fbpx

KLAIPĖDOJE: Emocinio intelekto lavinimo kursas!

Data:2017-09-25 Laikas:19:00 val. Miestas:Klaipėda Kaina:580

Kviečiame vyrus ir moteris registruotis ir dalyvauti 30 užsiėmimų Emocinio intelekto (EQ) lavinimo kurse KLAIPĖDOJE! Kurso pradžia jau rugsėjo 25 d., pirmadienį, 19 val. viešbutyje „Old Mill Conference“, Žvejų g. 20, Klaipėda.

„SoulACTION“ organizuojamame Emocinio intelekto lavinimo kurse surinkta geriausia metodinė medžiaga, kurios dėka Tu galėsi maksimaliai atskleisti savo potencialą ir, svarbiausia, išlavinti praktinius įgūdžius, gerinančius viso gyvenimo kokybę.

Kursas sėkmingai vedamas jau daugiau nei 20 metų Vilniuje ir Kaune.
Puiki galimybė sudalyvauti 2017 metų rudenį vyksiančiuose mokymuose Klaipėdoje nuo rugsėjo 25 d.

Kursų trukmė 30 užsiėmimų po 2,5 val. Viso 75 val., skirtos praplėsti požiūrį ir lavinti praktinius įgūdžius. Kursai vyksta vakarais 3 kartus per savaitę: pirmadieniais, antradieniais ir trečiadieniais nuo 19 val., viešbutyje „Old Mill Conference“, Žvejų g. 20, Klaipėda.

Šis kursas ypač naudingas Tau, jei domiesi savo galimybėmis ir ieškai efektyvių būdų gerinti savo gyvenimo kokybę.  Atskleistus sugebėjimus ir išlavintus įgūdžius galėsi pritaikyti spręsdamas karjeros bei efektyvumo uždavinius, gerindamas santykių su artimaisiais kokybę, taip pat gilindamasis į universalias savęs pažinimo ir dvasinės realizacijos temas.

Tu sužinosi ir išmoksi:
Kaip emocijos įtakoja tavo motyvaciją;
Kaip pažadinti kūrybinį potencialą;
Kaip įveikti mąstymo akligatvius;
Kaip suformuoti veiklai tinkamiausią emocinį nusiteikimą;
Kaip kurti darnų bendravimą;
Kaip lavinti intelektualinę įžvalgą ir intuiciją;
Kaip kasdienybę ir darbo rutiną užpildyti naujais įspūdžiais ir atradimais;
...Ir dar daugiau!

DFB metodikos dėka Tu išlavinsi šiuos įgūdžius:
- Jautrumą, empatiją;
- Stebėjimą be vertinimų;
- Vidinę ramybę;
- Dėmesio valdymą;
- 16 emocinių būsenų keitimą;
- Reikalingą energijos kiekį norimai užduočiai atlikti.

Visą mokymų programą rasi čia: Emocinio intelekto lavinimo mokymai.

„Įsivaizduokite 1980–ųjų automobilį MOSKVICH su savo galimybėmis ir šiuolaikinį BMW. Per 2,5 mėn. už juokingą kainą galite save paversti tokiu BMW – buvęs lėtas ir inertiškas tapsite dinamiškas ir smagiai riedėsite gyvenimo vingiais – gyvenime bus daugiau spalvų, pozityvumo ir veiklos. Kas atrodo sunku, taps paprasta ir miela.“
Tomas

„Kaip dažnai tu savo gyvenime sustoji ir įsiklausai į save? Darbas, vaikai, pinigai, pelnas, biudžetai ir nuolatinis lėkimas... Tu bijai sustoti, nes negalima! Gali kažkur nespėti. Dėkui šiems kursams, jie privertė mane sustoti, išgirsti save, apsidairyti aplinkui... ir suprasti, ko aš iš tiesų noriu, kokį gyvenimą noriu gyventi, su kokiais žmonėmis bendrauti... Mano gyvenimas užsipildė kokybe visose srityse ir tai man teikia džiaugsmą. Aš tiesiog esu laiminga, nes gyvenu nevaržydama savęs!“
Džiuginta G.

Kursą ves: emocinio intelekto lavinimo instruktorė Gita Ramana.

Mokymų kaina: 580 Eur
Galima mokėti dalimis per 2.5 mėnesio.

Tavo emocijos veikia kiekvieną gyvenimo situaciją, nuo jų priklauso santykių kokybė, kasdienė savijauta, veiklos rezultatai ir motyvacija. Jos nuspalvina mąstymą negatyvumu arba pozityvumu. Sugebėjimas mėgautis ir džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka taip pat priklauso nuo tavo emocinės-jausminės būsenos. Žmonės, pasižymintys aukštu emociniu ir dvasiniu intelektu, sugeba naudotis savo emocijų ir jausmų galiomis taip, kad būtų laimingi ir padėtų kitiems tokiems tapti.

Pirmas kurso užsiėmimas - rugsėjo 25 d., pirmadienį, 19 val. viešbutyje „Old Mill Conference“, Žvejų g. 20, Klaipėda.

Kursas vyks nuo rugsėjo 25 d. iki lapkričio 29 d.

Vietų sakičius ribotas. Registracija patvirtinima tik sumokėjus pirmą įmoką!
 

Iki malonaus susitikimo!
„SoulACTION“ komanda