fbpx

KAUNE: Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminaras „Kaip įveikti egoizmą santykiuose?“

Data:2018-05-22 Laikas:19:00 val. Miestas:Kaunas Kaina:15 Eur

Yra toks nuostabus žaidimas vaikams. Visi žinome, kad kai vaikai susėda prie vaišėmis nukloto stalo, ima išdykauti ir konkuruoti vieni su kitais dėl skanesnio patiekalo. Tuomet jiems pasiūlomas toks žaidimas: toliau ragauti vaišes galės tik tie, kurie tai darys ištiestomis rankomis. Vaikai iš visų jėgų mėgina, bet jiems nepavyksta, maistas nepasiekia jų burnų. Situacija komiška: visi sėdi prie vaišėmis nukloto stalo ir negali valgyti. Uždavinys išsprendžiamas, kai vienas vaikas susivokia ir pradeda ištiestomis rankomis maitinti šalia sėdintįjį, o tas savo ruožtu pajaučia norą atsilyginti tuo pačiu. Taip, reikalingas noras pradžioje pamaitinti kitą ir pasitikėjimas juo, bet tai išsprendžia uždavinį ir vietoj konkurencijos gimsta šventė.

Galima nesunkiai pastebėti, kad dauguma santykių nesutarimų sprendžiama irgi tokiu būdu. Kai poroje vienas nutaria padėti kitam ir kitas atsilygina tuo pačiu, jie kartu gali kalnus nuversti bei išspręsti tūkstančius sudėtingiausių konfliktų. Tačiau praktiškai tai padaryti ne visuomet labai lengva, nes abiem kyla daug abejonių ir klausimų. Kaip pasitikėti kitu? Ar jis atsakys tuo pačiu? Kas turi pirmas pradėti? Kodėl aš turiu tai daryti, jeigu jis nieko dėl manęs nedaro?

Prisiminkime, kad poros santykiuose dalyvauja vyras ir moteris ir jie turi skirtingus poreikius. O tai ne visada palengvina bendravimą. Kaip padėti vyrui taip, kad jis norėtų padėti moteriai? Kas atskleidžia moterį ir padeda jai natūraliai jausti perteklių bei juo dalytis su mylimuoju? Kaip suderinti savo ir kito poreikius? Kaip konfliktuose ieškoti sprendimų, kur laimi abu? Kokios reikalingos žinios ir praktikos, kad pora galėtų gyventi darniai?

Šiuos ir kitus įdomius klausimus mes nagrinėsime autoriniame Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminare.

 Pagrindinės temos:

  • Kaip veikia mūsų ego santykiuose? Kodėl jis gali sugriauti santykių darną?
  • Konfliktų sprendimų strategijos, kai vienas laimi, o kitas prisitaiko.
  • Konfliktų sprendimų strategijos, kai laimi abu.
  • Vyro ir moters tikrieji poreikiai ir kaip jie suderinami?
  • Kaip išmokti kalbėti apie seksualinius poreikius ir juos suderinti?
  • Iš kur atsiranda skausmas santykiuose ir kaip jis įveikiamas?
  • Kas padeda neskaudinti mylimojo ir augina jo laimės jausmą?
  • Kokios elgsenos tikisi sulaukti vyras iš moters ir moteris iš vyro?
  • Kaip myli vyras, o kaip – moteris ir kodėl tai dera?

Seminarą ves:

Rimvydas Židžiūnas – asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir Moters Magijos Mokyklos įkūrėjas bei vadovas, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistas, mokymų programos vyrams „Kūrėjo kodas“ autorius, unikalių santykių tobulinimo mokymų poroms „Amžinas medaus mėnuo“ autorius, intelektualas, praktikas, knygų „Gyvenimo kūrėjas“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ autorius. Mokymus, seminarus, retritus ir paskaitas Rimvydas veda jau daugiau kaip 20 metų. Jis yra vieno pirmųjų asmeninio ir dvasinio augimo centro Lietuvoje įkūrėjas.

Kviečiame registruotis ir atvykti į požiūrio plėtimo seminarą!

Seminaras KAUNE vyks gegužės 22 d., antradienį, 19 val.
Viešbučio „Europa Royale“ Konferencijų centre, Miško g. 11, Kaunas.

Seminaro trukmė – 2,5 val.

Kaina – 15 EUR. IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS JUMS, nes esate baigęs(-usi) EQ arba lankote Moters Magijos Mokyklą, apsilankykite seminare mokėdamas(-a) 5 EUR mažiau. Kaina tik 10 EUR! Išskirtiniu pasiūlymu galite pasinaudoti, pirkdami bilietą prieš seminarą renginio vietoje grynaisiais.

REGISTRUOKITĖS jau dabar ir įsigykite bilietą pusvalandį prieš seminarą renginio vietoje grynaisiais arba jau dabar www.tiketa.lt puslapyje. Išankstinė registracija būtina!

Išankstinė registracija būtina!

Iki malonaus susitikimo!
„SoulACTION“ komanda