fbpx

KAUNE: Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminaras „Menas būti kartu laimingiems: kaip suderinamas egoizmas ir altruizmas santykiuose?“

Data:2018-12-20 Laikas:19 val. Miestas:Kaunas Kaina:15 Eur

POŽIŪRIO PLĖTIMO SEMINARŲ CIKLAS „MENAS BŪTI KARTU LAIMINGIEMS“

TREČIA TEMA - „MENAS BŪTI KARTU LAIMINGIEMS: KAIP SUDERINAMAS EGOIZMAS IR ALTRUIZMAS SANTYKIUOSE“

ĮSIGYTI BILIETĄ

 

SEMINARO APRAŠYMAS

Didžioji santykių išmintis yra dalytis tuo, ko tu turi su pertekliumi, ir būti imliam ten, kur yra trūkumas. Tačiau ar mokame būti išmintingi santykiuose? Įsimylėjimas prasideda tada, kai koks nors žmogus mus padaro laimingus ar patenkintus. Mes kuriame santykius su juo, nes tvirtai tikime, kad jis toliau mums suteiks daug galimybių jaustis kaip devintame danguje. Tačiau jeigu tas žmogus padaro mus laimingus, lygiai taip pat gali padaryti mus ir nelaimingus. Tai jo rankose, todėl mums norisi garantijų, kad jis dalysis su mumis tik teigiamais dalykais. Norime kontroliuoti santykių procesą, kad šis niekada mūsų neskaudintų ir suteiktų tik saugumą, palaikymą, meilę, aistrą, džiaugsmą ir t. t. Tačiau ar meilė, saugumas, natūralus džiaugsmas ir kontrolė suderinama? Kaip mylėti ir nereikalauti nieko mainais? Ar tai įmanoma? Kas yra galios žaidimai santykiuose? Kaip atsisakyti kovos ir atrasti kooperaciją?
Prisiminkime, kad poros santykiuose dalyvauja vyras ir moteris ir jie turi skirtingus poreikius bei talentus. O tai ne visada palengvina bendravimą. Kaip padėti vyrui taip, kad jis norėtų padėti moteriai? Kas atskleidžia moterį ir padeda jai natūraliai jausti perteklių bei juo dalytis su mylimuoju? Kaip suderinti savo ir kito poreikius? Kaip konfliktuose ieškoti sprendimų, kai laimi abu? Kokios reikalingos žinios ir praktikos, kad pora galėtų gyventi darniai? Šiuos ir kitus įdomius klausimus nagrinėsime autoriniame Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminare.

Pagrindinės temos:
1. Santykiai ir pozicinė kova. Ar įmanoma laimėti?
2. Ko nori vyrai ir ko moterys iš santykių?
3. Konfliktų sprendimų strategijos, kai laimi abu.
4. Kur vyras ir kur moteris gali turėti begalinį perteklių ir kaip juo darniai dalytis?
5. Vyro ir moters tikrieji poreikiai ir kaip jie suderinami?
6. Kas padeda neskaudinti mylimojo ir augina jo laimės jausmą?
7. Kokios elgsenos tikisi sulaukti vyras iš moters ir moteris iš vyro?
8. Kaip myli vyras, o kaip moteris ir kodėl tai dera?
9. Kaip pasireiškia ego moters ir vyro gyvenimuose?
10. Kaip įveikti ego santykiuose ir gyventi harmoningą gyvenimą kartu?

SEMINARĄ VES:

Rimvydas Židžiūnas – asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir Moters Magijos Mokyklos įkūrėjas bei vadovas, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistas, mokymų programos vyrams „Kūrėjo kodas“ autorius, unikalių santykių tobulinimo mokymų poroms „Amžinas medaus mėnuo“ autorius, intelektualas, praktikas, knygų „Gyvenimo kūrėjas“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ autorius. Mokymus, seminarus, retritus ir paskaitas Rimvydas veda jau daugiau kaip 20 metų. Jis yra vieno pirmųjų asmeninio ir dvasinio augimo centro Lietuvoje įkūrėjas.

KVIEČIAME DALYVAUTI POŽIŪRIO PLĖTIMO SEMINARE KAUNE „MENAS BŪTI KARTU LAIMINGIEMS: KAIP SUDERINAMAS EGOIZMAS IR ALTRUIZMAS SANTYKIUOSE“

DATA: gruodžio 20 d., ketvirtadienį, 19 val.
VIETA: viešbutyje „Europa Royale Kaunas Hotel“, Miško g. 11, Kaunas
SEMINARO TRUKMĖ: 2,5 val.

REGISTRUOKITĖS ir įsigykite bilietą 30 minučių prieš seminarą renginio vietoje grynais. Vietų skaičius ribotas. Išankstinė registracija būtina!

Arba UŽSITIKRINKITE VIETĄ ir įsigykite bilietus akimirksniu patogiai atsiskaitydami internetu per „Paysera“ mokėjimų sistemą.

BILIETO KAINA 15 Eur. IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS JUMS, nes esate baigęs(-usi) EQ, apsilankykite seminare mokėdamas(-a) 5 EUR mažiau. Kaina tik 10 EUR! Išskirtiniu pasiūlymu galite pasinaudoti, pirkdami bilietą prieš seminarą renginio vietoje grynaisiais.

ĮSIGYTI BILIETĄ

Daugiau informacijos santykių tema ir ne tik:

Iki malonaus ir prasmingo susitikimo!

„SoulACTION“ komanda