fbpx

Nelauk tinkamo meto. SusikuRk jį pats!

Naršyk šį puslapį ir sužinok, kaip gali pakeisti savo gyvenimą ir save, įgijęs šias žinias ir įgūdžius. Patikėk, tavo gyvenimas gali būti harmoningas ir įdomus net ir pokyčių metu. Ir kelionė į tai yra be galo maloni. Tai pažintis su savimi, su savo emociniu ir dvasiniu pasauliu, su savo didesniu potencialu. Susikurk saugų, džiaugsmingą gyvenimą.

Jau žinai apie kursą ir apsisprendei? REGISTRACIJA patvirtinama sumokėjus 100 Eur avansinį mokestį. Spausk mygtuką REGISTRUOKIS.


ATRASK SAVO NAUJAS GALIMYBES!
IŠSAMUS KURSAS TAVO DIDESNEI REALIZACIJAI

Šis kursas – tai net 30 motyvuojančių, praktinę išmintį ir tikslias žinias suteikiančių susitikimų, išdėstytų per 2,5 mėn. Kursas sąmoningai subalansuoja intensyvias praktines užduotis ir teoriją. Toks intensyvumas užtikrina, kad įgytos žinios ir gebėjimai taps neatsiejama tavo gyvenimo dalimi. Jei tau pabodo žinoti, ką reikia daryti, bet stebėti, kaip gyvenimas teka sena vaga, tu jau pasiruošęs tikriems pokyčiams.

 

Tai asmeninio ir dvasinio augimo meistro Rimvydo Židžiūno 26 metus tobulinama programa, skirta žmogaus potencialo vystymui. Kursas patikrintas ir visiškai pritaikytas ONLINE. Dažnai sulaukiame klausimų ar galima šį unikalų kursą mokytis internetu. TAIP! Į šį 26 metus tobulinamą emocinio intelekto kursą „Gyvenk 100%“ gali pasinerti ir ONLINE. Tai unikali galimybė ne tik norintiems mokytis savo tempu, patogiausiu laiku ar netikėtai izoliuotiems namuose, bet ir gyvenantiems kituose miestuose ar šalyse. „Gyvenk 100%“ kursas jau ne kartą buvo vedamas internetu ir sulaukė tiek pat puikių dalyvių atsiliepimų. Jau šiandien kursas yra pilnai pritaikytas ir paruoštas giliam, kokybiškam augimui internetinėje erdvėje. 

 

Šis kursas prasidės ir vyks internetu, per „Zoom“ platformą, bet jeigu situacija pasikeis ir įstatymai leis, galėsite rinktis, ar šį kursą toliau lankyti gyvai ar ONLINE, tai yra rinktis, ar norite ir galite važiuoti į užsiėmimą ir gyvai jame dalyvauti, ar likti saugiai prie kompiuterio arba, jei gyvenate ne Vilniuje prie to pačio užsiėmimo jungtis per „Zoom“. Skirtumas toks, kad praktines užduotis su kitais žmonėmis atliksite ne „gyvai“, o būsite sujungti į vaizdo susitikimą su kitu ar kitais dalyviais į mini „Zoom“ grupeles.

išlavinęs Emocinį ir dvasinį intelektą:

Kokios gALIMYBĖS ATSIVERIA BAIGUS KURSĄ?

Baigusiems šį EQ lavinimo kursą, atsiveria naujos galimybės prisijungti prie vasaros stovyklų, ilgųjų SoulACTION mokymų vyrams, moterims, kurie vyksta savaitgaliais. Juos veda Andrė Amiya Pabarčiūtė, Rimvydas Židžiūnas ir kiti instruktoriai. Tai unikali asmeninio ir dvasinio augimo mokykla, kuri išlaisvina ir padeda pažinti moterišką/ vyrišką prigimtį, atskleidžia jos genialumą, ypatingus talentus ir galias!

Pažink save ir pažinsi savo gyvenimą!

sužinok daugiau PIRMAME UŽSIĖMIME

Days
Hours
Minutes
Seconds

Mokymų pradžia 2021 m. rugsėjo 20 d. (pirmadienį), 19 val. Jeigu situacija leis gyvai Vilniuje ir Online. REGISTRACIJA patvirtinama sumokėjus 100 Eur avansinį mokestį (Spausk mygtuką REGISTRUOKIS). Visa mokymų kaina: 680 EUR, speciali kaina studentams, bedarbiams ir senjorams 580 EUR.
IKI birželio 1 d. galioja išankstinė 100 Eur registracijos nuolaida sumokėjus 100 Eur avansinį mokestį.
Likusi suma gali būti mokama visa arba dalimis per 2-3 kartus Kyla klausimų, susisiek info@soulaction.lt arba +370 612 34658

NEIŠSEMIAMAS ŠALTINIS LAIMINGAM GYVENIMUI​

Šis kursas kviečia tave lavinti visus šiuos įgūdžius​

PAŽINK SAVO ir kitų EMOCIJAS

Šiame kurse tu pažinsi savo emocijas, jų kilmę ir įtaką tavo gyvenimui. Suprasi, kodėl į situacijas ir žmones reaguoji vienu ar kitu būdu, ir gebėsi tai valdyti.

IŠUGDYK EMOCINĘ LYDERYSTĘ

Įgausi labai konkrečius įrankius, kurie leis bet kokioje situacijoje nuraminti ir pakeisti savo emocijas. Tam, kad galėtum visuomet veikti efektyviausiu būdu.

SUSTIPRINK savo EMPATIJĄ

Kur kas geriau perprasti kitų žmonių savijautos ir elgesio priežastis. Todėl galėsi kurti darnų, efektyvų bendravimą ir asmeniniame, ir profesiniame gyvenime.

atrask DRĄSĄ ir Įveik kliūtis

Baimė suklysti, būti neįvertintu ar atstumtu yra didžiausia visų žmonių kliūtis ieškant svajonių gyvenimo. Šiame kurse išmoksi išlaisvinti savo drąsą ir gyventi nuo savo vidaus.

IŠLAISVINK KŪRYBIŠKUMĄ

Daugelis turime talentų ir gebėjimų, apie kuriuos nė nenutuokiame. Laukiame, kol juos pastebės kiti. Čia
tu išmoksi pats atrasti savo kūrybos šaltinį.

PAŽINK SAVO TIKRUS NORUS

Visą gyvenimą mums diegiami kitų norai. Dėl to dažnai nežinome, ko norime patys. Mokymuose aptiksi,
kurie norai tikrai tavo ir gebėsi pasirinkti, kurių siekti, o kuriuos – ignoruoti.

ĮGYK DAUGIAU ENERGIJOS

Ar kartais jauti energijos stoką? Specialių praktikų metu išvystysi gebėjimą jausti ir valdyti savo energijos kiekį. Ir sustiprinsi savo energetinį skambėjimą.

ATRASK AIŠKŲ MĄSTYMĄ

Gyvenant skubos amžiuje, protas tampa neramus. Dėl to kyla stresas, trūksta kūrybiškumo. Čia atrasi įrankius nuraminti protą ir atskleisi skaidrų, aiškų, kūrybišką mąstymą.

SUPRASK, KAIP KURTI SANTYKIUS

Perpratęs darnaus bendravimo principus, gebėsi kurti gilius ir darnius santykius. Ne tik su žmonėmis, šalia kurių lengva, bet ir su tais, kurie kelia iššūkių.

IŠMOK ATSIPALAIDUOTI

Net ir ilgos atostogos nepadeda, jei nežinai, kaip atpalaiduoti protą, emocijas ir kūną. Atrasi būdus, kurie leis labai greitai, vos per 10-15 min., pereiti į pilną atsipalaidavimą.

ATRASK GYVENIMO BALANSĄ

Atrasi, kas yra ir iš kur kyla gyvenimo balansas, harmonija ir užpildymas. Išmoksi atskirti savo gyvenimo sritis. Ir suvoksi, ko kurioje ieškoti, kad įsivyrautų pilnatvė.

Ir dar daug daugiau​

Ir tai tik dalis viso, ką išmoksi ir patirsi kurso metu. Per 30 užsiėmimų taip pat lavinsi dešinįjį smegenų pusrutulį ir padidinsi savo problemų sprendimo gebėjimus. Taip pat sužinosi apie intuiciją ir galbūt netgi aptiksi naujas savo gyvenimo prasmes. Ugdysi lyderystės gebėjimus. Ir kiekvieno susitikimo metu atsipalaiduosi, bendrausi ir gilinsi socialinius įgūdžius.

ŠTAI KĄ APIE KURSĄ KALBA DALYVIAI​

Nuolat sulaukiame nuostabių atsiliepimų​

Goda ★★★★★

Mokymų dalyvė

IRENA ★★★★★

Mokymų dalyvė

SuŽinok daugiau PIRMAME UŽSIĖMIME

Mokymų pradžia 2021 m. rugsėjo 20 d. (pirmadienį), 19 val. Jeigu situacija leis gyvai Vilniuje ir Online. REGISTRACIJA patvirtinama sumokėjus 100 Eur avansinį mokestį (Spausk mygtuką REGISTRUOKIS). Visa mokymų kaina: 680 EUR, speciali kaina studentams, bedarbiams ir senjorams 580 EUR.
IKI birželio 1 d. galioja išankstinė 100 Eur registracijos nuolaida sumokėjus 100 Eur avansinį mokestį. Likusi suma gali būti mokama visa arba dalimis per 2-3 kartus.
Kyla klausimų, susisiek info@soulaction.lt arba +370 612 34658

Aukščiausios kvalifikacijos TRENERIAI

Visus SoulACTION kursus veda tik žinias gyvenime pritaikę treneriai​

„Gyvenk 100%: emocinis ir dvasinis intelektas“ kursą veda tik labai patyrę ir įgytas žinias gyvenime pritaikę treneriai. Kiekvienas jų studijuoja psichologiją „SoulACTION“ centre daugelį metų ir yra aktyvus socialinėje veikloje. Todėl visuomet gali būti tikras, jog šalia tavęs esantis treneris turi visa, ko reikia, kad suteiktų profesionalią pagalbą.

0 m
metus tobuliname programą
2900 žm
žmonių baigė kursus
0 EUR
vienos valandos užsiėmimo kaina tik nuo

MOKYMŲ STRUKTŪRA IR TEMOS​

Mokymuose tu ne tik įgausi žinių ir išminties, bet ir atliksi daugybę praktikų, kurios leis realiai atradimus integruoti į savo gyvenimą​

15 teorinių, pažintinių užsiėmimų

15 EQ praktinių užsiėmimų

Kodėl tiek užsiėmimų?​

Norint valdyti emocijas ir mokėti jomis naudotis, svarbu ne teorinės žinios, o praktiniai savireguliacijos įgūdžiai. Tikrai esi sutikęs žmonių, kurie žino daug, lankė daugybę kursų ir mielai paaiškina kitiems, kaip tapti laimingiems. Tačiau stebint jų gyvenimą akivaizdu, jog turimų žinių, deja, pritaikyti nepavyksta net jiems patiems. Kodėl taip yra? Mūsų centro ilgalaikė, 26 metų praktika patvirtino, jog žinių nepakanka. Tai, ką išmoksti ir patiri, dar turi gebėti integruoti į savo gyvenimą.

Iš kur atrasti tiek laiko?​

Kaip neįmanoma išmokti naujos kalbos per vienos dienos mokymus, taip neįmanoma išmokti valdyti savo emocijų per trumpą laiką. Tęstiniai mokymai „Gyvenk 100%: emocinis ir dvasinis intelektas“ sukurti taip, kad padėtų tau realiai pakeisti gyvenimą. Todėl kurso programa trunka 30 vakarų, 3 kartus per savaitę, vienas užsiėmimas trunka 2,5 valandos ir suformuoja realius įgūdžius.

SUSIKURK ĮKVEPIANTĮ GYVENIMĄ

Ir mėgaukis kiekviena akimirka 100%

MOKYMŲ KAINA

Kiek verta tavo laimė visam gyvenimui?
Gyvenimą keičiantys mokymai, kvalifikuoti treneriai,
30 užsiėmimų po 2,5 val. (75 val.), 3 susitikimai į savaitę, 2,5 mėn.
Mokymų kaina 680 Eur, studentui 580 Eur (galimas mokėjimas dalimis per 2 ar 3 kartus)

IKI birželio 1 d. galioja išankstinė 100 Eur registracijos nuolaida sumokėjus 100 Eur avansinį mokestį.

Dalyvis

mokymų kaina 680 eur, mokant dalimis 3 X 227 EUR
* tik 9,07 EUR  už vieną mokymų valandą

REGISTRACIJA patvirtinama sumokėjus 100 Eur avansinį mokestį (SPAUSK Registruokis).

IŠANKSTINĖ mokymų kaina: 580 EUR tik iki birželio 1 d.

Likusi suma gali būti mokama visa arba dalimis per 2-3 kartus

Studentas

mokymų kaina 580 Eur, mokant dalimis 3 X 193 EUR
* tik 7,73 EUR už vieną mokymų valandą

REGISTRACIJA patvirtinama sumokėjus 100 Eur avansinį mokestį (SPAUSK Registruokis).

IŠANKSTINĖ mokymų kaina: 480 EUR tik iki birželio 1 d.

Likusi suma gali būti mokama visa arba dalimis per 2-3 kartus

100% pinigų grąžinimo garantija

Jei nuspręsi kursą nutraukti per pirmus 3 užsiėmimus, grąžinsime tau visus už kursus sumokėtus pinigus. Be jokių klausimų, be sąlygų, be paaiškinimų. Tai, kuo dalinamės, yra daugiau, nei mokymai. Tai pagalba kiekvienam dalyviui susikurti jį atskleidžiantį gyvenimo būdą, kuris įkvepia ir daro žmogų laimingu. Tai – mūsų misija.

NET TRYS DOVANOS KIEKVIENAM DALYVIUI​

Visi užsiregistravę gaus dovanų net tris nuostabius SoulACTION centro įkūrėjų kūrinius.

REGISTRUOKIS IR GAUK NEMOKAMĄ RIMVYDO ŽIDŽIŪNO E.KNYGĄ „GYVENIMO KŪRĖJAS“

Visi mokymų dalyviai gaus dovaną – Rimvydo Židžiūno el.knygą „Gyvenimo kūrėjas“. Ši knyga išsamiai aprašo „Emocinis intelektas: gyvenk 100%!“ dėstomą psichologiją ir praktikas. Todėl galėsite studijas gilinti namuose, savo tempu.

REGISTRUOKIS IR GAUK ANDRĖS AMIYA PABARČIŪTĖS IR RIMVYDO ŽIDŽIŪNO KNYGĄ DOVANŲ!

Visi užsiregistravę į mokymus gaus dovaną! SoulACTION centro įkūrėjų, Andrės Amiya-Pabarčiūtės ir Rimvydo Židžiūno audioknygą „Amžinas medaus mėnuo“. Knygoje rasite begales patarimų ir išminties žinučių, kaip kurti darnius, įkvepiančius, atskleidžiančius ir net gydančius santykius.

GAUK KVIETIMĄ Į NET 3 RIMVYDO ŽIDŽIŪNO AUTORINIUS SEMINARUS

Visi kurso dalyviai taip pat gaus kvietimą į 3 Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminarus! Šį sezoną Rimvydas kalbės apie tai, kaip veikti sociume pasiekiant trokštamų tikslų, nepervargstant ir vis tik darnoje su visu savo gyvenimu. Rimvydo paskaitos būna išparduodamos gerokai prieš seminarus.

nelauk tinkamų aplinkybių.

Registruokis ir pažink save, savo gyvenimą ir supančius žmones

REGISTRACIJA patvirtinama sumokėjus 100 Eur avansinį mokestį (SPAUSK Registruokis).
Visa mokymų kaina: 680 EUR, speciali kaina studentams, bedarbiams ir senjorams 580 EUR.

IKI birželio 1 d. galioja išankstinė 100 Eur registracijos nuolaida sumokėjus 100 Eur avansinį mokestį.
Likusi suma gali būti mokama visa arba dalimis per 2-3 kartus

Kyla klausimų, susisiek info@soulaction.lt arba +370 612 34658

KAM SKIRTAS ŠIS KURSAS?​

Jei nežinai, ar šis kursas tau, pasitikrink, kuriuose teiginiuose atpažįsti save​.

Daug pasiekiau veikloje, bet toliau ieškau laimės

Jaučiu, kad esu daugiau, nei šiuo metu pažįstu ir realizuoju

Noriu kurti darnius santykius, bet kažkas vis „pakiša koją”

Ieškau savo tikrųjų norų, prasmės jausmo

Gyvenime ieškau daugiau spalvų, įvairovės ir įspūdžių

Vadovauju komandai ir noriu atskleisti žmones, vadovauti efektyviau

Noriu dalyvauti kituose SoulACTION kursuose

Ieškau efektyvumo veikloje ir noriu aptikti naujų savo talentų

Noriu turėti daugiau energijos ir patirti įkvėpimą

Daug visko žinau, bet nepritaikau (noriu žinias paversti įgūdžiais)

Ar žinojai, kad ​

Mosklininkai skaičiuoja, jog emocinio intelekto įgūdžiai turi tiesioginę naudą žmogaus pajamoms, santykių gerovei ir laimės jausmui gyvenime?

Paauga metinės pajamos, jei EQ padidėja 10%
60%
Pagerėja laimės ir prasmės jausmas santykiuose
80%
Savo EQ išlavinę žmonės jaučiasi laimingesni
90%

Turi klausimų ?

Jeigu turi klausimų ar nori pasitikslinti tau svarbių detalių apie kursą, parašyk mums. Atsakysime arba nukreipsime pasikalbėti tiesiogiai su programos treneriais.