fbpx

KAUNE: Praktinis seminaras moterims „Moterims apie vyrus. Kaip atskleisti save santykiuose”

Data:2016-09-25 Laikas:12:00 val. Miestas:Kaunas Kaina:35 Eur

Rugsėjo 25 d. Kaune Moters Magijos Mokyklos trumpasis praktinis seminaras moterims „Moterims apie vyrus. Kaip atskleisti save santykiuose ir kurti darną?“

Vienintelė galimybė šiais metais sudalyvauti trumpajame Moters Magijos Mokyklos mokyme MOTERIMS ‒ jau rugsėjį! Prisiliesk prie gyvenimo kokybę keičiančių žinių ir praktikų jau dabar.

Sužinok! Kas padeda moteriai nuolat jaustis laimingai ir realizuotai intymiame bei asmeniniame gyvenime? Kodėl santykiuose artumas, švelnumas, romantizmas taip greitai išblėsta? Kas padeda atnaujinti bei palaikyti aistrą ir meilės jausmą? Kokius fiziologinius, psichologinius ir energinius ypatumus reikia išmanyti, kad atsivertų ekstazė intymiuose santykiuose? Kaip suderinamas moteriškas ir vyriškas požiūriai į seksualumą ir meilę? Kokius įgimtus talentus turi atskleisti moteris, o kokius ‒ vyras, kad asmeninis gyvenimas nuolat žydėtų ir augtų? Atsakymus į šiuos klausimus jūs galėsite sužinoti ir patirti šiame seminare.

Mokymo metu mes nagrinėsime, kas natūralu moteriškai, o kas ‒ vyriškai prigimčiai. Sužinosime, kaip praktiškai aktyvinti savo kūrybingumą ir energiją santykiuose ir bendraujant intymiai. Išanalizuosime giliai įsišaknijusius stereotipus, kurie užkerta kelią mums mėgautis gyvenimu ir atsiskleisti santykiuose su artimu žmogumi.

Patirk! Mokysimės specialių meditacijų, padedančių auginti sugebėjimą mylėti, džiaugtis intymumu ir girdėti save bei savo tikruosius poreikius.

Mokymas siūlo labai efektyvų būdą – per ganėtinai trumpą laiką įgyti maksimalios patirties bei daugybę visai naujų žinių. Jis provokuoja tiesioginį jausminį patyrimą ir suteikia psichologinių intelektualinių įžvalgų, žinių. Moko girdėti savo kūną, širdį ir sielą. Šis mokymas padeda aktyvinti moters kūrybinį potencialą, supažindina su moteriškos realizacijos, džiaugsmo ir meilės alchemija.

Mokymas yra sudarytas iš dviejų dalių:

1. Požiūrio plėtimo paskaitos „Moteriškos ir vyriškos prigimčių talentai. Kaip padėti vienas kitam atsiskleisti ir patirti laimę santykiuose?“ 2 val.
2. Meditacinių, energinių ir psichologinių praktikų „Moters meilės ir erotiškumo paslaptys. Natūralus energijos mainų ratas santykiuose“ 2 val.

1. Požiūrio plėtimo paskaita „Moteriškosios ir vyriškosios prigimčių talentai. Kaip padėti vienas kitam atsiskleisti ir patirti laimę santykiuose?“
Universalus energijos mainų dėsnis santykiuose ir jo praktinis pritaikymas.
Požiūriai ir nuostatos, atimančios galimybę ilgai džiaugtis aistra bei meile.
Pagrindinės klaidos, kurias daro poros.
Kas yra natūralu moters prigimčiai ir kas ją atskleidžia?
Kas yra natūralu vyro prigimčiai ir kas ją atskleidžia?
Kuo skiriasi moters ir vyro supratimas apie erotiką, seksą ir meilę?
Ką reikia žinoti ir mokėti, kad santykiai abiem teiktų pasitenkinimą?
Kada moteriška ir vyriška prigimtys kooperuojasi, o kada kovoja?
Kaip sukuriami ir puoselėjami ilgalaikiai darnūs santykiai?
Mes esame kartu, kad padėtume vienas kitam būti laimingiems!

2. Meditacinės, energinės ir psichologinės praktikos „Moters meilės ir erotiškumo paslaptys. Natūralus energijos mainų ratas santykiuose“

Visos praktikos yra meditacinės ir psichologinės. Jos didina sąmoningumą ir lavina galimybę pažinti save ir savo prigimties genialumą. Jūs lavinsite sugebėjimus mylėti ir mėgautis intymiu gyvenimu su mylimuoju. Žymiai geriau suprasite save ir savo tikruosius poreikius. Patirtis taps svariu augimo laipteliu tobulo savo gyvenimo kūrimo link.

Šis seminaras vyks tik vieną kartą šiais metais ‒ rugsėjo 25 d., sekmadienį, 12‒16 val. KAUNE, Viešbučio „Europa Royale“ Konferencijų centre, Miško g.11.

Nepraleisk galimybės sužinoti svarbių ir praktiškų atsakymų, kaip sukurti darnius santykius su mylimuoju. Pasisemk įkvėpimo ir daug teigiamos energijos visam rudeniui!

Registruokis jau dabar nurodydama miestą Kaunas, info@motersmagijosmokykla.lt.

Speciali kaina ‒ TIK 35 eurai.
Vietų skaičius ribotas!
Registracija patvirtinama tik sumokėjus avansinį mokestį.

Kursą veda:

Andrė AMIYA Pabarčiūtė ‒ asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir Moters Magijos Mokyklos įkūrėja, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo instruktorė. Unikalių santykių tobulinimo mokymų programos poroms „Amžinas medaus mėnuo“ autorė. Pastaruosius 12 metų Andrė veda gyvenimo kokybę transformuojančius mokymus, paskaitas, seminarus moterims ir poroms Lietuvoje bei užsienyje. Jos mokymai išsiskiria ypač aukštu profesionalumu, autentiška patirtimi ir didele dvasine jėga. Andrė yra bestselerio „Moters magijos mokykla“ ir knygos „Amžinas medaus mėnuo“ autorė.
Pastaruosius 16 metų trukusias intensyvias dvasines ir asmeninio augimo praktikas Andrė pavertė realiais savo gyvenimo rezultatais ir įstabia kokybe tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime. Jos pavyzdys įkvėpė tūkstančius žmonių. Ji mokėsi iš geriausių pasaulyje asmeninio ir dvasinio augimo specialistų, pati aktyviai tobulėjo ir nuolat tobulėja.
Andrė taip pat yra menininkė, dainininkė, kompozitorė. Tarptautinio projekto „AMIYA Inspiration“ prodiuserė ir autorė.
Daugiau apie Andrės mokymus, projektus:

www.motersmagijosmokykla.lt
www.amiyainspiration.com

Rimvydas Židžiūnas – asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir Moters Magijos Mokyklos įkūrėjas bei vadovas, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistas, mokymų programos vyrams „Kūrėjo kodas“ autorius, unikalių santykių tobulinimo mokymų poroms „Amžinas medaus mėnuo“ autorius, intelektualas, praktikas, knygų „Gyvenimo kūrėjas“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ autorius. Mokymus, seminarus, retritus ir paskaitas Rimvydas veda jau daugiau kaip 20 metų. Jis yra vieno pirmųjų asmeninio ir dvasinio augimo centro Lietuvoje įkūrėjas.

Daugiau informacijos:
www.motersmagijosmokykla.lt

Lauksime Jūsų!
Būtina išankstinė registracija!