fbpx

KAUNE: Mylinčios muzikos vakaras „Širdies kelionė“

Data:2018-02-14 Laikas:19:00 val. Miestas:Kaunas Kaina:13-25 Eur

ROMANTIŠKIAUSIAS ŠV.VALENTINO DIENOS KONCERTAS!!!

Visiems, kurie myli, ieško meilės ar nori vėl ja patikėti. Mylinčios muzikos vakaras - „ŠIRDIES KELIONĖ“ vasario 14 d. 19 val. Nautilus laisvalaikio namuose, KAUNE!

Po tūkstančius žiūrovų sutraukusio patyriminio šou „The Goddess“, Lietuvos muzikos mylėtojams dainininkė, kūrėja Andrė Amiya siūlo naują garsų, teigiamų emocijų ir sielą paliečiančių patyrimų šventę. Šį sykį, tai - subtilus, kamerinis, jaukus muzikinis pasikalbėjimas apie įvairiausias meilės spalvas muzikos garsais. Iš širdies į širdį.

Spalio mėnesį Vilniuje įvykusi šio projekto premjera maloniai nustebino žiūrovus šiluma ir nuoširdumu. Jaukus, ramus ir meilę žadinantis vakaras nepaliko abejingų. Po koncerto į jį atvykusios poros švytėjo laime, spinduliavo tarsi iš naujo atgimusiais jausmais. Nuostabu, kad šis koncertas Kaune įvyks būtent per šv. Valentino dieną ir daugybei mylinčių širdžių atneš vilties ir šviesaus džiugesio.

Koncerto akimirkos:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mylinti muzika „Širdies kelionė“ - tai muzikine kalba papasakotos jaudinančios meilės istorijos, kurias dainininkė  Andrė Amiya atskleis drauge su žinomais talentingais muzikantais: pianistu Vyčiu Smolskumi ir smuikininke Agne Doveikaite.

Pasinerkime į atpažįstamas, giliai paliečiančias, o kartais niekur negirdėtas, stebinančią ir skatinančias svajoti Meilės nuotaikas kartu su stebuklingą, gurmaniška  muzika. 

Andrę Amiya Pabarčiūtę žinome ne tik kaip džiazo dainininkę, kompozitorę, meditacinės muzikos, teatro ir šokio performansų kūrėją. Jos veikla aprėpia daug daugiau. Ji nuolat bendradarbiauja ne tik su žymiais pasaulyje menininkais, bet ir dvasiniais mokytojais, lektoriais, mokslininkais. Ji yra jau daugiau nei 10 metų sėkmingai veikiančio asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ bendraįkūrėja, mokymų programų moterims ir poroms autorė. Andrės parašytos abi knygos tapo bestseleriais. Jos gyvenimo praktika ir filosofija atsispindi ir jos muzikoje. Andrė Amiya sako: „Muzika, kaip ir pats žmogus, gali būti chaotiška, o gali būti ir mylinti. Kai muzika myli, ji suteikia jausmus, patyrimus, suvokimus, kurie užpildo šviesa, prasme ir švelnumu mūsų širdis“.

Mylinčios muzikos vakare skambės originalios Andrės Amiya kompozicijos ir visiems gerai žinomos džiazo bei populiariosios muzikos dainos. Vakaras žada daug gyvo bendravimo, spontaniškai gimstančių muzikos improvizacijų ir romantikos.

Pradžiugink save ir savo mylimuosius Meilės kupina patirtimi!  

INFORMACIJA IR BILIETAI
Data:  VASARIO 14 D. (trečiadienis)
Pradžia: 19 val.
Trukmė: 1,5 val.
Vieta:  NAUTILUS LAISVALAIKIO NAMAI,  Savanorių pr. 124, Kaunas

Bilieto kaina: 13-25 Eur
Bilietus parduoda BILIETAI LT.

Vietų skaičius ribotas. Paskubėkite!

STRAIPSNIAI:
*Muzikos poveikis žmogui: gydo ir harmonizuoja (Delfi, 2017-10-17 d.)
*Muzikos poveikis žmogui: gydymas ir harmonija (LTLIFE.LT, 2017-10-17 d.)
*Koncerte Mylinti muzika „Širdies kelionė“ daug meilės ir klausytojų daina (LTLIFE.LT, 2017-10-20 d.)

Laukiame koncerte!