fbpx

ATRASK DŽIAUGSMĄ IR LAISVĘ SAVO VIDUJE

Kaip perprasti nauju laiku kylantį liūdesį ir susikurti norimą būseną?

Mokslininkai jau skaičiuoja 3 kartus padidėjusį depresijos ir nerimo lygį tarpe žmonių, kurie gyvena atskirtyje. Kaip tu, ir kaip mes visi. Šiandien beveik visi susiduria su nepaaiškinamu liūdesiu, baime, nepilnavertiškumo ir kitomis būsenomis. Tai taip galinga, taip visa apima, jog pats būdamas šioje situacijoje žmogus to nė nepastebi, nerefleksuoja. Todėl gyvena tiesiog didesniame skaume, atskirties jausme ir niekaip negali iš to išeiti. Daugeliui mūsų šiame etape, kaip niekada anksčiau, trūksta psichologinių ir neuromokslo žinių, trūksta gebėjimo atpažinti savo ir artimųjų skirtingas būsenas ir bene viesiems trūksta įgūdžių patiems pakeisti savo būseną. Daugelį pastarasis gebėjimas gali net šokiruoti. Nejaugi iš tiesų tu pats gali, savo pasirinkimu, iš liūdesio ir baimės pereiti į norimą būseną? Pavyzdžiui į ramybės, džiugesio ar kitą? Tikrai taip. Tu taip pat gali tai padaryti.

 

 


PASKAITOJE:

Kartu su emocinio ir dvasinio intelekto trenere Marija May Mikalauskiene, tu:

Galiausiai, šiame susitikime, iš karto po paskaitos, energetinio žmogaus potencialo vystymo specialistė, Agnė Doveikaitė, praves tave per patyriminę kelionę, kurioje tu jau susitikimo metu patirsi, kaip visa tai veikia, kaip akimirksniu keičia tave ir aplinkinius. Patirsi, kaip pačiam save išvesti iš tave skaudinančių pojūčių, į tave užpildančias ir pakylėjančias būkles. 

 
 

Ši PASKAITA skirta tiems, kurie:

PASKAITOS nauda:

Žinios ir praktikos, kurios padės pažinti džiaugsmą ir laisvę savo viduje nepriklausomai nuo aplinkybių.

dalyvauk! sužinok! patirk!
Registruokis į nemokamą vebinarą!

Days
Hours
Minutes

2021 m. vasario 4 d. (ketvirtadienį),
19 val. (2,5 val. trukmės)
Kaina: nemokamas

SVARBU!

Paskaita susideda iš dviejų dalių ir joje numatyta papildomų judesio praktikų, todėl rekomenduojame turėti individualią erdvę (visos paskaitos metu) – atskirą kambarį, kad galėtum praktikas atlikti laisvai, nevaržomai ir turėtum vietos pajudėti. Apranga patogi, nevaržanti tavo judesių.

PASKAITĄ ves

Emocinio ir dvasinio intelekto trenerė, pasaulinio lygio viešojo kalbėjimo specialistė. Ji jau 12 metų labai intensyviai eina savityros ir sąmoningumo keliu. 

Sertifikuota žmogaus energetinio potencialo vystymo specialistė, emocinio ir dvasinio intelekto trenerė ir profesionali smuikininkė. Agnė jau 14 metų labai aktyviai praktikuoja Išminties tradicijų savirytos ir energetines praktikas.

DOVANa KIEKVIENAM DALYVIUI

dalyvauk IR GAUK VEBINARO ĮRAŠĄ DOVANŲ!

Visos paskaitos teorinės ir praktinės dalies įrašą gausi dovanų.

nelauk tinkamų aplinkybių.

Pažink, atrask, patirk save!

Turi klausimų ?

Jeigu turi klausimų ar nori pasitikslinti tau svarbių detalių apie seminarą, parašyk mums.