė 30 užsiėmimų po 2,5 val.  - 2,5 mėnesio. Vyksta vakarais 3 kartus per savaitę: pirmadieniais, antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 19 val., viešbutyje „Europa Royale Kaunas“.

Mokymų kaina:
dirbančiam – 580 Eur;
studentui ar bedarbiui, pateikus pažymėjimą – 350 Eur.

Galima mokėti dalimis per 2 ar 3 kartus per 2,5 mėn.

Pirk  mokymus jau dabar ir užsitikrink sau vietą, nes vietų skaičius kurse ribotas!

Lauksime tavęs !
Data: 2018 m. kovo mėn. 29 d., ketvirtadienį.
Laikas: 19:00 val. Atvykimas nuo 18:45 val.
Vieta: viešbutis „Europa Royale Kaunas“, Miško g. 11, Kaunas.

Būtina išankstinė registracija!

Iki malonaus susitikimo!
„SoulACTION“ komanda