fbpx

Apie mus

Tu gali sukurti gyvenimą, visiškai atskleidžiantį tave.

Tu gali tapti geriausia Savęs versija. Ir tai yra daug daugiau, nei tapti idealiam kitiems.

Apie SoulACTION

 

Andre-ir-Rimvydas_apie-mus

 

Atskleisk savo potencialą, realizuok dar daugiau talentų!
„SoulACTION“ ‒ tai tavo kelias į LAISVĘ būti Savimi: 

Laimingam
Mylinčiam
Išmintingam
Sėkmingam
Realizuotam

Asmeninio ir dvasinio augimo mokymų centrą „SoulACTION“ įkūrė mokytojai, autoriai, lektoriai Rimvydas Židžiūnas ir Andrė AMIYA Pabarčiūtė. Daugiau nei 20 metų kaupta Rimvydo ir Andrės asmeninė tobulėjimo patirtis, jų išbandytos ir atrastos efektyviausios metodikos pavirto autorinėmis mokymų programomis poroms, moterims ir vyrams, kurias vien Lietuvoje sėkmingai baigė tūkstančiai dalyvių. R. Židžiūnas ‒ vienas pirmųjų, jau nuo 1996 metų, Lietuvoje pradėjo rengti asmeninio tobulėjimo mokymus. Kartu su Andre AMIYA prieš 10 metų įkūrė asmeninio augimo mokymų centrą Moters Magijos Mokykla bei „Social Games“.

„SoulACTION“ centras apjungia ne tik Rimvydo ir Andrės seminarus, ilguosius mokymus, paskaitas bei meno projektus. Čia rasite ir jų talentingų mokinių-kolegų vedamus kursus, mokymus. Šioje interneto svetainėje ‒ visi Andrės ir Rimvydo vykdomi ar inicijuojami projektai. Visos žinios yra patvirtintos asmenine patirtimi.

Siekiančiuosius asmeninio ir dvasinio augimo čia kviečiame ieškoti informacijos, kaip tobulėti vyrams ir moterims atrandant savo genialumą, gerinti poros santykius, išlaisvinti savo kūrybinį ir dvasinį potencialą, ieškoti įkvėpimo būsenos, ugdyti emocinį intelektą ar siekti sėkmės.

„Šiemet suėjo 20 metų, kai pradėjome veiklą Lietuvoje. Per tą laiką mūsų mokymuose dalyvavo tūkstančiai žmonių. Paskaičiavome, kad per vienus metus išdėstome seminarų, kurie trunka 1 640 valandų. Džiaugiuosi matydamas, kaip šių žmonių gyvenimai keičiasi: pasisėmę žinių, praktikų, jėgų ir įkvėpimo, jie atsiskleidžia bei sąmoningai kuria savo gyvenimą, realizuojasi, tampa harmoningi, juos lydi sėkmė. Mūsų tikslas, kad laimingų, save realizavusių ir patenkintų žmonių Lietuvoje būtų kuo daugiau“, – teigia emocinio ir dvasinio intelektų lavinimo mokymų pradininkas Lietuvoje Rimvydas Židžiūnas.

Didžiausia vertybė – sąmoningai kuriamas gyvenimas ir tavo talentų atskleidimas.
Rimvydo teigimu, visuomenėje vis labiau juntama, kad žmones reikia mokyti ne tik mokyklos ar universiteto programose įrašytų dalykų, bet ir suteikti žinių apie tai, kaip tapti laimingiems bei pasiekti tai, ko iš tiesų trokšta. Turėdami tinkamų įrankių, galima tapti geriausia savęs versija, o ne pasąmoningai savo gyvenimą kurti pagal visuomenės lūkesčius.

Sąmoningas savo gyvenimo kūrimas atskleidžia žmogaus potencialą bei atneša tikrąją sėkmę, o kartu ir laimę. Kita vertus, tik pasiekus tikrąją saviraišką, galima tapti išties laimingiems poroje.

R. Židžiūnas pabrėžia, jog „SoulACTION“ mokymai yra patvirtinti jo ir kitų lektorių gyvenimo patirtimi: „Esu praktikas – mokytis gyventi man padėjo ne tik knygos, bet ir žmonės. Supratau, kad turi gyventi taip, kaip mokai kitus. Todėl visuomet pabrėžiu, kad viską, ko mokau kitus, išbandžiau ir pats – dalijuosi patirtimi, o ne pasakoju tai, ką galima rasti knygose. Tokiu pat principu vadovaujasi visi mokymų centro mokytojai, lektoriai, instruktoriai.“

„SoulACTION“:

Atsiliepimas:

„Mano asmeninio tobulėjimo istorija prasidėjo nuo „Emocinio intelekto kurso“, kurio dėka pradėjau naują savo gyvenimo etapą kartu su įgytais savireguliacijos įgūdžiais bei kitu savęs suvokimu, nauju požiūriu į žmones ir gyvenimą. Žinote, labiausiai įkvėpė tikros žmonių pokyčio istorijos, kurias mačiau. Žmogus tikrai gali keistis, evoliucionuoti, augti ir atrasti vis naujus savo talentus bei gyventi įdomiai. Aš dabar taip ir gyvenu dėka dviejų nuostabių mokytojų – meistrų Rimvydo ir Andrės AMIYOS, su kuriais kiekvienas susitikimas yra naujas savęs atradimas.“ Renata

 

Skaitykite straipsnius:

„SoulACTION“ – tai 20 metų patirtį asmeninio tobulėjimo srityje ir naujausias psichologines žinias jungiantis, žmogaus potencialo atskleidimo centras.

Mūsų istorija

1996 m.

Rimvydas Židžiūnas, kartu su kolegomis įkūrė vieną pirmųjų Lietuvoje asmeninio augimo mokymų centrų - „Psichologijos kultūros centras“.

1999 m.

Rimvydas Židžiūnas įkūrė mokymų projektus „Social games“ dar žinomus kaip „Emocinisintelektas.lt“.
.

2006 m.

Rimvydas Židžiūnas kartu su Andre AMIYA Pabarčiūte įkūrė „Moters Magijos Mokyklą“, ilguosius asmeninio augimo mokymus moterims ir poroms.

2014 m.

Išleista Andrės Amiya Pabarčiūtės knyga „Moters Magijos Mokykla“ iškart tapusi bestseleriu.

2014 m.

Pradėti pirmieji Lietuvoje ilgieji praktiniai mokymai poroms „Amžinas medaus mėnuo“.

2015 m.

Gimė tarptautinis laimingų žmonių projektas „Amiya Inspiration“, muzikos albumas ir šou „The Goddess“.

2016 m.

Rimvydas Židžiūnas ir Andrė Amiya Pabarčiūtė sujungė visus mokymų projektus į vieną tarptautinį mokymų projektą „SoulACTION“.

Pažadink savo genialumą!

Tu turi daug daugiau talentų, nei kada įsivaizdavai.