fbpx

VILNIUJE: Ecstatic Dance Party!

Data:2017-09-20 Laikas:19:00 val. Miestas:Vilnius Kaina:12 EUR

Nori praleisti laisvalaikį kitaip? Išlaisvinti savo kūną iš bet kokių judesio suvaržymų, šokti ekstatiškai, patirti ypač gerą nuotaiką, ragauti „nerealius“ emocijų kokteilius? Atsipalaiduoti, linksmintis, šėlti su specialia muzika bei smagia kompanija? Ir visa tai be jokių svaigalų? TAIP?!

Asmeninio augimo mokymų centras „SoulACTION“ kartu su DJ Agnisha pristato „Ecstatic Dance Party“ vakarėlį kaip tik Tau rugsėjo 20 d.!

Ar žinai, kad pusvalandis energingo šokio sudegina daugiau nei 250 kilokalorijų?!
Šokis nuo senų laikų yra pripažintas kaip ypatinga kūno išraiška, kuri padeda žmogui atsipalaiduoti, panaikinti fizinę, psichinę įtampą ir greičiausia pagerina nuotaiką.
Šokyje fantazijai ribų nėra. Šiuo metu pasaulyje itin populiarėja „ecstatic dance“ stilius - visiškai nevaržomas, laisvas kūno judėjimas muzikos ritmu, be jokių iš anksto surepetuotų žingsnelių ar kitų judesio taisyklių. „Ecstatic dance“ - tai šokis su savimi, kuris išlaisvina vidinį potencialą, emocijas, kūrybingumą ir vaizduotę. Tu šoksi vienas taip kaip tau norisi dėl to galėsi visiškai atsipalaiduoti ir pilnai save išreikšti! Po „ecstatic dance“ žmonės dalinasi, jog tai šiek tiek primena šokį vieno namuose, tik daug kartų smagiau, kai tai gali daryti su bendraminčių kompanija!

„Ecstatic Dance Party“ - tai unikali, nepakartojama, kaskart vis kitokia tavo vidinė kelionė kartu su muzikos ritmu ir dozė pozityvios energijos! Neveltui sakoma, kad kūnas - sielos veidrodis, tad būk savimi ir išreikšk ką jauti kartu su „Ecstatic Dance“!

„Ecstatic Dance Party“ ves asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ lektorė, Emocinio Intelekto (EQ) lavinimo instruktorė ir muzikantė DJ Agnisha (Agnė Doveikaitė). Ji ne tik daug metų veda populiariausius Lietuvoje Emocinio Intelekto lavinimo mokymus, bet ir yra tarptautinę karjerą padariusi smuikininkė solistė. Tirdama muzikos poveikį žmogui, sujungusi savo muzikinę patirtį su unikalios Emocinio Intelekto metodikos žiniomis ir įgūdžiais Agnė kartu su „SoulACTION“ pristato unikalų, analogų Lietuvoje neturintį projektą „Ecstatic Dance Party“.

„Ecstatic Dance Party“ renginio metu nebus prekiaujama alkoholiu.

INFORMACIJA IR BILIETAI
Data: rugsėjo 20 d. (trečiadienis)
Pradžia: 19 val., durys atidaromos nuo 18:30 val.
Trukmė: ~2 val.
Vieta: klubas „Legendos“, Kalvarijų g. 85, Vilnius

Bilieto kaina: 12 Eur
Mokėjimas: bilietus galima įsigyti Bilietai.lt

mygtukas pirk bilieta dabar

 

 

Vietų skaičius ribotas. Paskubėkite!

Iki malonaus susitikimo!
„SoulACTION“ komanda