fbpx

KAUNE: Praktinis seminaras „Moteriškumas: darnių santykių paslaptis“

Data:2019-10-19 Laikas:12 val. Miestas:Kaunas Kaina:35 Eur

PRAKTINIS SEMINARAS "MOTERIŠKUMAS: DARNIŲ SANTYKIŲ PASLAPTIS"

Ar norėtum patyrinėti moteriškumo esmę, sužinoti bendravimo su vyrais principą, kuris suteikia moteriai absoliutų pranašumą bet kokiuose santykiuose: ne tik šeimos, bet ir darbiniuose? 

REGISTRUOKIS jau dabar!

APIE SEMINARĄ

Mes visos norime jaustis ypatingos, geidžiamos, vertinamos. Norime, kad vyrai mumis žavėtųsi, asistuotų mums, saugotų mus, apgaubtų rūpesčiu. Tačiau dažnai kasdienybėje aptinkame, kad pačios laikome visus keturis namų kampus, esame pavargusios, išsekusios ir nelaimingos. Laikas nuo laiko pabėgame į SPA atsigauti, atsipalaiduoti, bet kiekviena viduje visgi žinome, kad ne tokio gyvenimo trokštame... 

Šiuolaikinėje visuomenėje pastebima tendencija, kad moterys tampa vis aktyvesnės, drąsesnės, noriai imančios atsakomybę ant savo pečių... o vyrai – pasyvesni, abejingesni, vis dažniau nuleidžiantys rankas ir pasiduodantys aplinkybių įtakai. Moterys konkuruoja su vyrais ir netgi laimi kovoje, tačiau ar tai suteikia joms laimės ir gilaus pasitenkinimo jausmą santykiuose? Moters aktyvumas gimdo vyro pasyvumą ir atvirkščiai – kuo pasyvesnis vyras, tuo aktyvesnė, bet nelaimingesnė moteris. Užburtas ratas, iš kurio beveik neįmanoma ištrūkti. Kodėl tai vyksta?

Šiame praktiniame seminare nenagrinėsime painių psichologinių santykių aspektų: norų, suderinamumo, vaikystės traumų, kurios įtakoja mūsų elgsenos scenarijus. Šis seminaras yra apie moteriškos prigimties esminę būseną, kurioje gimsta lengvumas, atsipalaidavimas, švelnumas, žavesys ir žaismingumas.

  • Tyrinėsime, kaip ši būsena įtakoja santykius su vyrais.
  • Sužinosime, koks fundamentalus bendravimo su vyrais principas suteikia moteriai absoliutų pranašumą bet kokiuose santykiuose, ne tik šeimos, bet ir darbiniuose.
  • Geniali šešių žingsnių metodika įgalins jus naujai suvokti savo rolę santykiuose ir atrasti džiaugsmingo atsipalaidavimo būseną.

Šis seminaras skirtas toms, kurios:

  • nori geriau suvokti ir patyrinėti moteriškumo esmę;
  • nori sužinoti esminius darnaus bendravimo su vyrais principus;
  • nori išmokti atsipalaiduoti ir patirti būties lengvumo jausmą;
  • skirti laiko sau.

Seminaro nauda – žinios ir praktiniai patyrimai, kurie leis kurti darnesnius santykius ir mėgautis buvimu tikra Moterimi.

Seminaro programa:

11:30 – Registracija
12:00 – 13:00 Paskaita: Santykius su vyrais transformuojanti šešių žingsnių paslaptis
13:00 – 13:30 Pertrauka
13:30 – 15:00 Energetinė praktika – Moteriška Banga
15:00 – 16:00 Apibendrinimas, klausimai-atsakymai 

Patirk visa tai jau spalio 19 d. Kaune!

SEMINARO INFORMACIJA IR REGISTRACIJA:

Data: spalio 19 d. (šeštadienis)
Pradžia: 12:00 val. Atvykimas nuo 11:30 val.
Trukmė: 4 valandos
Vieta: GAJA namai, Savanorių pr. 130A, Kaunas 44148
Investicija: 35 eurai

SEMINARĄ VES:

Vieninteliame praktiniame seminare unikaliomis žiniomis ir praktikomis dalysis Inga Globė, asmeninio ir dvasinio augimo centro „SoulACTION“ bei Moters Magijos Mokykla lektorė ir organizatorė.

Inga yra sertifikuota emocinio intelekto lavinimo instruktorė, skaito paskaitas ir veda Moters Magijos Mokyklos trumpuosius seminarus moterims Lietuvoje bei užsienyje. Jau 18 metų aktyviai tobulėja asmeninio, socialinio ir dvasinio gyvenimo sferose. Ingos veikla neapsiriboja mokymais, ji yra sėkminga verslininkė, meninių kultūrinių projektų iniciatorė ir vadovė. Daugiau informacijos apie Ingą ir jos veiklą sužinosite čia...

KVIEČIAME DALYVAUTI PRAKTINIAME SEMINARE KAUNE „MOTERIŠKUMAS: DARNIŲ SANTYKIŲ PASLAPTIS“.

Vietų skaičius ribotas.

Būtina išankstinė registracija. Gavę registracijos patvirtinimą, Jums išsiųsime visą susijusią papildomą informaciją.

REGISTRUOKIS jau dabar!

Iki malonaus ir prasmingo susitikimo!
„SoulACTION“ komanda