fbpx

VILNIUJE ir ONLINE: Konferencija „Sveika ir laiminga mama“

Data:2018-05-06 Laikas:10:00 val. Miestas:Vilnius ir Online Kaina:nuo 29 Eur

MOTINOS DIENĄ - GEGUŽĖS 6 D.!

#konferencija

Pirmą kartą Lietuvoje rengiama KONFERENCIJA SĄMONINGOMS MAMOMS - „SVEIKA IR LAIMINGA MAMA“. Tai pasaulinės misijos dalis, kurios tikslas - pristatyti mokslinius faktus, efektyviausius asmeninio augimo sprendimus bei naujausias sveikatos metodikas padėsiančias sėkmingam šeimos planavimui, geresnių poros santykių kūrimui bei moters visavertei savirealizacijai.

Šio renginio premjera įvyks VILNIUJE, koncertų salėje „COMPENSA“, o turas toliau tęsis Rygoje, Londone, Limoje, Osle ir kituose Europos bei pasaulio miestuose.

Renginio centre – DU PASAULINIO LYGIO PRANEŠĖJAI: naujosios medicinos paradigmos genijus THOMAS AKSNES iš Norvegijos ir dviejų bestselerių autorė, asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ įkūrėja ANDRĖ AMIYA PABARČIŪTĖ  iš Lietuvos (plačiau apie pranešėjus aprašo pabaigoje).

Jiedu išsamiai visos dienos konferencijoje nubrėš LAIMINGOS POROS – LAIMINGO KŪDIKIO VIZIJOS ŽEMĖLAPĮ. Čia KIEKVIENAS galės atrasti SAVO KELIĄ tikslo link: poros, negalinčios susilaukti vaikų; moterys, išgyvenančios, kad nepavyksta pastoti; vaikelio jau besilaukiančios poros ir tos, kurios svarsto apie galimybę tapti tėvais pirmą ar jau kelintą kartą.

Pranešėjų MISIJA - padėti moterims atrasti savo vidinę stiprybę ir sveikatos resursą. Taip pat išmintį, kuri įgalina sukurti puikius santykius su vyru bei vaikais ir gyvenimo būdą, kuris leistų atsiskleisti moters talentams bei norams.

#kodėl

MOTERS KŪNAS sukurtas taip, kad GEBĖTŲ pavyzdingai IŠNEŠIOTI sveiką kūdikį. TAČIAU forsuojant esminius reprodukcinio mechanizmo elementus ar jų nepaisant, šiais laikais vis dažniau SUSIDURIAMA SU PROBLEMOMIS, kai norima pastoti ir išnešioti sveiką vaisių.

Nevaisingumas yra gana dažna problema, kuri paveikia daugiau nei 50 000 šeimų Lietuvoje, o tai sudaro maždaug 15 proc. visų šeimų! NORINT TO IŠVENGTI, pirmiausia būtina atsipalaiduoti, išspręsti kilusias problemas, taip suteikiant savo kūnui gebėjimą klestėti, ir tik tada mėginti pastoti. Atrodo, FORMULĖ PAPRASTA, tačiau kaip ją įgyvendinti?

Šios konferencijos metu Thomas Aksnesas pristatys konkrečius ir efektyvius sprendimus, padėsiančius SĄMONINGAI DARYTI ĮTAKĄ GENETIKAI besilaukiant kūdikio. Andrė AMIYA Pabarčiūtė pasidalins esminėmis taisyklėmis ir metodais, kaip MOTINYSTĘ paversti DŽIUGIA, HARMONINGA patirtimi.

#kaip

Konferencijoje išsamiai nagrinėjamos organizatorių temos:

  • Sąmoningo sprendimo galia kuriant šeimą
  • Kokybiško intymaus gyvenimo principai
  • Gerų santykių pagrindai poroje
  • Kaip vyras gali padėti moteriai pasiruošti motinystei
  • Moters talentai
  • Moters emocinė ir dvasinė savijauta
  • Pasiruošimas nėštumui ir pagrindinės planavimo klaidos
  • Tinkamos mitybos formavimas ir kiti sveikos gyvensenos įpročiai
  • Gebėjimas sąmoningai daryti įtaką genetikai besilaukiant
  • Kokybiško asmeninio gyvenimo vizija 

#kam

Konferencija yra skirta moterims / poroms, norinčioms pastoti, nepriklausomai nuo to, ar bandė ir nepavyko, ar dar nebandė, bet planuoja. Taip pat SĄMONINGIEMS, jau esamiems ar netrukus atžalų susilauksiantiems tėvams. Visoms moterims, kurios domisi savirealizacija. Žinoma, naudingų žinių iš šio renginio išsineš ir visi tie, kurie domisi darnių santykių šeimoje kūrimu bei holistiniu požiūriu į sveikatą.

#programa

10:00 – 13:00 Thomas Aksnes
13:00 – 14:30 Pietų pertrauka
14:30 – 16:30 Andrė AMIYA Pabarčiūtė
16:40 – 17:30 Klausimų ir atsakymų sesija
17:30-17:45 Renginio pabaiga. “Private session” dalyviams – pertrauka su žaliavalgiškais kokteiliais
17:45 – 18:30 “Private session” dalyvių susitikimas su pranešėjais: diskusija, asmeniniai klausimai

#lektoriai

MOKSLININKAS Thomas Aksnes

Thomas Aksnes yra autoritetas savo srityje, ypač gerbiamas norvegų mokslininkas, kuriam už sugrąžintą sveikatą dėkoja tūkstančiai žmonių visame pasaulyje. Mokslo pasaulis įdėmiai klauso ir pritaiko savo praktikoje jo tyrinėjimo atradimus. Taip pat jis yra įkūrėjas „Health Optimizing“ gydymo centrų, kuriuose prioritetas teikiamas sveikatos atstatymui be medikamentų. Šiandien jis - itin laukiamas pranešėjas tarptautinėse mokslo, holistinės sveikatos konferencijose. Pats būdamas penkių nuostabių vaikų tėtis, savo metodikos pritaikymo rezultatais džiaugiasi ir kurdamas sveiką šeimos gyvenimo būdą.

AUTORĖ Andrė AMIYA Pabarčiūtė

Emocinio intelekto lavinimo instruktorė Andrė AMIYA nuolat vesdama žmogaus potencialą atskleidžiančius, gyvenimo kokybę transformuojančius seminarus moterims ir poroms, yra padėjusi atskleisti savo prigimties genialumą tūkstančiams žmonių. Taip pat ji yra bestselerių „Moters magijos mokykla“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ autorė, asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir Moters Magijos Mokyklos įkūrėja.

#ambasadoriai

Tarptautinės misijos ir jos žinutės skleidimui pritaria bei prie idėjų įgyvendinimo geranoriškai prisideda įkvepiantys, charizmatiški žmonės ir konferencijos ambasadoriai: ROLANDAS MACKEVIČIUS, ROMUALDAS ŠEMETA, TOMA DAMBRAUSKĖ, SABINA DAUKANTAITĖ ir kiti. Plačiau apie juos skatykite www.mamosdiena.lt.

INFORMACIJA IR BILIETAI

Data: gegužės 6 d. (sekmadienis)
Pradžia: 10:00 val., durys atidaromos nuo 9:30 val.
Pabaiga: 18:30 val.
Vieta: Compensa koncertų salė, Kernavės g. 84, Vilnius
Bilietus platina BILIETAI.LT

Sekite naujienas, įdomius interviu, susijusius įvykius ir iki susitikimo konferencijoje!
 www.mamosdiena.lt

SoulACTION komanda