fbpx

VILNIUJE: NEMOKAMAS Emocinio intelekto lavinimo kurso pristatymas!

Data:2017-03-27 Laikas:19:00 val. Miestas:Vilnius Kaina:NEMOKAMAS

Kviečiame registruotis ir atvykti į pirmąjį Emocinio intelekto lavinimo kurso užsiėmimą!
2017 m. kovo 27 d., pirmadienį, 19 val. viešbutyje "Artis Centrum Hotels", Totorių g. 23, Vilniuje.

„SoulACTION“ organizuojamame  Emocinio intelekto lavinimo kurse,   surinkta geriausia metodinė medžiaga, kurios dėka Tu galėsi maksimaliai atskleisti savo potencialą, ir, svarbiausia, išlavinti praktinius įgūdžius.

Šis kursas ypač naudingas Tau, jei domiesi savo galimybėmis ir ieškai efektyvių būdų gerinti savo gyvenimo kokybę.  Atskleistus sugebėjimus ir išlavintus įgūdžius galėsi pritaikyti spręsdamas karjeros bei efektyvumo uždavinius, gerindamas santykių su artimaisiais kokybę, taip pat gilinantis į universalias savęs pažinimo ir dvasinės realizacijos temas.

Tu sužinosi ir išmoksi:
Kaip emocijos įtakoja tavo motyvaciją;
Kaip pažadinti kūrybinį potencialą;
Kaip įveikti mąstymo akligatvius;
Kaip suformuoti veiklai tinkamiausią emocinį nusiteikimą;
Kaip kurti darnų bendravimą;
Kaip lavinti intelektualinę įžvalgą ir intuiciją;
Kaip kasdienybę ir darbo rutiną užpildyti naujais įspūdžiais ir atradimais;
...Ir dar daugiau!

Visą mokymų programą rasi čia Emocinio intelekto lavinimo mokymai.

Įsivaizduokite 1980–ųjų automobilį MOSKVICH su savo galimybėmis ir šiuolaikinį BMW. Per 2,5 mėn. už juokingą kainą galite save paversti tokiu BMW – buvęs lėtas ir inertiškas tapsite dinamiškas ir smagiai riedėsite gyvenimo vingiais – gyvenime bus daugiau spalvų, pozityvumo ir veiklos. Kas atrodo sunku, taps paprasta ir miela.
Tomas

„Kaip dažnai tu savo gyvenime sustoji ir įsiklausai į save? Darbas, vaikai, pinigai, pelnas, biudžetai ir nuolatinis lėkimas... Tu bijai sustoti, nes negalima! Gali kažkur nespėti. Dėkui šiems kursams, jie privertė mane sustoti, išgirsti save, apsidairyti aplinkui... ir suprasti, ko aš iš tiesų noriu, kokį gyvenimą noriu gyventi, su kokiais žmonėmis bendrauti... Mano gyvenimas užsipildė kokybe visose srityse ir tai man teikia džiaugsmą. Aš tiesiog esu laiminga, nes gyvenu nevaržydama savęs!“
Džiuginta G.

 

Kursą ves:
Gita Ramana - Emocinio intelekto lavinimo instruktorė, lektorė, moterų klubo „Femina Manija“ įkūrėja, individualiai konsultuojanti žmones, norinčius mokymų metu įgytus įgūdžius efektyviai pritaikyti kasdieniniame gyvenime.
Tomas Petrašiūnas - emocinio intelekto lavinimo instruktorius, lektorius, žurnalistas, rašantis analitinius straipsnius apie inovacijas naujausių technologijų pasaulyje.

Mokymų kaina:
dirbančiam – 580 Eur;
studentui ar bedarbiui, pateikus pažymėjimą – 350 Eur.
Galima mokėti dalimis per 2.5 mėnesio.

Emocijos veikia kiekvieną gyvenimo situaciją, nuo jų priklauso mūsų santykių kokybė, kasdienė savijauta, veiklos rezultatai ir motyvacija. Jos nuspalvina mąstymą negatyvumu arba pozityvumu. Sugebėjimas mėgautis ir džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka taip pat priklauso nuo mūsų emocinės-jausminės būsenos. Žmonės, pasižymintys aukštu emociniu ir dvasiniu intelektu, sugeba naudotis savo emocijų ir jausmų galiomis taip, kad būtų laimingi ir padėtų kitiems tokiems tapti.

Kursų trukmė 30 užsiėmimų po 2.5 val. Vyksta vakarais 3 kartus per savaitę, pirmadieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais nuo 19 val., viešbutis „Artis Centrum Hotels“, Totorių g. 23, Vilnius
Pirmas kurso užsiėmimas – kovo 27 d., pirmadienį, 19 val.

Būtina išankstinė registracija!

Iki malonaus susitikimo!
„SoulACTION“ komanda