fbpx

KAUNE: Kalėdinis požiūrio plėtimo seminaras „(R)evoliucija intymiame gyvenime“

Data:2016-12-08 Laikas:19:00 val. Miestas:Kaunas Kaina:15 Eur

Rytų išminčiai tvirtina, kad žmogaus gyvenimas yra procesas. Viskas nuolat kinta, neįmanoma visą laiką gyventi tik gerai arba tik blogai. Kiekvieno žmogaus gyvenime visada vyksta panašūs įvykai: gimimas, augimas, sėkmė ir nesėkmės, atradimai ir praradimai, sveikata ir ligos ir t.t. Ilgainiui gyvendamas supranti, kad ne tiek svarbu, kas vyksta tavo gyvenime, bet svarbu, kokios sąmonės būklės būdamas tu tai patiri! Gyvenimas ne visada priklauso tik nuo tavęs, bet sąmonės būklė visada pavaldi tau.

Santykiai ir intymumas yra labai svarbi mūsų gyvenimo dalis, nuo to tiesiogiai priklauso mūsų laimės jausmas. Kokios sąmonės būklės būdami mes gyvename šį gyvenimą? Daugelis supranta, kad darbas, karjera, sėkmė ir finansinės galimybės pasiekiama tik nuolat tobulėjant ir sąmoningai to siekiant. Tačiau intymumas lieka mūsų pasąmonės įtakos zonoje. Mūsų seksualinę elgseną valdo instinktai, baimės, kompleksai, draudimai, moralės normos ir ego. Kaip atrodytų intymus gyvenimas, jeigu mūsų sąmonė evoliucionuotų, mes išsilaisvintume iš suvaržymų ir iš kartos į kartą kaupto nesąmoningumo? Kaip tuomet atrodytų vyro ir moters seksualinė elgsena ir jų bendravimas? Kaip toks intymus gyvenimas veiktų poros santykius ir mūsų aktyvumą socialiniame gyvenime? Kas iš tiesų sukelia revoliuciją seksualiniame gyvenime? Kaip keičiasi intymumo suvokimas, kai pora auga ir tobulėja šioje srityje? Kokios praktikos ir praktiniai patarimai gali padėti mylimiesiems būti laimingiems kartu? Šiuos ir kitus įdomius klausimus nagrinėsime šventiniame kalėdiniame požiūrio plėtimo seminare kartu su Rimvydu Židžiūnu ir Andre Amiya Pabarčiūte.

Pagrindinės temos:

  • Kaip pasąmonė valdo mūsų intymų gyvenimą ir santykius?
  • Kaip atrodo sąmoningas seksualumas?
  • Pagrindinės bendravimo klaidos, griaunančios intymumą. Kaip jas ištaisyti?
  • Kaip sukuriamas pasitikėjimas, atvirumas ir laimės jausmas poroje?
  • Kas atskleidžia vyrą ir moterį intymiame gyvenime?
  • Klaidingi įsitikinimai ir suvokimo klaidos, valdančios mūsų seksualumą, ir jų įveikimas.
  • Kaip sukuriamos sąlygos, kurioms esant, gali klestėti meile ir sąmoningumu grįsti santykiai?
  • Praktiniai patarimai, keičiantys poros intymų gyvenimą.

Seminarą ves:

Rimvydas Židžiūnas – asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir Moters Magijos Mokyklos įkūrėjas bei vadovas, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistas, mokymų programos vyrams „Kūrėjo kodas“ autorius, unikalių santykių tobulinimo mokymų poroms „Amžinas medaus mėnuo“ autorius, intelektualas, praktikas, knygų „Gyvenimo kūrėjas“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ autorius. Mokymus, seminarus, retritus ir paskaitas Rimvydas veda jau daugiau kaip 20 metų. Jis yra vieno pirmųjų asmeninio ir dvasinio augimo centro Lietuvoje įkūrėjas.

Andrė AMIYA Pabarčiūtė ‒ asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir Moters Magijos Mokyklos įkūrėja, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo instruktorė. Unikalių santykių tobulinimo mokymų programos poroms „Amžinas medaus mėnuo“ autorė. Pastaruosius 12 metų Andrė veda gyvenimo kokybę transformuojančius mokymus, paskaitas, seminarus moterims ir poroms Lietuvoje bei užsienyje. Jos mokymai išsiskiria ypač aukštu profesionalumu, autentiška patirtimi ir didele dvasine jėga. Andrė yra bestselerio „Moters magijos mokykla“ ir knygos „Amžinas medaus mėnuo“ autorė.
Andrė taip pat yra menininkė, dainininkė, kompozitorė. Tarptautinio projekto „AMIYA Inspiration“ prodiuserė ir autorė.

Kviečiame registruotis ir atvykti į požiūrio plėtimo seminarą!

Seminaras KAUNE vyks gruodžio 8 d., ketvirtadienį, 19 val.
Viešbučio „Europa Royale“ Konferencijų centre, Miško g.11, Kaunas.

Seminaro trukmė – 2,5 val. Kaina – 15 EUR. Kaina porai 20 Eur.
Bilietą galite įsigyti prieš seminarą renginio vietoje grynaisiais.
Būtina išankstinė registracija!