fbpx

VILNIUJE: Moters Magijos Mokyklos ilgieji mokymai: EQ kursas moterims!

Data:2019-03-25 Laikas:19 val. Miestas:Vilnius Kaina:350 - 580 Eur
Kviečiame visas moteris prisijungti prie prasidėjusio Moters Magijos Mokyklos ilgųjų mokymų: Emocinio intelekto lavinimo kurso grupės! Trečias užsiėmimas 2019 m. kovo 25 d., pirmadienį, 19:00 val. Vilniuje (vieta bus patikslinta užsiregistravusioms dalyvėms).
 
NORINT DALYVAUTI, BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA: info@soulaction.lt
Nes vietų skaičius ribotas!

 

 

 

Emocinio intelekto lavinimo kurso pristatymą kartu su Andre AMIYA, žiūrėk čia:

 

Moters Magijos Mokykla prasideda emocinio intelekto (EQ) lavinimo kursu, kuriame įgyjami baziniai empatijos, emocijų valdymo ir aktyvios savireguliacijos įgūdžiai, reikalingi tolesniuose mokymuose. Kurso trukmė – 2,5 mėnesio ir vasaros MMM EQ stovykla moterims.  Mūsų EQ lavinimo kursą per pastaruosius 20 metų jau yra baigę beveik tūkstantis dalyvių. Jie pasakoja apie teigiamus gyvenimo pokyčius, savęs pažinimo gylį, lūkesčius, viršijančius naujų gebėjimų pritaikymo galimybes veikloje ir asmeniniame gyvenime.

Po EQ lavinimo kurso seka trejų metų trukmės Moters Magijos Mokyklos mokymai moterims, vykstantys savaitgaliais ir baigiami nuostabiomis vasaros stovyklomis, retritais Lietuvoje arba užsienyje.

Moters Magijos Mokykla – tai unikali moters asmeninio ir dvasinio augimo mokykla, kuri išlaisvina ir padeda pažinti moterišką prigimtį, atskleidžia moters genialumą bei ypatingus jos talentus ir galias!

Tai mokymai, besiremiantys ne abstrakčia teorija ar trumpalaikiu entuziazmu, bet realiomis praktikomis, esminėmis žiniomis, kurios praktikuojant tampa stulbinančiais, tikrais gyvenimo rezultatais. Moters Magijos Mokykla sėkmingai veikia jau daugiau kaip 10 metų ir padėjo šimtams moterų pažinti savo jausminį, fizinį bei dvasinį potencialią. Tai ne tik itin kokybiški, bet vieninteliai Lietuvoje ilgalaikiai mokymai moterims.

„Moters Magijos Mokyklos“ mokymų programa:

Pirmi mokslo metai– moteriškos prigimties potencialo pažadinimas ir atskleidimas, ryšio su savimi atradimas, savo unikalių talentų atskleidimas. Gebėjimo mylėti ir intuicijos lavinimas. Ypatingų moteriškos energijos valdymo metodikų mokymasis. Keturi moterišką asmenybę auginantys būdai realizuoti ir išreikšti save gyvenime. Jaunystės ir žavesio metodika.

Antri mokslo metai – erotikos paslaptys, intymaus gyvenimo technologijų įvaldymas, moteriško seksualumo atskleidimas. Daugiaorgazmiškumo įvaldymas, natūralios sveikatos ir jaunystės susigrąžinimas, mėgavimosi gyvenimu ir savimi menas.

Treti mokslo metai – vyriškos ir moteriškos prigimčių suderinimas poroje ir savyje, vidinės darnos radimas. Vidinės moters ir vidinio vyro draugystė. Vyriškos prigimties dėsnių pažinimas ir įvaldymas. Emocinių traumų gydymo technologijos. Savipakankamumas. Moters Deivės kokybė.

Kursą veda:

Andrė AMIYA Pabarčiūtė – mokymų centro „SoulACTION“ įkūrėja, vadovė, asmeninio ir dvasinio augimo mokymų moterims, vyrams ir poroms programų Moters Magijos Mokykla bei „Amžinas medaus mėnuo“ autorė, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistė, bestselerio „Moters magijos mokykla“ ir knygos „Amžinas medaus mėnuo“ autorė, menininkė, dainininkė, prodiuserė. Mokymus sėkmingai veda jau daugiau kaip 12 metų. Daugiau informacijos www.motersmagijosmokykla.lt

 Agnė Doveikaitė – lektorė, emocinio intelekto (EQ) lavinimo instruktorė, tarptautinę karjerą padariusi smuikininkė solistė.

Skaitykite daugiau apie Moters Magijos Mokyklos ilgųjų mokymų programą.

Atsiliepimai apie Moters Magijos Mokyklos (MMM) mokymus

"Nuostabi kelionė į save. Žodžiais to neįmanoma perteikti, tai reikia patirti! Žinių, įžvalgų ir patyrimų esencija apie santykius, dvasingumą ir intymumą" - Jurgita

"Jeigu jauti, kad kažko trūksta Tavo gyvenime, jeigu nesupranti kas vyksta su Tavo emocijomis ir jausmais, jeigu jautiesi nesuprasta, prisijunk prie mūsų MMM! Čia pažinsi save ir gausi atsakymus į daugelį savo klausimų. Čia išmoksi pamatyti, koks ištiesų nuostabus gyvenimas ir kokia nuostabi esi TU" - Romana

"Labai ačiū, Andre, už šiuos mokymus. Sunku žodžiais apsakyti, kokį dėkingumą jaučiu. Dabar iš tiesų supratau ir pajutau kas yra meilė sau. Į gyvenimą įnešiau daugiau atsipalaidavimo, laisvės ir nuostabaus buvimo savimi. Pakeičiau požiūrį į moterų draugystę, tai tokia nuostabi bendrystė. Labai džiaugiuosi, man toks maloniai netikėtas atradimas " - Jurgita

"Tai buvo neįtikėtina kelionė į save. Joje atradau tokių paprastų dalykų, kurie labai pakeitė mane, mano požiūrį į save. Tapau laisvesnė, labiau savimi pasitikinti, prieš mane atsivėrė beribės mano pačios galimybės, kurios buvo manyje, tačiau aš jų nepastebėjau. Ačiū Andrei ir Rimvydui, kad jie sukūrė tokią erdvę, kurioje gali saugiai augti - tai Meilės, besąlyginės Meilės erdvė - saugi, rūpestinga, puoselėjanti, padedanti augti. AČIŪ" - Romualda

Žiūrėkite video kuriame mokymų dalyvės dalijasi savo įspūdžiais apie Emocinio intelekto lavinimo kursą:

Daugiau atsiliepimų

Emocinio intelekto lavinimo kurso MOTERIMS grafikas:

Kurso trukmė 30 užsiėmimų po 2,5 val.  - 2,5 mėnesio. Vyksta vakarais 3 kartus per savaitę: pirmadieniais, antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 19 val. Vieta bus patikslinta prasidėjus mokymams.

Mokymų kaina:
dirbančiam – 580 Eur;
studentui ar bedarbiui, pateikus pažymėjimą – 350 Eur.
Galima mokėti dalimis per 2 ar 3 kartus per 2,5 mėn.

Lauksime tavęs EQ kurso trečiame užsiėmimą!
Data: 2019 m. kovo mėn. 25 d., pirmadienį
Laikas: 19:00 val. Atvykimas nuo 18:45 val.
Vieta: bus patikslinta užsiregistravusioms dalyvėms

NORINT DALYVAUTI, BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA: info@soulaction.lt
Nes vietų skaičius ribotas!
 

Iki malonaus susitikimo!
„SoulACTION“ ir "Moters Magijos Mokyklos" komanda