fbpx

ATRASK NAUJĄ GYVENIMO KOKYBĘ.
Išsamus kursas vidinei, veiklos ir santykių kokybei.

Emocinį ir dvasinį intelektą išsilavinęs žmogus perpranta savo vidinį pasaulį, harmoningai kuria savo asmeninį ir profesinį gyvenimus, girdi, jaučia jį supančius žmones. Jis pats pasirenka savo emocijas, savo norus ir savo veiksmus. Todėl yra charizmatiškas, autentiškas ir pilnas energijos! Toks žmogus yra empatiškas ir kuria darnius asmeninius santykius, efektyvų ilgalaikį bendravimą su kolegomis, klientais ir visais žmonėmis. Jis mato savo bei kitų talentus ir stiprybes. Dėl to visuomet dalyvauja ir kuria veiklą, kuri augina ir atskleidžia. Jis yra sąmoningas savo gyvenimo Kūrėjas. Laisvas, išmintingas ir savipakankamas žmogus.

Emocinis ir dvasinis intelektas vyrui padeda lengvai valdyti savo dėmesį, susitelkti į pasirinktą tikslą ir išspręsti net labai sudėtingus veiklos ar gyvenimo uždavinius be streso, atsipalaidavus, kūrybiškai ir efektyviai. Jis pažįsta save ir savo būdu moka įveikti vidines kliūtis, tokias kaip baimė, nepasitikėjimas, motyvacijos nebuvimas, todėl jis yra ramus, užtikrintas ir savipakankamas savo kryptyje. Dar daugiau, jis ne tik pasiekia aukščiausius “rekordus”, bet ir išlieka “mylinčiu vyru”. Aplink sąmoningą, empatišką, jautrų ir subalansuotą vyrą kaupiasi ne tik pasiekimai. Kartu “sužydi” santykiai, moterys, auga laimingi vaikai. Toks vyras visada jaunas, žvalus, pilnas idėjų ir jėgų savęs ir gyvenimo Kūrėjas. 

 

Emocinis ir dvasinis intelektas moteriai padeda pažinti ir valdyti savo emocijas, susigaudyti savo noruose. Todėl ji yra harmoninga, charizmatiška ir pilna energijos! Ji lengvai peržengia savo baimes ir kitas kliūtis, todėl yra kūrybiška ir efektyvi. Tokia moteris taip pat yra empatiška ir gerai supranta ją supančius žmones. Todėl ji kuria ir darnius asmeninius santykius, ir efektyvų ilgalaikį bendravimą su visais žmonėmis. Ji gerai pažįsta save, savo talentus, todėl pati atranda veiklą, kuri ją atskleidžia. Todėl tampa laisva ir savipakankama.

 

Patikrintas ir pritaikytas ONLINE. Dažnai sulaukiame klausimų ar galima šį unikalų kursą mokytis internetu. TAIP! Į šį 25 metus tobulinamą emocinio intelekto kursą „Gyvenk 100%“ gali pasinerti ir „ONLINE“. Tai unikali galimybė ne tik norintiems mokytis savo tempu, patogiausiu laiku ar netikėtai izoliuotiems namuose, bet ir gyvenantiems kituose miestuose ar šalyse. „Gyvenk 100%“ kursas jau ne kartą buvo vedamas internetu ir sulaukė tiek pat puikių dalyvių atsiliepimų. Jau šiandien kursas yra pilnai pritaikytas ir paruoštas giliam, kokybiškam augimui internetinėje erdvėje. 

Šis online kursas – tai net 30 motyvuojančių, praktinę išmintį ir tikslias žinias suteikiančių susitikimų, išdėstytų per 2,5 mėn. Kursas subalansuoja intensyvias praktines užduotis ir giliai struktūruojančią teoriją. Toks intensyvumas užtikrina, kad įgytos žinios ir gebėjimai tampa neatsiejama tavo gyvenimo dalimi. Jei tau pabodo žinoti, ką reikia daryti, bet stebėti, kaip gyvenimas teka sena vaga, tu jau pasiruošęs tikriems pokyčiams

Baigusiems šį EQ lavinimo kursą, atsiveria naujos galimybės prisijungti prie vasaros stovyklų, ilgųjų SoulACTION mokymų vyrams, moterims, kurie vyksta savaitgaliais. Juos veda Andrė Amiya Pabarčiūtė, Rimvydas Židžiūnas ir kiti instruktoriai.

Tai unikali asmeninio ir dvasinio augimo mokykla, kuri išlaisvina ir padeda pažinti moterišką/ vyrišką prigimtį, atskleidžia jos genialumą, ypatingus talentus ir galias!

Tai mokymai, besiremiantys ne abstrakčia teorija ar trumpalaike motyvacija, kuri per kelias dienas išblėsta, bet realiomis praktikomis, esminėmis žiniomis, kurios praktikuojant tampa stulbinančiais, tikrais gyvenimo rezultatais.

PAŽINK SAVE IR ATRASK ĮKVEPIANTĮ GYVENIMĄ!

Tavo Gyvenimas gali būti įdomus, harmoningas ir sėkmingas tuo pat metu!

 

Išlavintas Emocinis ir dvasinis intelektas leidžia sukurti tokį gyvenimą.

DALYVAUK PRISTATYME ONLINE (INTERNETU)

2020 m. rugsėjo 17 d. (kevirtadienį), 19 val.
(Treneriai Darius Slavinskas, Justė Gelgotaitė)
ONLINE

Pažink save ir pažinsi savo gyvenimą
NEIŠSEMIAMAS ŠALTINIS GYVENIMO PILNATVEI

Šis kursas kviečia tave lavinti visus šiuos įgūdžius

PAŽINK SAVO EMOCIJAS

Šiame kurse tu pažinsi savo emocijas, jų kilmę ir įtaką tavo gyvenimui. Suprasi, kodėl į situacijas ir žmones reaguoji vienu ar kitu būdu ir gebėsi tai valdyti.

IŠUGDYK EMOCINĘ LYDERYSTĘ

Įgausi labai konkrečius įrankius, kurie leis bet kokioje situacijoje nuraminti ir pakeisti savo emocijas. Tam, kad galėtum visuomet veikti efektyviausiu būdu.

SUSTIPRINK EMPATIJĄ

Kur kas geriau perprasti kitų žmonių savijautos ir elgesio priežastis. Todėl galėsi kurti darnų, efektyvų bendravimą ir asmeniniame, ir profesiniame gyvenime.

ATSKLEISK SAVO DRĄSĄ

Baimė suklysti, būti neįvertintu ar atstumtu yra didžiausia visų žmonių kliūtis ieškant svajonių gyvenimo. Šiame kurse išmoksi išlaisvinti savo drąsą ir gyventi nuo savo vidaus.

IŠLAISVINK KŪRYBIŠKUMĄ

Daugelis turime talentų ir gebėjimų, apie kuriuos nė nenutuokiame. Laukiame, kol juos pastebės kiti. Čia
tu išmoksi, pats atrasti savo kūrybos šaltinį.

PAŽINK SAVO TIKRUS NORUS

Visą gyvenimą mums diegiami kitų norai. Dėl to dažnai nežinome, ko norime patys. Mokymuose aptiksi,
kurie norai „Tikri“ ir gebėsi pasirinkti, kurių siekti, o kuriuos – ignoruoti.

ĮGYK DAUGIAU ENERGIJOS

Ar kartais jauti energijos stoką? Specialių praktikų metu išvystysi gebėjimą jausti ir valdyti savo energijos kiekį. Ir sustiprinsi savo energetinį skambėjimą.

ATRASK SKAIDRŲ, AIŠKŲ MĄSTYMĄ

Gyvenant skubos amžiuje, protas tampa neramus. Dėl to kyla stresas, trūksta kūrybiškumo. Čia atrasi įrankius nuraminti protą ir atskleisi skaidrų, aiškų, kūrybišką mąstymą.

SUPRASK, KAIP KURTI SANTYKIUS

Perpratęs darnaus bendravimo principus, gebėsi kurti gilius ir darnius santykius. Ne tik su žmonėmis, šalia kurių lengva, bet ir su tais, kurie kelia iššūkių.

TAPK
EFEKTYVESNIU

Kiekviena užduotis turi savo efektyviausią sprendimą. Kad jį aptiktum, turi tapti lanksčiu. Išmok susilieti su pasirinkta veikla ir patirti efektyvią, skaidrią srauto būseną.

IŠMOK ATSIPALAIDUOTI

Net ir ilgos atostogos nepadeda, jei nežinai, kaip atpalaiduoti protą, emocijas ir kūną. Atrasi būdus, kurie
leis labai greitai, vos per 10-15 min., pereiti į pilną atsipalaidavimą.

PERPRASK ŽMONIŲ POREIKIUS

Perprasi, kokie poreikiai lemia tavo pasirinkimus ir išmoksi sąmoningai susikurti gyvenimą, kuris patenkina
poreikius tavo vertybes atitinkančiu būdu.

ATSKLEISK SAVO CHARIZMĄ

Emocinis lankstumas tiesiogiai susijęs su charizma. Jei žmogus geba laisvai skleisti pasirinktas emocijas, jis gali įkvėpti ir kitus. Jis – charizmastiškas lyderis.

ATRASK GYVENIMO BALANSĄ

Atrasi, kas yra ir iš kur kyla gyvenimo balansas, harmonija ir užpildymas. Išmoksi atskirti savo gyvenimo sritis. Ir suvoksi, ko kurioje ieškoti, kad įsivyrautų pilnatvė.

Ir dar daug daugiau

Ir tai tik dalis viso, ką išmoksi ir patirsi kurso metu. Per 30 užsiėmimų taip pat lavinsi dešinįjį smegenų pusrutulį ir padidinsi savo problemų sprendimo gebėjimus. Taip pat sužinosi apie intuiciją ir galbūt net gi aptiksi naujas savo gyvenimo prasmes. Ugdysi lyderystės gebėjimus. Ir kiekvieno susitikimo metu atsipalaiduosi, bendrausi ir gilinsi socialinius įgūdžius.

ŠTAI KĄ APIE KURSĄ KALBA DALYVIAI

Nuolat sulaukiame nuostabių atsiliepimų

Irena ★★★★★

Mokymų dalyvė

Goda ★★★★★

Mokymų dalyvė

Elina ★★★★★

Mokymų dalyvė

Eglė ★★★★★

Mokymų dalyvė

Laura ★★★★★

Mokymų dalyvė

Goda ★★★★★

Mokymų dalyvė

EMOCINIO IR DVASINIO INTELEKTO ĮGŪDŽIUS PRITAIKĘ TRENERIAI

Visus SoulACTION kursus veda tik žinias gyvenime pritaikę treneriai

„Gyvenk 100%: emocinis ir dvasinis intelektas“ kursą veda tik labai patyrę ir įgytas žinias pritaikę treneriai. Kiekvienas jų studijuoja psichologiją SoulACTION centre mažiausiai 4 metus ir yra aktyvus socialinėje veikloje. Dalis jų emocinio ir dvasinio intelekto lavinimu užsiima virš 15 metų. Pagrindinė trenerių atrankos sąlyga – jie patys turi būti savo gyvenime pritaikę tai, ko moko. Todėl visuomet gali būti tikras, jog šalia tavęs esantis treneris turi visa, ko reikia, kad suteiktų profesionalią pagalbą.

SoulACTION įkūrėja, knygų autorė, profesionali muzikantė

Andrė Amiya

Instruktorė, radijo laidų vedėja, profesionali muzikantė

Agnė Doveikaitė

Instruktorė, „Agmis" vadovė, mama

Inga Globienė

Instruktorė, „Obojaus garsai“ įkūrėja, mama

Justė Gelgotaitė

Instruktorius, investuotojas

Darius Slavinskas

EQ lavinimo specialistė, viešojo kalbėjimo trenerė

Marija Mikalauskienė

0 m
metus tobuliname programą
2900 žm
žmonių baigė kursus
0 EUR
ilgųjų mokymų kaina tik nuo

MOKYMŲ STRUKTŪRA IR TEMOS

Mokymuose tu ne tik įgausi žinių ir išminties, bet ir
atliksi daugybę praktikų, kurios leis realiai atradimus integruoti į savo gyvenimą

15 teorinių, pažintinių užsiėmimų

15 EQ praktinių užsiėmimų

Kodėl tiek daug užsiėmimų?

Norint valdyti emocijas ir mokėti jomis naudotis, svarbu ne teorinės žinios, o praktiniai savireguliacijos įgūdžiai. Tikrai esi sutikęs žmonių, kurie žino daug, lankė daugybę kursų ir mielai paaiškina kitiems, kaip tapti laimingiems. Tačiau stebint jų gyvenimą akivaizdu, jog turimų žinių, deja, pritaikyti nepavyksta net jiems patiems. Kodėl taip yra? Mūsų centro ilgalaikė, 25 metų praktika patvirtino, jog žinių nepakanka. Tai, ką išmoksti ir patiri, dar turi gebėti integruoti į savo gyvenimą.

Iš kur atrasti tiek laiko?

Kaip neįmanoma išmokti naujos kalbos per vienos dienos mokymus, taip neįmanoma išmokti valdyti savo emocijų per trumpą laiką. Tęstiniai mokymai „Gyvenk 100%: emocinis ir dvasinis intelektas“ sukurti taip, kad padėtų tau realiai pakeisti gyvenimą. Todėl kurso programa trunka 30 vakarų, 3 kartus per savaitę, vienas užsiėmimas trunka 2,5 valandos ir suformuoja realius įgūdžius.

SUSIKURK ĮKVEPIANTĮ GYVENIMĄ

Ir mėgaukis kiekviena akimirka 100%

MOKYMŲ „GYVENK 100%: EMOCINIS IR DVASINIS INTELEKTAS" KAINA

Kiek verta tavo laimė visam gyvenimui?
Gyvenimą keičiantys mokymai, kvalifikuoti treneriai, 30 užsiėmimų

Dalyvis

3 x 187 EUR
* tik 7,47 EUR už 1 val.
**Draugams 10% (nuo 2 žm.)
***Studentams (pateikus pažymėjimą) taikoma speciali kaina. Kreiptis: mokymai@soulaction.lt
REGISTRUOKIS į kursą dabar ir gauk 50 Eur vasaros nuolaidą, kuri galioja iki rugsėjo 8 d. Registracija patvirtinama sumokėjus avansinį 100 Eur mokestį. Parašyk mums 📧mokymai@soulaction.lt ir atsiųsime nuorodą mokėjimui atlikti.

100% pinigų grąžinimo garantija

Jei nuspręsi kursą nutraukti per pirmus 3 užsiėmimus, grąžinsime tau visus už kursus sumokėtus pinigus. Be jokių klausimų, be sąlygų, be paaiškinimų. Tai, kuo dalinamės, yra daugiau, nei mokymai. Tai pagalba kiekvienam dalyviui susikurti jį atskleidžiantį gyvenimo būdą, kuris įkvepia ir daro žmogų laimingu. Tai – mūsų misija.

NET TRYS DOVANOS KIEKVIENAM DALYVIUI

Visi užsiregistravę gaus dovanų net tris nuostabius SoulACTION centro įkūrėjų kūrinius.

EL.KNYGA „GYVENIMO KŪRĖJAS“

REGISTRUOKIS IR GAUK NEMOKAMĄ RIMVYDO ŽIDŽIŪNO E.KNYGĄ „KŪRĖJO KODAS“

Visi mokymų dalyviai gaus dovaną – Rimvydo Židžiūno el.knygą „Gyvenimo kūrėjas“. Ši knyga išsamiai aprašo „Emocinis intelektas: gyvenk 100%!“ dėstomą psichologiją ir praktikas. Todėl galėsite studijas gilinti namuose, savo tempu.

AUDIOKNYGA „AMŽINAS MEDAUS MĖNUO“

REGISTRUOKIS IR GAUK ANDRĖS AMIYA PABARČIŪTĖS IR RIMVYDO ŽIDŽIŪNO KNYGĄ DOVANŲ!

Visi užsiregistravę į mokymus gaus dovaną! SoulACTION centro įkūrėjų, Andrės Amiya-Pabarčiūtės ir Rimvydo Židžiūno audioknygą „Amžinas medaus mėnuo“. Knygoje rasite begales patarimų ir išminties žinučių, kaip kurti darniuis, įkvepiančius, atskleidžiančius ir net gydančius santykius.

NET 3 RIMVYDO ŽIDŽIŪNO VIEŠI SEMINARAI

GAUK KVIETIMĄ Į NET 3 RIMVYDO ŽIDŽIŪNO AUTORINIUS SEMINARUS

Visi kurso dalyviai taip pat gaus kvietimą į 3 Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminarus! Šį sezoną Rimvydas kalbės apie tai, kaip veikti sociume pasiekiant trokštamų tikslų, nepervargstant ir vis tik darnoje su visu savo gyvenimu. Rimvydo paskaitos būna išparduodamos gerokai prieš seminarus.

TAVO LAIMINGAS GYVENIMAS PRASIDEDA ČIA

Registruokis ir pažink save, savo gyvenimą ir supančius žmones

KAM SKIRTAS ŠIS KURSAS?

Jei nežinai, ar šis kursas tau, pasitikrink, kuriuose teiginiuose atpažįsti save

Daug pasiekiau veikloje, bet toliau ieškau laimės

Jaučiu, kad esu daugiau, nei šiuo metu pažįstu ir realizuoju

Noriu kurti darnius santykius, bet kažkas vis „pakiša koją”

Ieškau savo tikrųjų norų, prasmės jausmo

Gyvenime ieškau daugiau spalvų, įvairovės ir įspūdžių

Vadovauju komandai ir noriu atskleisti žmones, vadovauti efektyviau

Noriu dalyvauti kituose SoulACTION kursuose

Ieškau efektyvumo veikloje ir noriu aptikti naujų savo talentų

Noriu turėti daugiau energijos ir patirti įkvėpimą

Daug visko žinau, bet nepritaikau (noriu žinias paversti įgūdžiais)

Ar žinojai, kad

Mosklininkai skaičiuoja, jog emocinio intelekto įgūdžiai turi tiesioginę naudą žmogaus pajamoms, santykių gerovei ir laimės jausmui gyvenime?

Paauga metinės pajamos, jei EQ padidėja 10%
60%
Pagerėja laimės ir prasmės jausmas santykiuose
80%
Savo EQ išlavinę žmonės jaučiasi laimingesni
90%

Turi klausimų ?

Jeigu turi klausimų ar nori pasitikslinti tau svarbių detalių apie kursą, parašyk mums. Atsakysime arba nukreipsime pasikalbėti tiesiogiai su programos treneriais.